2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 163 164 166 167 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukometna reprezentacija Srbije  (Pročitano 247193 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
mogli smo u ustav da turimo i da je aljaska u Srbiji pa opet ne bi bila tako da ono to oko ustava je glupost

sto bi bre ljudi autonomiju kad mogu da imaju svoju drzavu u ostalom dovoljno su pametni da nezele da imaju nista sa Srbijom kao i svi ostali sto su pobegli od nas u ostalom Srbi beze iz Srbije glavom bez obzira sto bi siptari hteli da ostanu  Smile Smile Smile

doduse kad malo bolje razmislim boli me patka za sve to meni je jedino zao tih sportista sto ispastaju zbog budala

a ovi sto bi da ratuju me samo zanima dali bi hteli da njihovoj deci lete metkovi oko glave ako ih u opste imaju posto znam da su politicari svoju odavno udomili preko,a debile bez kuceta i maceta nista ne zanima tako da ono zivo me interesuje kolko mozes biti retardiran i zeleti rat kad imas decu
samo tolko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
A bre idi iz zemlje ako ti se ide  Smile
Jel te drzi ovde neko vezanog ??

Citat
mogli smo u ustav da turimo i da je aljaska u Srbiji pa opet ne bi bila tako da ono to oko ustava je glupost

Ja vidim da si polupismen, ali nije moje da te ucim.
Ustav je najvisi pravni akt jedne dzave. I moze tebi da se to svidja ili ne, ali to je cinjenica.
Postoji i rezolucija 1244.

Citat
sto bi bre ljudi autonomiju kad mogu da imaju svoju drzavu u ostalom dovoljno su pametni da nezele da imaju nista sa Srbijom kao i svi ostali sto su pobegli od nas u ostalom Srbi beze iz Srbije glavom bez obzira sto bi siptari hteli da ostanu 

Pa oni mozgu i imaju svoju drzavu. Zove se Albanija.
Ne postoji nacionalnost Kosovar niti zaseban jezik. Niti kultura ili obicaji
Postoje Albanci ili Srbi.

Citat
doduse kad malo bolje razmislim boli me patka za sve to meni je jedino zao tih sportista sto ispastaju zbog budala

Meni nije zao, jer ne ispastaju.

Citat
a ovi sto bi da ratuju me samo zanima dali bi hteli da njihovoj deci lete metkovi oko glave ako ih u opste imaju posto znam da su politicari svoju odavno udomili preko,a debile bez kuceta i maceta nista ne zanima tako da ono zivo me interesuje kolko mozes biti retardiran i zeleti rat kad imas decu
samo tolko

Pa to je ono o cemu ti ja pricam sve vreme.
Granice neke zemlje moraju da budu svetinja..jer njihova promena vodi do rata.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
mogu i referendumom da se promene kao sto postoji gomilu primera u ne tako dalekoj proslosti

to sto je ustav najvisi pravni akt ne mora da znaci da ne moze da sadrzi budalastine kao sto je sa kosovom

i nemam sta da zelim ja vec jesam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Moze referendum, ali to je igranje vatrom Smiley

Prvo ne bi proslo to, ali to otvara onda pricu...A referendum u na primer Presevu ?
Republici Srpskoj ? Severu Kosova ?

Smile

A sto referendum o statusu teritorije ? Mozda se tebi ne svidja Kosovo u ustavu...a sta ako se meni ne svidja nesto drugo..da su sve nacije podjednake u Srbiji ili da ja i ti imamo ista prava  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Kosovo moze samo ratom da se vrati, ono sto je silom i terorizmom oteto moze samo ratom da se vrati! Za koj kurac placamo ovu vojsku i ovolike zandare? Jel da brane pedere ili da brane zemlju? Sta moze sad pola miliona sirijaca da uzme ispoubija narod u npr subotici ili novom sadu i zauzmu vojvodinu? Sad ce opet neko pametan da se nadje necija deca da ginu, idi ti u rat itd...pa cekaj jesam ja terao ljude da budu vojnici i zandari? Znaju gde su otisli i ima da rade posao za koji su placeni, a to je da se brani ova drzava! Ako neko ispoubija tvoj narod i protera ga silom i hoce da uzme nesto sto je tvoje dijalogom ne moze to da se resi i tacka! Ne trazim ja da mi osvajamo teritorije tudje vec da branimo svoju, ako nece lepo raspustiti vojsku i gotovo, koj ce nam kurac
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nakovanj je pametniji od ovog tvog posta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
Ne moras da ratujes...prodaj kucu ili skupi pare u kupi na KiM imanje . I tako malo po malo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Nije to bas tako...na kim ti ne smes da prosetas kao srbin, a da te ne napdane neka gamad...evo isli su da nose deci sa kosova odecu, igracke itd i narod je izasao i gadjao autobus hranom, to nisu bili huligani, to je bio jebeni obican narod, siptari matori ljudi od 40-50god, zene...ono je uzas dole, vi mislitw sve je to tako lako, lako moj kurac...samo rat moze da vrati kosovo i nista drugo
Ako vas zanima,to su bili momci i devojke sa faksa za politicke nauke, znaci momci i devojke sami skupili i odneli dole, niti su provocirali niti ista...vi mislite dole je bleja i tek tako moze da ode da se zivi dole? Da li ste vi svesni koliko oni mrze nas narod? Niste, koliko nasih ljudi zivi u strahu dole i cuva ih murija, nemojte da lupate gluposti kada nemate nikog svog dole, serete kao foke neke
« Poslednja izmena: 24. Mar 2018, 20:38:37 od czbg94 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
a jesi ti svestan kolko smo mi bedna vojna sila i da moze samo da ga duckamo po pitanju upotrebe sile
sta tvoje resenje je pobiti ih tamo sve  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
Verovatno samo kod nas ovo moze.


http://www.zurnal.rs/rukomet/reprezentacija/61812/uo-rss-ljubomir-obradovic-vodi-i-musku-selekciju

Љубомир Обрадовић је са дамама, два кола пре краја квалификација, обезбедио пласман на Европско првенство у Француској у децембру, а почетком априла ће се се бавити и мушком селекцијом.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 163 164 166 167 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.