Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rts: ldp pokušao političku trgovinu sa javnim servisom  (Pročitano 9543 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Tijanić neće ostati gladan.Ima zanat u rukama a bogami i u peru.
Ja ću se najviše obradovati njegovoj smeni jer volim da čitam ono što piše...
A El'Cheda će umreti u bedi kad mu zabrane da se bavi politikom.
Ne zna sijalicu u kući da promeni Buljavi.Čuveni diplomirani "dramaturg".
A sad izvin'te me...moram na jedno mesto.Potera me kad pričam o Čedi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja sam zlonamerniji, još je bio i bolji u vreme Slobe.

Aprpo RTS-a, Slobe, ovog i onog RTS-a tj vremena...poslužiću se "tudjim mislima" jednim jako  duhovitim komentarom,opaskom,na kojeg naleteh na netu,  bilo bi dzukački da ga prisvojim za sebe ...

" Ma RTS je super. Ja ga redovno koristim kao metodu psihoterapije...90-tih sam redovno pratio RTS,u vreme kada na ulicama nije bilo benzina i zejtina, na RTS-u ga je uvek bilo u izobilju, sada redovno gledam emisije o izgradjenim kilometrima autoputeva, puteva, emisije o ekonomskom prosperitetu,uspehu srpske privrede,o boljem standardu gradjana, dobrim platama,standardu...toga nema u Srbiji,na ulici,ima samo na "jadnom sevisu"...zato plaćajte pretplatu...vaše pravo da znate sve...čak i ono što ne postoji "

 Smile Smile Smile

[hm.. da]
« Poslednja izmena: 30. Maj 2009, 09:12:34 od Anea »
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
Ja sam zlonamerniji, još je bio i bolji u vreme Slobe. Političke emisije su bile isto ili skoro isto sranje, al zato je bio bolji filmski program, bio Garažni Geto i neke druge emisije kojih danas nema. Tijanić mi daje neke krševe od filmova, Mitević mi davao Rubljova ... nemoj zajebavati Shkorpion. Ne košta puno da se najme ti filmski klasici, al ne da vlast da bi još više zatupljivali narod nego Sloba.
Stvar ukusa letac.
Za vreme Slobe sam se pitao dal sam ja ta ispostava stranih mracnih sila?
Ne samo ja, nego velika vecina. Jes da sam donosio, sta sam zaradjivao u carapi (karikiram, u kesu) kuci. Jes da sam krio od soptvene zemlje pa sam to drzao u nekom sefu kojeg ni njega nisam smatrao sigurnim.
Osecao sam neku krivicu, sto pare koje sam zaradjivao sa glavom u furuni na 54 stepena, krijem a nedam da mi uzmu.Da sam menjao devizu kod njegovih dilera, na ulici okrecuci se levo desno da neko ne vidi.
Moralo se kupiti lek za gljivice koje sam zaradio po pustinji na rukama i nogama, mazati, menjati po tri puta carape. Ako neki inspektor ili pandur to vidi nema milosti.Ragoracio bi oci i samo rekao: imas devizeeeeeee  petokolonasu? Jes da sam se 93-e vratio, otisao sa 600 hiljada u dzepu, akada sam morao da pisham nisam mogao, jer je pishanje bilo 2 miliona. U to vreme sam gledao na onom tv-u, koji ti cenis, kako zadivljujuce uspesni ciganski tamburas gradi mobilne telefonije. Ovo ti pisem jer to nisam bio samo ja, nego hiljade takvih nasih ljudi.Ako bi verovao Slobinom tv-u, trebao sma tako razmisljati: sto bre ja nesretnik, moram da se acam po pustinjama, radim sa urodjenim idotima, krijem ono malo para, kad eto svi ovde zive idilicno i presretno.
Morao bi me zahvatiti, neki osecaj neposobnosti snalazenja, kad eto svi ljudi oko mene zive presretno.
Gleda ujutro tv, gleda popodne tv, gleda uvece tv i milina. Hajde bre letacu, osvesti se malo. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ja sam zlonamerniji, još je bio i bolji u vreme Slobe. Političke emisije su bile isto ili skoro isto sranje, al zato je bio bolji filmski program, bio Garažni Geto i neke druge emisije kojih danas nema. Tijanić mi daje neke krševe od filmova, Mitević mi davao Rubljova ... nemoj zajebavati Shkorpion. Ne košta puno da se najme ti filmski klasici, al ne da vlast da bi još više zatupljivali narod nego Sloba.
Stvar ukusa letac.
Za vreme Slobe sam se pitao dal sam ja ta ispostava stranih mracnih sila?
Ne samo ja, nego velika vecina. Jes da sam donosio, sta sam zaradjivao u carapi (karikiram, u kesu) kuci. Jes da sam krio od soptvene zemlje pa sam to drzao u nekom sefu kojeg ni njega nisam smatrao sigurnim.
Osecao sam neku krivicu, sto pare koje sam zaradjivao sa glavom u furuni na 54 stepena, krijem a nedam da mi uzmu.Da sam menjao devizu kod njegovih dilera, na ulici okrecuci se levo desno da neko ne vidi.
Moralo se kupiti lek za gljivice koje sam zaradio po pustinji na rukama i nogama, mazati, menjati po tri puta carape. Ako neki inspektor ili pandur to vidi nema milosti.Ragoracio bi oci i samo rekao: imas devizeeeeeee  petokolonasu? Jes da sam se 93-e vratio, otisao sa 600 hiljada u dzepu, akada sam morao da pisham nisam mogao, jer je pishanje bilo 2 miliona. U to vreme sam gledao na onom tv-u, koji ti cenis, kako zadivljujuce uspesni ciganski tamburas gradi mobilne telefonije. Ovo ti pisem jer to nisam bio samo ja, nego hiljade takvih nasih ljudi.Ako bi verovao Slobinom tv-u, trebao sma tako razmisljati: sto bre ja nesretnik, moram da se acam po pustinjama, radim sa urodjenim idotima, krijem ono malo para, kad eto svi ovde zive idilicno i presretno.
Morao bi me zahvatiti, neki osecaj neposobnosti snalazenja, kad eto svi ljudi oko mene zive presretno.
Gleda ujutro tv, gleda popodne tv, gleda uvece tv i milina. Hajde bre letacu, osvesti se malo. Smile Smile Smile
Ne pričaj mi o gljivicama Smile
Pa pazi, nije stvar ukusa, nego činjenica da je Sloba davao oskarovce i zajebancija iz Kinoteke, a ti gledaš sad š kategoriju, sem ove lepe Bajićeve serije. Za moj račun RTS danas nije medijska kuća kolko nije bio ni devedesetih, a sad što je to malo drugačija pesma ne menja suštinski ništa. Ko što je onda mantrala Milja, tako danas mantraju neki drugi. Isto ti je to. Samo što ti je Sloba davao malo i odmora od toga, pa ako si bio pametan, preskočio bi Grubača i pogledao ono što te zanima. Danas možeš da provedeš ceo dan poret TV nećeš naći suvislu emisiju. Meni ćale u penziji, kaže dobio grč na palcu od menjanja programa. Ovo nije samo odrednica RTSa, nego svih televizija. RTS bi ko neki državni medij trebalo da bude reper, a Tijanić se tripuje da ima najgledaniju televiziju. Ko će da ti promoviše sadržaje koji imaju vrednost, a nemaju komercijalni potencijal na tržištu. Pa logično bi bilo da to bude državna televizija. Ko će sutra da ti svira u simfonijskom orkestru ili istražuje etničke korene kulture i stvara novu vrednost kad danas ne ulažeš u to? Zamlaćuje RTS narod isto koliko i devedesetih. Ja se sećam neke priče o Dafini, koje doduše nije plasirana sa RTSa, nego iz nekog drugog medija predpostavljam. Bila onda enigma kako sad dafina daje 10-15 posto mesečna kamate na devizne uloge. I onda se neko mudar dosetio toga da ona u stvari pere pare za američku mafiju, a profit deli sa narodom.  Smile Elem, ako si devedestih bio blesav da veruješ u to, što bi danas bio pametniji kad veruješ da se trgovinom može obogatiti narod? Tebi danas u parlamentu sedi jedna Vesna Pešić koja smatra da treba ukinuti selo, i ti mi pričaš o boljem informisanju. Nemoj me zajebavati. Da su mediji bolji, ne bi ni narod trpeo ovo majmunisanje, nego tražio nove ljude u politici. Ovi koji danas sede parlamentu možeš komotno sve da lustriraš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
@letac
Ima jedna stvar u kojoj se slazemo a jedna u kojoj se ne slazemo oko tv.
Ona u kojoj se slazemo je da su rts u sluzbi vlasti i ne samo oni nego i b92.
Dakle smisljeno stvaranje opozicionog delovanja po meri CK. CK su svi i pozicija i opozicija.
Niko od njih, ne pita zasto opozicija ne trazi nikada zavrsni racun budzeta, nego idu majmunluci oko novog budzeta, dok se sklopi aranzman plena.Niko od njih ne pita zasto opozicija ne trazi zakon u drzavnoj upravi, pa da se ne zaposlajavaju po partijskoj liniji desetine hiljada, vec se pljuje baba Nada orgijasi sa podpredsednicima.
Niko ne pita zasto bacamo godisnje dva Djerdapa u etar (tehnoloska para iz Obrenovca i Kostolca, ne zamenjujemo kotlove koji imaju soptvenu potronsju 30% vecu od normalne) nego stavljamo onu gusku da kaze: stedite, stavljajte cebad na prozorima i vratima. To ti je ravno kao kad bi rekla drkajte.
Niko ne pita gde se dedose one pare koje ja i ti sada placamo za staru i Dafininu stednju preko buzdeta. Javni servis zar ne? Kazu pooooojelo se u krizi. Ma da sam ja i drugi to jeli. odavno bi lipsali, nego te pare danas kupuju nis i posle nis-a mnoge druge stvari.

Ne slazemo se po serijama. Prikazati nevinu dusu srpskog selljaka, je za mene veliko dostignuce.
Duznost je rts-a da ohrabri malo naciju da ima jos nevinih u ovoj naciji.
Prikazati malo staromodne ljubavi, (Ranjeni Orao) je nesto sto ljudi teze i dozivljavaju malo romanse kada se danas romanticne diskusije vode u stilu: mala imas dobro dupe, jel si slobodna da se kresemo? Udaram tri puta bez vadjenja.
Prikazati malo realne situacije sa Rodjakom sa sela, daje predstvau da nisu bas svi bili fukare, da je bilo ko je i verovao u neko vitestvo i svetu duznost.
Svedes malo na nivo mase i postavljas psihozu da ima malo i drugacijeg od svinjarevih delenja stanova po Beogradu i zaklinjanja na vecnu ljubav prema drzavi i narodu.( uzimam njega ali mislim na sve ostale).

Ja mislim da ti dozivljavas nacionalnu tv, kao neku komercijalnu tv.
Ako bi pogledao englesku nacionalnu seriju Eastenders, a svi je u Engleskoj gledaju, nikakva razlika od nasih.
Drugo je to sto bi ja i ti da gledamo drugo nesto.  Smile Smile Smile
Nacionalan televizija ima ipak drugu svrhu.

I jos jedna stvar, sta je Tijanic uradio: ne namece vise misljenje, ali ga jaaaako dobro sugerise masi.
Velika razlika, skoro isti efekat. Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 10:56:48 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pa reko sam da mi je Bajićeva serija dobra, ovo ostalo je krš. Ja volim uveče da sednem u fotelju i gledam dobre filmove, godina proizvodnje mi nije bitna. Ako mi to država ne upriliči, meni je isto ko i da nemam državu, veruj mi, i nisam jedini, skoro svi moji školići su takvi, i cela generacija rođena početkom sedamdesetih. Komunisti i Sloba su mi to davali, Tijanić jok. Ja sam tim iskreno nezadovoljan. Ova serija Bajićeva je u redu i nazvao bih to društveno korisnim radom, popularizacija normalnog života, tj rad, druženje, seksi varijante i borba za opstanak, što u principu i jeste život.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
Pa reko sam da mi je Bajićeva serija dobra, ovo ostalo je krš. Ja volim uveče da sednem u fotelju i gledam dobre filmove, godina proizvodnje mi nije bitna. Ako mi to država ne upriliči, meni je isto ko i da nemam državu, veruj mi, i nisam jedini, skoro svi moji školići su takvi, i cela generacija rođena početkom sedamdesetih. Komunisti i Sloba su mi to davali, Tijanić jok. Ja sam tim iskreno nezadovoljan. Ova serija Bajićeva je u redu i nazvao bih to društveno korisnim radom, popularizacija normalnog života, tj rad, druženje, seksi varijante i borba za opstanak, što u principu i jeste život.
Nemas ni neki izbor ljudi za takvo mesto. Po organizacionim sposobnostima jos bi mogla mozda, kazem mozda Bojana Lekic, ali ona je otpisana ne znam zbog cega? Dal za ono sa Djindjicem? Jedino da nekom mladjem ukazes sansu. Uvek izadje neko na zadovoljstvo svih.

Sto se tice filmova i interesantnih stvari imas vise na Fox-u, Avali a imas dobroh filmova ponekad nocu na Pink-u.
Kad im prodje ciganska epopeja danju.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2009, 20:35:41 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
BlackBerry bold
javni servis na prodaju
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
javni servis na prodaju
Gde si Kamaro, lavchino?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
TV Beograd , nekad i danas , kao nebo i zemlja. Pođimo samo od dokumentarnog programa , bio je dika i ponos , danas ga nema. Pa dečiji program ....Ne pomaže tu mnogu urednika, ako država neće da odreši kesu, a ova država neće.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.