Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:14:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satanizam i rituali  (Pročitano 201787 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Karta ima preko 2MB, mada se isplati otvoriti...  Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 04:12:47 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Rece jedan ekonomista da je u nasoj zemlji sramota dobro zaradjivati... imamo taj stav... "ako je meni lose, onda i drugima treba da bude lose", tako da umesto sebe menjamo i poboljsavamo svoj standard, mi zavidimo onima koji su promenili i otisli uz lestvicu... Smiley

Inace, ja potpuno podrzavam esnafe i podrsku u okviru esnafa... Ima jedna lepa srpska izreka: "Ko ce kome ako ne svoj svome." Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Bosch ima centrifugu
Bilo gde se gleda kao lose ako neko zaradjuje zarad tudje muke. Tacnije neko mora da skapava gladan da bi neko drugi zaradio na tome. A nesto mi se cini da jedino takva vrsta zaradjivanja operise po Srbiji. To nije oplemenjivanje vrednosti nego zloupotreba polozaja zarad otimacine vrednosti.

Ako ja uzmem kredit iz banke i zapocnem pozao koji ce oplemeniti pozajmljene pare i doneti drustvu samoodrizivu vrednost u vidu nekog korisnog proizvoda ili usluge to je jedna stvar. Druga je svar ako ja zaradjujem zarad toga sto ne placam radnike koliko je potrebno ili zagadjujem okolinu time sto proizvodim proizvod koji nikome nije potreban a prodajem ga jer sam obezbedio politicku podrsku za to sto radim i imam monopol na trzistu.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Bilo gde se gleda kao lose ako neko zaradjuje zarad tudje muke.

Vidis... to je greska...
Ljudi u Srbijii su nauceni da bez motike moze da se dodje do para... i pri tome ne mislim bukvalno na motiku, vec na rad...
Mnogo je lakse kukati kako te muce 8h, dok efektivno radis 3h...
Jako malo ljudi zaista i radi, drugi izigravaju trutove u drzavnim preduzecima ili u upravi...
Oni koji zaista rade, efektivno rade 8h ne kukaju... drago im je da dodju kuci, a znaju da ce prvog i da dobiju platu... Wink

Samo u Srbiji neko moze da ode u strajk zato sto je radio 5.5 godina i nije dobijao platu... Znaci, odlazio je na posao, radio nesto i cekao platu...
Za tih 5.5 godina nije potrazio alternativni posao, vec je cekao platu...
Jos jednom da napomenem... 5.5 godina... ne 5.5 meseci... gooodina Smiley

Ali... dobro.. necu da idem dalje... to je tema za neke podforume... Smiley

Ostavicu da se ljudi hrane paranojom... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ostavicu da se ljudi hrane paranojom...
kaze osoba koja do pre nekoliko sati verovatno nije znala ni sta su tacno masoni,al zato prica o nekim stvarima potpuno nevezanim za temu...  Smile
mislim,ok,i ja,i svi na forumu skrecu s tema stalno,ali nemoj pricati o nekoj nasoj paranoji samo zato sto znas malo o masonima,ili verujes u one budalastine koje oni prezentuju,da su sve sami velikani tamo,koji se eto,bore za mir i pravdu u svetu...  Smile
Amerikanci su ti koji sada napokon imaju pravi razlog da budu paranoicni(posto ih svaki dan pune istom na CNNu...).a uskoro ce im trebati mnogo vise od paranoje i opreza...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ostavicu da se ljudi hrane paranojom...
kaze osoba koja do pre nekoliko sati verovatno nije znala ni sta su tacno masoni,al zato prica o nekim stvarima potpuno nevezanim za temu...  Smile
mislim,ok,i ja,i svi na forumu skrecu s tema stalno,ali nemoj pricati o nekoj nasoj paranoji samo zato sto znas malo o masonima,ili verujes u one budalastine koje oni prezentuju,da su sve sami velikani tamo,koji se eto,bore za mir i pravdu u svetu...  Smile
Amerikanci su ti koji sada napokon imaju pravi razlog da budu paranoicni(posto ih svaki dan pune istom na CNNu...).a uskoro ce im trebati mnogo vise od paranoje i opreza...

Za prvi deo tvog izlaganja mogu da kazem da je vise tuzan, iako sam pokusala da pronadjem iskre humora u njemu, nego smesan... dok je drugi jednostavno glup Smiley

E, sad... ogranicicu se samo na prvi.
Zasto je prvi deo tvog izlaganja tuzan.
Pa, pazi... da si ozbiljan diskutant, prvo bi se obavestio o sagovorniku i temi o kojoj diskutujete. Posto nisi uradio ovo prvo, mogu da zakljucim da je ovo drugo samo jos jedna bedna froncla iz tkanja koje serviraju tzv. nezavisni eksperti i razotkrivaci tajni... Smiley

Ustedecu ti trudi i reci  cu ti da sam tu fazu sa masonima i ostalim tajnim drustvima prosla jos u teen periodu. Ne, to ne znaci da sam Koja Kojot Super Genije, vec da smo imali pristojnu kucnu biblioteku. Hint: pola porodice mi je radilo u BIGZ-u (pre toga - Upravi monopola) Smiley
Elem.. to je znacilo da sam direktno sa izvora uzela informacije, bez upliva interneta i ostalih medija koji veoma izoblicuju citavu pricu...

Eto... jos i dan danas pored mog stola stoji jedna lepa, ali udvoricka knjiga (koju sam btw. nekoliko puta ovde preporucila kao koristan udzbenik, jer se prati razvoj drustva Slobodnih zidara) Zorana Nenezica. Saznaj o cemu se radi... Smiley

A onda sam procitala sve i svasta i u nista nisam poverovala... iskreno i duboko...  jer nijedan autor nije, kao sto se to danas radi, sugerisao da su informacije koje on nudi istinite, vec da sam izvuces zakljucak...
Tragicno je sto ljudi uvek odlucuju da se manu kritickog stava i prihvate iznete stvari kao suve cinjenice. Smiley

BTW. Citala sam i Dejana Lucica... covek ima fantasticnu mastu, ali mu je kvalitet stiva znj, a njegovi pokusaji (kao i pomenutog Nenezica) da se uvali u neko "tajno drustvo" poprilicno... pa... ponizavajuci... po njega...
Ali... kao sto rekoh, to je bilo u ranijim vremenima kada sam raznorazne teorije zamenila pravom i kvalitetnom fikcijom iz dela Kisa i Pekica. Smiley


E, sad... posto sam ti objasnila ko sam ja, da ti kazem nesto i na ovu temu...

Ako je neko dovoljno sposoban da upravlja svetom, sigurno nema vremena da juri okolo, kolje malu decu i siluje vestalske device (ovo je metafora, one ne postoje vec vekovima Smiley)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Slika strukture masonerije je sasvim dobra, odgovara realnosti. Živopisni kostimi nisu obavezni, to je više simbolika.
Vidiš taj koji je našao sliku, trudi se po Netu, pronalazi, da ga preporučim da bude mali pored vrata (i najveći su tako počinjali!) Ali avaj dečko je toliko upućen i verziran i nadasve Srbin da jednostavno odustajem. Kad je neko mnogo jak, prejak za masona.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
dok je drugi jednostavno glup
jeste.onih 500.000 plasticnih kovcega sto belji u Medisonu su tamo cisto radi izlozbe,a CNN ne puni svaki dan Amerikance paranojom...  Smile
Citat
Pa, pazi... da si ozbiljan diskutant, prvo bi se obavestio o sagovorniku i temi o kojoj diskutujete. Posto nisi uradio ovo prvo, mogu da zakljucim da je ovo drugo samo jos jedna bedna froncla iz tkanja koje serviraju tzv. nezavisni eksperti i razotkrivaci tajni...
ne mora niko da bude ekspert da bi iz onih prilozenih klipova shvatio sta se sprema.
a sto se tice ostalog-jednostavno mi se smucilo pljuvanje i omalovazavanje svih ljudi koji govore o pravim vladarima Amerike,o pravim cinjenicama tajnih drustva i organizacija i tome koliko su patnje oni uzrokovali u istoriji...  Smile
od onog dela sa "hranjenjem paranojom" i onog dela gde zvucis kao @Jaguarka(tovj post je tuzan,bla,bla...),zaista nemam zelju da ti dalje pricam svoje misljenje i cinjenice o masonima,tim "dobrocudnim cicicama koji se bore za mir u svetu..."
misli sta oces.apsolutno me briga.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 17:14:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
jeste.onih 500.000 plasticnih kovcega sto belji u Medisonu su tamo cisto radi izlozbe,a CNN ne puni svaki dan Amerikance paranojom..

kao sto i ostali mediji diljem sveta rade isto... blah...

Citat
a sto se tice ostalog-jednostavno mi se smucilo pljuvanje i omalovazavanje svih ljudi koji govore o pravim vladarima Amerike,o pravim cinjenicama tajnih drustva i organizacija i tome koliko su patnje oni uzrokovali u istoriji...

Vidis... to mi je jebeno fascinantno...
Upravo ti razotkrivaci se, danas, koriste istim metodama ispiranja mozga...
Ta premisa "ja sam otkrio\rekao, to je tacno" je osnova svakog dobrog religijskog kulta tokom ljudska istorije...
Zato im ja ne verujem... ni reci...
Jer... s druge strane...imas jednu Smilju Avramov, koja je politicki fijuk, ali to nema veze, koja je uspevala da napise objektivne i nimalo politicki ostrascene knjige o onome sto ti nazivas tajnim, a u principu su vrlo javna, drustva...
S druge strane... ja sam za nekih 300kinti kupila u Idei zanimljivu istoriju "Opus Dei" Roberta Hacisona...
Opet... ni on nije ostrascen, vec prilicno objektivno prati put razvoja te mocne tvorevine...

Zanimljivo... nigde nema poziva na uzbunu... Smiley

Citat
od onog dela sa "hranjenjem paranojom" i onog dela gde zvucis kao @Jaguarka(tovj post je tuzan,bla,bla...),zaista nemam zelju da ti dalje pricam svoje misljenje i cinjenice o masonima,tim dobrocudnim cicicama koji se bore za mir u svetu...
misli sta oces.apsolutno me briga. 

Naravno da nemas, ja se ne obrazujem na internetu i ne verujem svakom bradonji koji poundi crvenu ili plavu pilulu Smiley
Inace, ovaj poslednji deo samo je potvrdio moje misljenje da si tinejdzer....

Avaj...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Image0170.jpg
(99.74 KB, 900x1200)
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 17:27:21 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
a u principu su vrlo javna, drustva...
da,da... zato se sastaju na tajnim lokacijama pod jakim obezbedjenjem i nikada ne pustaju novinare ni da snime okolinu,a kamoli da naprave reportazu..

a sto se tice mojih godina,znam ja...mnogi clanovi ovog foruma pate od kompleksa oko necijih godina,ali oni koji me znaju,i sa kojima sam dugo razgovarao na forumu(bilo da se slazu sa mnom,ili ne...) znaju moje godine,i to nije nikakva tajna i zaista me ne zanimaju vadjenja i argumenti zasnovani na tome...(ti dosad se nikada nisi tako ponasala,kolko sam imao prilike da vidim...)
jeste da ne stavljam to u moj profil,upravo zbog tih koji prave predrasude,medju kojima ima i par genijalaca koji se ponasaju kao da su naucnici,a u stvari su kao i ja,na faksu,al zbog kompleksa stavljaju lazne godine...

sve u svemu,bas mi je drago sto si mi pojasnila kako sam godinama ziveo u zabludi da masoni upravljaju svetom i da su tajno drustvo,a i bas mi je drago da si provalila moje godine...  Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 17:50:39 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:14:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.