Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?  (Pročitano 75002 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson K610i
Kao Vaga(podznak Ovan) težim da se sa svima najbolje slažem  Smile

A posebno su mi interesantni Blizanci (uvek me nasmeju), Vage (volim ih  Smile), Rakovi (dobro društvo), ženske Device (bio zaljubljen u jednu  Smile ), ženski Strelci (iskrene su i privlače me  Smile ),  ženski Jarčevi (inteligentne su ), muški Lavovi (nasmeju me, a i čujem da su ženske Lavice extra, ali još nisam upoznao jednu  Smile )

Dok mi se ne sviđaju (čast izuzecima) Ovnovi (nerviraju do tog stepena da ću se potući sa njima), Vodolije (nerviraju, ali mnogo manje od Ovnova), muške Device (njihova narcisodnonst je nepodnošljiva) i muški Jarčevi (slično kao Device).

Sa ostalima sam kako-tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Meni se cini da vecina ovdje govore s kim se slazu po onom sto citaju po novinama, a ne iz iskustva?  Smile Naprimjer, ja sam Lav i slazem se s Ovnom i Strelcom, ali iz iskustva bas nije tako... Vise volim Vodolije, Ribe, Skorpije i Bika, a sa njima nebi trebo da se slazem.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2008, 21:42:39 od enfant_terrible »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Pokušaću da ti objasnim zašto je to tako.
Svako od nas ima svoju natalnu kartu koja se radi na osnovu datuma, mesta i tačnog vremena rodjenja. To što si ti Lav u horoskopu, kako se kaže, predstavlja ustvari samo jednu planetu u odredjenom znaku iz tvoje natalne karte (Sunce u Lavu). U natalnoj karti postoje mnogi drugi elementi koji se uzimaju u obzir, ne možeš ni zamisliti koliko ih ima i koliko je kompleksno protumačiti neku oblast.
I pogrešno je, dakle, to što pišete - ''ja se slažem sa Ovnovima, ne slažem se sa Bikovima''. Ako se uradi uporedni horoskop (uporedni se radi kada želimo videti kako se dve osobe medjusobno slažu-bilo da je to ljubav, prijateljstvo...) tvoj i osobe za koju želiš proveriti kako se slaže sa tobom može se desiti da se možete odlično slagati jer su vam elementi koji se posmatraju uskladjeni (pa ma koji znak ona - on, ako je prijatelj u pitanju,bio u horoskopu).
Nadam se da nisam mnogo upetljala i da ćeš razumeti Smiley Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma razumijem ja to  Smile I bas zato se pitam o cemu svi vdje pricaju. Kako ja vidim svi govore da se slazu s onim znakovima s kojim je i bas zakon da se slazu po amaterskoj astrologiji. Znaci vatra za sebe, voda za sebe, i tako dalje. Pa se zato pitam kako se ovdje tako rijedko cuje da se naprimjer Lav i Riba slazu dobro. Nego svi bas deru po onom tipicnom. Samo se malo pitam, onako ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ljudi ovde na forumu, u ovoj i sličnim temama, pišu iz iskustva - zavisno od teme... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A mene zaista zanima ta veza izmedju Riba  i Lavova. Znam dosta parova koji imaju tu kombinaciju, evo, npr. moji mama ( Riba ) i tata ( Lav ). Zar se zaista voda i vatra toliko slazu?  Sta je toliko fascinantno izmedju njih da se stalno " kace " jedni za druge ? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
A mene zaista zanima ta veza izmedju Riba  i Lavova. Znam dosta parova koji imaju tu kombinaciju, evo, npr. moji mama ( Riba ) i tata ( Lav ). Zar se zaista voda i vatra toliko slazu?  Sta je toliko fascinantno izmedju njih da se stalno " kace " jedni za druge ? Smile

iz  licnog iskustva  cu reci da  lavove privlaci  ta uspavana energija  kod riba , njihova  mirnoca  i zamagljeni pogled , barem mene jeste ...
ribe  obozavaju  da ih neko vodi kroz zivot , da imaju  oslonac u jakoj osobi , da imaju da se uhvate za nekoga  kad krenu da tonu u svom
svetu maste  i  iluzije ...ono sto je mene uvek odbijalo kad su u pitanju ribe  je  taj njihov  beg iz  stvarnog  sveta , to iskljucenje iz realnog
zivota , a  to svaka riba  povremeno  zna da uradi . primetila sam da se lepo slazem sa  zenskim ribama , vrlo su intuitivne , za razliku od mene
i volim ih imati pored sebe  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ribe su veoma feminin znak, i to mene privlaci. Vise sam romanticar nego realista, ali ipak sam jedan veliki pesimista, i bas zato volim djevojke koje su suprotne meni ... osim u ljubavi. Ja imam mjesec u Raku i zato sam malo previse mazan, pa se tu ja i ribice mozda mozemo nac.

A mene zaista zanima ta veza izmedju Riba  i Lavova. Znam dosta parova koji imaju tu kombinaciju, evo, npr. moji mama ( Riba ) i tata ( Lav ). Zar se zaista voda i vatra toliko slazu?  Sta je toliko fascinantno izmedju njih da se stalno " kace " jedni za druge ? Smile

Hm, pa kako ti se mama i tata slazu? Nemoras detaljni izvjestaj ako neces, razumijem  Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2008, 22:12:02 od enfant_terrible »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Motorola 
ja sam bik u podznaku rak,naj se slazem sa jarcevima i rakovima,sa skorpijom imam veliku privlacnost,lavovi nikako i muski blizanci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
ja sam bik a imala sam 3 duge veze i sve lavovi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.