Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 21:00:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rupe u sjecanju!  (Pročitano 2763 puta)
28. Dec 2012, 23:13:38
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Pozdrav svima na forumu , javljam se sa novim problemom! Kada dodje neka iznenadjujuca situacija ili kada sam puno iznerviram desi se da se nesjecam dijela dogadjaja koji se odigrao prije npr. 5 min! To sam uvidio u ovu nedelju u dva slucaja, prvi kada je jedan nasrnuo na moga druga (doduse njih je bilo 5 a nas samo 3) i udario ga sakom i ja mislim da sam ja u tom trenutku uhvatio ovog i stisnuo ga i tako ga zaustavio, ali ne znam da li je to tacno jer taj lik je bio bas nervozan i sigurno bi skocio na mene, e sad ovaj drug jos jedan sto je bio snama nije vidio da li sam ja ovog lika uhvatio ili sam samo stajao mirno, znaci ja se ne sjecam!!! Cim je to proslo 2-3min ja sam cijeli dogadjaj u glavi vracao ali nisam mogao vratiti taj trenutak!
Isto mi se desilo prije neki dan u skoli, znaci toliko sam se bio iznervirao sto mi je smanjila ocjenu zbog jednog krelca koji je rekao kako on i ja mozemo imati istu ocjenu i da treba on imat 5 onda je on dobio 4 a ja tri, u tom trenutku sam imao isamarao profesoricu pa sta god bude posle! Tacnije toliko sam se iznervirao da sam poceo psovati u sred ucionice i rekao eo vam odgovarajte usta vas jebem sve i pri izlasku opsovao svima majku.E sad sve je to bilo ok dok mene drugarica jedna nije napisala poruku sto si me onako odgurnuo? ja se naravno ne sjecam i rekao nisam? ona je odgovorila kad si izlazio ja sam krenula da te poljubim i ti si me gurnuo! E sad problem je sto se ja toga ne sjecam ljudi i ako je bilo prije 2-3 dana!!!! Znaci kad se puno iznerviram ili kad je usrana situacija ja zaboravim sta se desilo. E sad zanima me jel su to neki predznaci neke mentalne bolesti ili samo zbog prevelikog adrenalina nisam svestan stvari koje uradim u tom trenutku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Memorija je podložna uticaju emocija. To je potpuno normalno. Ne brini, nemaš mentalnu bolest i da, adrenalin je (delimičan) uzrok tome.

Moguće je ne samo da se ne setiš, već i da imaš "lažno sećanje", tj. da se setiš nečega čega zapravo nije ni bilo. I to je normalno. Jedan od brojnih bagova u ljudskoj memoriji.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Citat
Tacnije toliko sam se iznervirao da sam poceo psovati u sred ucionice i rekao eo vam odgovarajte usta vas jebem sve i pri izlasku opsovao svima majku

Citat
kad si izlazio ja sam krenula da te poljubim i ti si me gurnuo!

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung 111111
Tebi decko treba paznja,kapiram da si sub-depresivan.
A i ne razumem kako si ti to sve oterao u kurac,i sad nista  Smile
Jel ti se cesto desava izliv emocija a da nisi taj tip coveka koji se iznervira i lako plane ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Tebi decko treba paznja,kapiram da si sub-depresivan.


potpisujem.....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Malo smanjis smotuljke i i bude sve dobro. Inace, ako mnogo pijes, onda ce ti se desavati rupe u sjecanju. A ako si cesto zivcan, Japanci ( a ko drugi) imaju jedan fenomenalan metod rijesavanja frustracije. Zaljepis sliku osobe koja te na bilo koji nacin asocira na bilo koju negativnu situaciju na zid ( moze i nesto mekse, kao vrata, ormar, vreca za udaranje aka bokserska vreca) i udaraj sto jace mozes dok ne huja ne prodje. Problem nastaje ako si negdje na javnom mjestu, tada ne mozes kao ludak da udaras o zid. Tada djeluje metoda koji je jos davnih 80tih primjenjivao Al Bundy, jednostavna pjesmica - Three, two, one - one, two three; what the hell* is bothering me?
* Ovdje moze ici i fuck, zavisi koliko si nervozan.
Sve u svemu, smanji smotuljke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
japanci -smotuljci...i to....zar s e jos uvije neko gruva jeftinim i najprljavijim analgeticima.. Smile
znas..Smile to je on samo cuo od nekog-a starijeg..kad popizdi i napravi sranje...
kako se ne sjeca nicega...
znas 2 Smile ja sam pola zivota proveo (svaki vikend na vratima)
i oko par hiljada slicnih.. vidio sam..- takvih..
koji se ne sjecaju nicega....i prave pizdarije..bilo kad i bilo gdje...valjda misle da im je sve ocevina....
posle kad ga scepas za grlo i zakucas uz-a zid i ispucas mu noge a glava i grlo ostanu u  desnoj ruci koja ih navuce na ljevu  samarcinu..a tijelo ko vreca smeca padne na patos...
uz povremenu nesvjesticu...onda se sjete svega....

znaci...dok ne nadju sebi ...kamen mudrosti..tj saku mudrosti...
ne sjecaju se nicega..a posle..sve znaju..i kazu dobro vece...kad ulaze
i laku noc kad izlaze.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia 
 Smile

Bobo baš to sam pomislila, neke glave rade bolje posle mučkanja. Značui terapeut Zvonimir Dandara. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Citat
E sad zanima me jel su to neki predznaci neke mentalne bolesti ili samo zbog prevelikog adrenalina nisam svestan stvari koje uradim u tom trenutku
Mentalne bolesti ne, ali to su znaci da imas nesto sto se narodski receno zove "zuta minuta" i da ti se lose stvari dogadjaju kada se iznerviras i to ti proradi.  Smile

Tako da, preporucio bih ti da se manje nerviras jer ljudi tokom te svoje "zute minute" mogu da urade sve i svasta a da nisu ni svesni toga...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Tebi decko treba paznja,kapiram da si sub-depresivan.


potpisujem.....

A da proba sa golim sisama ? To bi trebalo da reši sve probleme   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 21:00:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.