2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 162 163 165 166 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukometna reprezentacija Srbije  (Pročitano 248157 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ej mnogo gubimo ako nam zabrane ubacivanje lopte u mrezu.
Slobodno mogu da nam zabrane rukomet u svim uzrastima.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Danas rukomet, sutra kosarka, odbojka, vaterpolo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Sto se mene tice ako ce im biti lakse tako. Nek nase eliminisu iz svega.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Slazem se sa Jasikasijem...obraz nema cenu, koliko je nasih pobijeno dole, a ti da se igras lopte sa drzavom koja zapravo i ne postoji?! Molim lepo, nije sport sve na svetu, a nasoj deci je stalo da igraju za srbiju u picku materinu, ko i njih jebe
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Imajte u vidu da su se nas savez i nasa drzava sami prijavili da organizuju ovaj kvalifikacioni turnir, niko ih nije terao.

http://www.zurnal.rs/rukomet/reprezentacija/61594/ehf-diskvalifikovao-juniorke-srbije-ocekuje-da-se-turnir-nastavi

ЕХФ дисквалификовао јуниорке Србије, очекује да се турнир настави
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
za 600 godina ocekujem da se snimi film o cuvenoj bici kod kovilova gde smo jos jednom junacki porazeni ali cemo da slavimo kao pobedu jer ce otprilike tolki pasaluk da ostane
ako kazu da je istorija uciteljica zivota mi smo nekako uspeli da ispadnemo sve glupaviji

cim mi neko objasni kako bi resio problem sa 2 miliona stanovnika koji nece da cuju za Srbiju i kad bi kosovo bilo srpsko bez etnickog ciscenja ima od mene i glas i sve sto treba

nase mastarije su jedno realnost je drugo

a kao sto sam jednom rekao cim branioci kosova prestanu da prodaju svoju imovinu po nisu i okolini siptarima,cim internet branioci pocnu da kupuju i naseljavaju kosovu zajedno sa gastosima koji bi u becu da brane kosovo situacija ce poceti da se okrece u nasu korist do tad se kosovo nebrani u kovilovu na turniru devojcica al kontam sve je to spontano organizovano sns logistikom

neznam sto se ja opterecujem valjda se jos zanosim da Srbija moze biti zemlja gde naraod nece biti bedan i zavisiti od lanc paketa politicara i gde se sankcija i bombardovanja nece secati sa setom vec sa uzasom
previse ja ocekujem od mazohistickog naroda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
opet mi protiv celog sveta...  Smile
danas dzudo...  Smile
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Ovako je pocelo i devedesetih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
cim mi neko objasni kako bi resio problem sa 2 miliona stanovnika koji nece da cuju za Srbiju i kad bi kosovo bilo srpsko bez etnickog ciscenja ima od mene i glas i sve sto treba

Prvo ja ne znam odakle tebi taj broj od 2M  Smile Sa vikipedije, B92 ?
Njih dole nema vise od milion. A i da ih ima vise, to nista ne menja.
I Srba u Republici Srpskoj ima 1 200 000, ne zele da cuju za BIH i opet zive u Bosni.

Po toj logici, svaka manjina kojoj se digne moze da pravi svoju drzavu. U principu ja cak i nemam nista protiv. Ali da isto da vazi i za Srbe.

Resenje ?

Pa ima ih brdo. Mogli su da dobiju najsiru mogucu autonomiju..tek nesto manje od drzavnosti.


Citat
nase mastarije su jedno realnost je drugo

Koja mastarija ?

Citat
a kao sto sam jednom rekao cim branioci kosova prestanu da prodaju svoju imovinu po nisu i okolini siptarima,cim internet branioci pocnu da kupuju i naseljavaju kosovu zajedno sa gastosima koji bi u becu da brane kosovo situacija ce poceti da se okrece u nasu korist do tad se kosovo nebrani u kovilovu na turniru devojcica al kontam sve je to spontano organizovano sns logistikom

Srbija se brani ratom ako je to potrebno. Ne zagovaram rat, postujem ustav Srbije.

Citat
neznam sto se ja opterecujem valjda se jos zanosim da Srbija moze biti zemlja gde naraod nece biti bedan i zavisiti od lanc paketa politicara i gde se sankcija i bombardovanja nece secati sa setom vec sa uzasom
previse ja ocekujem od mazohistickog naroda

Srbija moze da bude zemlja ako ima zemlju. Ako nema nema ni Srbije.
I ne znam kakve to ima veze sa bedom.
Nista se nece promeniti i da priznamo Kosvo. Plate nece da skoce, sigurno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 162 163 165 166 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.