Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samo zelim da je zaboravim......  (Pročitano 18049 puta)
05. Avg 2013, 11:36:12
Pocetnik

http://www.youtube.com/watch?v=5roSIT08Wm4

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Pozdrav, ovako stoje stvari.

U komsiluk (kod rodjaka) je dosla jedna devojka u goste (nismo rod, ona je sestra od strica od zene od mog brata od strica, ko je razumeo razumeo je  :[115]: ), znaci prvi put kad sam je video znao sam da sam se zaljubio, nisam mogao noc da prespavam kako treba, samo sam cekao jutro da "slucajno navratim" kod komsije samo da bih nju video.  Taj prvi "korak" (ako to moze tako da se nazove) sam nekako pregurao, sedeli smo ispred kuce (nazalost nismo bili sami) i pricali o temam koje, bar mene, uopste ne zanimaju (skola, drustvo, itd. . . ), ponekad napravimo "pauzu" u razgovoru pa se samo gledamo u oci nekoliko sekundi, kao da se igramo one igre "ko ce duze da izdrzi a da ne trepne" (malo sam podetinjio al sta cu, valjda je to neki signal da joj se svidjam  :[115]: ).  

E sad u cemu je problem, znam da joj se svidjam, i ona se meni svidja (malo je reci da mi se svidja, zaljubljen sam, volim je i previse, sve bih uradio za nju).  Ali ona zivi daleko od mene, kako se priblizavao dan kada je trebala da ode tako mi je bilo sve teze. . . .  90% vremena dnevno sam mislio samo na nju, svaki dan sam trazio neki izgovor da odem kod nje samo da je vidim. .  Bilo mi je tesko da joj kazem da mi se svidja, da je volim, da mi je sve sto zelim u zivotu jer sam mislio da cu stvari da ucinim samo jos gorim jer ona odlazi. . .  Naravno zadnji dan samo se videli, poljubili smo se u obraz i zbogom. . .

Mislio sam da cu je lako zaboraviti, ili da ce mi se bar nekad javiti barem SMS-om ili preko FB ali nista. . .  Sve mi je teze iz dana u dan iako je od tad proslo oko petnaestak dana. .  Nikada nisam bio ovoliko sjeban jer sam ispao picka sto nisam nista pokusao, to jest priznao joj sta osecam. . .  Ne znam kome da se obratim za savet sta da uradim, kako daje zaboravim i da li da joj se javim iako ne znam da li oseca bar deo prema meni onoga sto ja osecam prema njoj. . .  Svako bi mi rekao "nije ona jedina na svetu", ili "vreme ce da te izleci". . .  'Oce malo sutra!

Cesto ostanem budan po celu noc samo gledajuci njene slike i razmisljajuci "sta bi bilo kad bi bilo", to jest da sam joj rekao da je volim dok sam jos imao priliku, ponekad i zaplacem kao neka pickica i krivim sebe sto sam propustio sansu dok sam je imao. .

Zato molim nekog iskusnog da mi kaze, da li da joj se javim preko telefona ili Facebooka ili da je jednostavno izbrisem iz glave (i kako). . .

Izvinite sto je post malo duzi, hteo sam da na najbolji moguci nacin docaram sliku kako se sada osecam.
Nadam se i molim vas da mi date bilo kakav savet sta da radim. . .  Jer ovako ne ide. . . .   :cry:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Јави јој се, пробај, па ћеш знати на чему си..
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Ne znam sta ocekujes od jednog dejta i poljubca u obraz. Nije bas da ste u vezi ili nesto pa da bi bio red da ti se javi...

Ako bas  toliko mislis na nju i svidja ti se, pozovi je ili se cujte preko Fejsbuka pa vidi da se vidite ponovo i bude nesto vise od tog poljubca u obraz. I to bolje preko telefona, nekako je licnije...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

http://www.youtube.com/watch?v=5roSIT08Wm4

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Nismo se videli samo jednom, vec svaki dan, isli u setnju, na bazen (naravno kad je vreme to dozvolilo jer je prosli mesec bio rdjav).  Cesto su nas stariji zezali tipa "uhvatite se za ruke slobodno" itd dok setamo, na sta je ona uzvracala osmehom.  Da, imao sam priliku da joj kazem sta osecam (svako normalan bi to i uradio da je na mom mestu) ali ja sam to na neki nacin odlagao, nemojte da me pogresno shvatite, mislio sam "nije sad trenutak, mozda kasnije" i tako u nedogled.  
Ona je daleko od mene 60-70 km, i nisam siguran da cu je vise ikad u zivotu videti, zato mi je tesko da bilo sta preduzmem. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Добро, није 70 км на крај света...

You want something.Go get it. PERIOD.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2013, 13:45:01 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60


sestra od strica od zene od tvog brata od strica  Smile

reci ba ljepo zaljubio sam se u svaju....sta tu petljas... Smile



da ti ja dam jedan predlog..izadji malo... druzi se sa rajom...idi bilo gdje...
pa ces mozda sresti curu..neku..pa se u nju zaljubiti..pa neces inati prljave misli o familiji... Smile

sve u svemu..ona je lijepa..pretpostavljam...
kad si spreman da se zaljubis u ljepu curu onda budi i spreman i na bol ...koji dolazi sa njom... Smile

ljepu curu kad upoznas..pre nego se zaljubis... treba da je zaboravis..tako kad te sutne..nemas problema... Smile jer je logicno.... ako si je zaboravio..pre toga..neces je se ni sjecati..a u ljubavi najvise bole sjecanja...a tebe onda nece nista boljeti..jer se ne sjecas..nje... Smile


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
70km?

Pa to nije nista... ja svakog dana predjem toliko Smiley))
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Mrzi me da citam sve ali...jesi ti to kresnuo momce tj kako znas na nema djoku vecu od tvoje medju nogama? Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ti..je  l de da kapiras...ako je ona lijepa...da  ima oke sebe momaka..koji je muvaju... Smile
da  tamo gdje zivi ..ima svoj neki zivot..svoje drugare..svoju pricu i to.,... Smile
nema puno lijepih cura...koje nemaju momka...a posebno svaka od njih ima po jedno trojicu onih koji bi rado bili njeni momci...
gdje god da dodje...

nemoj ba puno u to da polazes...neke nade...jer mogao bi se i iznenaditi...

ako si sekund drugaciji oid njene raje...i kad dodjes tamo gdje ona zivi...ako te njen raja ne prihvati...
i ona ce te ohladiti samo tako... Smile

znam ja da je okrutno sto ovo kazem...al' men se sve toi tako cini...
vidio sam to kol'ko o's puta... Smile

da si malo stariji ...70km ne bi bio nikakav problem..to je busom... fakticki sat vremena puta..mozes svaki dan da je vidis... Smile

i da ti kazem...nema ti nista gore od startovanja preko fb i fona..takve stvari se uzivo pitaju...
tehnickim komunikacionim dostignucima..kad to radis..ona uvijek ima vremena da razmisli...i smisli sta ce da ti kaze...a kad to uradis u oci...nema puno vremena..za razmisljanje...

ali ja da sam na tvom mjestu.i da sam tako zaljubljen... Smile ..javio bi joj se....
samo bez nekih ocekivanja...

u zivotu ne treba nista da ocekujes...ono sto ocekujes..ako se ne ostvari jako se razocaras...ali treba da se nadas...nada ne boli.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

http://www.youtube.com/watch?v=5roSIT08Wm4

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95


sve u svemu..ona je lijepa..pretpostavljam...
 kad si spreman da se zaljubis u ljepu curu onda budi i spreman i na bol ...koji dolazi sa njom... Smile

Nisam o tome razmisljao, ali je na neki nacin logicno. Najiskrenije priznajem da lepsu (drugairicu, devojku) nikada nisam imao, (da se ne lazemo do sada sam imao dve veze i to sam samo cekao da "zamocim" i vozdra, ali nikada nisam bio toliko opterecen o "pronalazenju prave ljubavi", smatrao sam da ce sama da se pojavi, i pojavila se, ali ne onako kako sam zamisljao...)
Sto se tice izlazenja i druzenja, tu glumim "dasu" a u stvari sam p... (znate vec sta... Smile), kad me neko pita za nju pravim se kao da me bas zabole, a u sebi  Smile.


da si malo stariji ...70km ne bi bio nikakav problem..to je busom... fakticki sat vremena puta..mozes svaki dan da je vidis... Smile

To i jeste problem, da je barem duplo blize sve bi bilo drugacije... Ne stidim se ja da izjavim ljubav nekoj devojci, ali ovde je malo stvar zeznuta, nismo proveli dovoljno vremena zajedno pa da mogu da joj kazem da je volim tek tako..

Ne znam, ne znam... Ne znam sta cu sa sobom a kamoli sta da joj kazem ako bih je nazvao... Imam par drugara kojima sam sve rekao (u glavnom jedan je umro od smeha jer mu je cudno sto ja "trcim za klinkom", a drugi me je podrzao u svemu, verovatno sto je i on prolazio i kroz jebenije stvari...)

Javicu ako sta uradim, mada.... Do tad pozdravljam vas i hvala na odgovorima!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.