Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruski voz zbog oštećenja isključen iz saobraćaja  (Pročitano 8872 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kamenuju ga zato sto su retardirani i pijani? Eventualno im je dosadno Smile

Al zašto onda nisu kamenovali stare?

Pa, znam... cim sam to napisala, setila sam se da je sledeci potez postavljanje barikada... npr. krava na puuuuutuuuu...  Smile

That's the spirit!   Pa,realno,znaš ti kakvo je umeće jednom kravom od 400 evra sjebati kompoziciju od nekoliko miliona!?    Pa,Beloruski partizani bi im pozavideli!  Smile  Smile

Pa sto gadjaju ove vozove koji prevoze fiat-e ako su autobuski prevoznici nalogodavci? Da nece mozda oni da ih prevoze autobusima pa im ne valja konkurencija Smile

Ko onaj vic zašto u paklu pored svakog kotla postoji đavolak koji gural jude unutra ako pokušaju da pobegnu,osim kod onog u kome su Srbi?
Pa,zato što čim jedan Srbin pokuša da izađe,ostali ga odmah povuku nazad.  Smile

E,tako i ovo. Naopaki smo brate za medalju.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Pa nije im interesantan Smile Znas ono kad se napijes pa imas zelju da sjebes nesto al nije ti merak ako sjebes nesto sto je vec sjebano Smile

A i ovaj stari moze brzo da stane pa moze neko da izadje da im polomi rukice kojim bacaju kamenje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 6300
Све су то нагађања, али чињенице иду у корист да иза напада стоје аутопревозници. Ова предпоставка за кондуктере је смешна.  Smile Како то да нпр. нису неки други возови на неким другим деоницама каменовани?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Pa nije im interesantan Smile Znas ono kad se napijes pa imas zelju da sjebes nesto al nije ti merak ako sjebes nesto sto je vec sjebano Smile

Iskreno,ne znam. Znam da je to stara srpska tradicija,ali ja je lično nikad nisam doživeo. Uglavnom sam se više smejao,a nadrkan možda jesam bio par puta,ali nikad nisam imao potrebu da lomim. Smiley


Lepo reče Gagi kralj :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Kgb agent
Pun mi je kurac vise vasih cinjenica, jebale vas cinjenice  Smile


CInjenica je da ja imam kurac od 30cm, to je cinjenica a vi mozete samo da lazete jer sam ja prvi izneo tu cinjenicu i ona ne moze da se opovrgne. Ipak je to cinjenica.

U jee Smile

@hkj, pa ne znam, ja sam lomio kad sam bio nackli i kad sam bio nalozen sada mi se takvo ponasanje gadi...
« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 16:51:49 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je sledeci potez uvoz kineskih lokomotiva i vozova kako bi se uzele pare na menjanju sina i\ili prilagodjavanje kompozicija svetskim standardima...

Ili je Mongolija u pitanju... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kgb agent
Pun mi je kurac vise vasih cinjenica, jebale vas cinjenice  Smile


CInjenica je da ja imam kurac od 30cm, to je cinjenica a vi mozete samo da lazete jer sam ja prvi izneo tu cinjenicu i ona ne moze da se opovrgne. Ipak je to cinjenica.

U jee Smile

Ma nemoj...

Epa,znaš šta?



 Smile

Ja mislim da je sledeci potez uvoz kineskih lokomotiva i vozova kako bi se uzele pare na menjanju sina i\ili prilagodjavanje kompozicija svetskim standardima...

Ili je Mongolija u pitanju... Smile

Naaah... nema od menjanja koloseka ništa.Pritom,nema potrebe za time. Možeš u Železnicama da muljaš i mlatiš pare i bez toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 6300
Да се каменовање десило једном, па и да поверујем да су доконе будале или пијане гађале, ово је ипак често и локализовано.

Купују се нови швајцарски електромоторни возови као и још истих дизелмоторних возова Метровагонмаша из Русије.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Купују се нови швајцарски електромоторни возови као и још истих дизелмоторних возова Метровагонмаша из Русије.

O,ne...  Smile         Jesu blindirani?   Smile

Ma,u stvari,batali i blindiranje.  Smile Sjebaće Srbin i to samo onim stvarima koje drži u šupi.  Smile


@hkj, pa ne znam, ja sam lomio kad sam bio nackli i kad sam bio nalozen sada mi se takvo ponasanje gadi...

Pohvaljujem.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 17:11:34 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Ma kakvi mi smo povezani sa Svicom ipak dosta nasih tamo rinta pa raznim smecarskim poslovima.
Sentis brate sentis...ima da gi glancamo  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.