Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:07:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satanizam i rituali  (Pročitano 201893 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
al kakve veze imaju masoni i satanizam? masoni koliko sam ja kao laik upoznat ima veze sa kabalom, jevrejskim obicajima, legendi o hiram abifu, starim redom zidara i zanatlija.. ?

otprilike ovako - masoni obozavaju graditelja (demijurga) ,boga stvaraoca materijalnog sveta . on je pandan starozavetnom jevrejskom jahveu (jehovi) i predstavlja bozanstvo zla jer na neki nacin zarobljava besmrtni potencijal dushe u propadljivu ,promenljivu materiju .

 s druge strane satana otprilike znachi protivnik ,suparnik (boga) . s obzirom da je demijurg koga obozavaju masoni protivnik boga (kao duhovne ,a ne materijalne sile) masoni jesu satanaisti. uostalom , to se lako vidi po njihovim delima  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
al kakve veze imaju masoni i satanizam? masoni koliko sam ja kao laik upoznat ima veze sa kabalom, jevrejskim obicajima, legendi o hiram abifu, starim redom zidara i zanatlija.. ?

otprilike ovako - masoni obozavaju graditelja (demijurga) ,boga stvaraoca materijalnog sveta . on je pandan starozavetnom jevrejskom jahveu (jehovi) i predstavlja bozanstvo zla jer na neki nacin zarobljava besmrtni potencijal dushe u propadljivu ,promenljivu materiju .

 s druge strane satana otprilike znachi protivnik ,suparnik (boga) . s obzirom da je demijurg koga obozavaju masoni protivnik boga (kao duhovne ,a ne materijalne sile) masoni jesu satanaisti. uostalom , to se lako vidi po njihovim delima  Smile 

eto...nista ne bih dodao Smile
A treba znati i to da su masoni samo produzena ruka illuminata....jako malo ljudi zna o tome da u masoneriji nije 33 stepen poslednji ...postoji 60 i kusur stepena u toj prici...a zamislite gde su illuminati....za primer cu da vam dam Josipa Broza koji je bio 33 stepen...a sta je radio!!!!!Zamislite koliku moc imaju ovi .... Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2009, 03:28:35 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Slušaj matori, u suštini njihova moć se sastoji u odličnom poznavanju kontrole uma širokih masa i jedino što može da ih totalno s*ebe jeste masovno budjenje ljudi. To se upravo dešava na sve strane.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
 Smile ispade da ih branim, al koliko sam citao oni kazu (procitao sam na nekoliko njihovih sajtova, zaintrigirala me tema), da je bog jedan, da je bog vrhovni arhitekta, nigde ne nadjoh tog demijurga..

Bas bih voleo da se uputim u tu temu, pa pasteuj mi linkove na pp, ako nije problem.

Volim da se informisem iz vise izvora.

tema..

Mislim da nije poenta sama satanisticka religija, da je to fasada, dzavoli, crne svece, neko mumlanje itd itd.. mislim da je to samo papir koji nosu u sebi zamotane psiholoske poruke kojie deluju na podsvest i tera ljude da rade ono sto ne bi inache. Da izvrsavaju lose stvari "u ime" bilo koga..
Kad malo bolje pogledate sve sekte, koje su vise manje destruktivne, imaju isti kalup...
Mislim da je satanizam precenjen i preforsiran, na kraju krajeva on cak i nije perfidan i ne moze da pridje normalnom coveku, kao sto mogu neke druge sekte.
Drugo, samo pripadnici tih sekti.. duboko izmanipulisane nesrecne osobe.. nisam imao priliku da puoznam nekog, al bas bih voleo da popricam i da vidim koji su argumenti zasto je neko bas resio da veruje u to.
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Adanja Polak i reportaža o svečanoj skupštini masona Srbije u Sava Centru.

Svečana skupština
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Oho al se popravio Rapid Smiley Sad može i do 300 mb upload  Smile

Mira Adanja Polak....Uvek sam razmišljao ko je ona jer je dosta oštroumna i odrešene su joj ruke a ipak govori o stvarima minimalno zagrebene ispod površine.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Oho al se popravio Rapid Smiley Sad može i do 300 mb upload  Smile

 Mira Adanja Polak....Uvek sam razmišljao ko je ona jer je dosta oštroumna i odrešene su joj ruke a ipak govori o stvarima minimalno zagrebene ispod površine.
nece ona da dira svoje....a pri tom je i Jevrejka sa vezama po celom svetu Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Taj fazon. Bio sam suzdržan ne pominjući da je jevrejka da ne ispadnem antisemita kao bf  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple 
ovo nije masnoska tema, nego satanistichka..  Smile    nemojte da se satanisti osecaju zapostavljenima  Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
  Nemojmo ih zapostaviti  Smile :

IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:07:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.