Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Revolucija u bioskopima Beograda  (Pročitano 26422 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Qtek 小米
Појавио се и трећи 3Д
Ledeno doba: Dinosaurusi dolaze 3D  Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
од 1. јула.
« Poslednja izmena: 25. Jun 2009, 21:50:58 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
E, to cu ici da gledam. Jos nisam nikad gledao 3D film, nadam se da ce biti dobro..
Gledah juce Transformerse u Koloseju, bese puna sala. Drago mi je kad vidim da ljudi ipak posecuju bioskope koliko-toliko, jer ova kriza potresa i filmadzije i narod..
« Poslednja izmena: 26. Jun 2009, 18:05:09 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ponasam se bahato jer dolazim iz huda

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 374
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson w200i
Od sada gledam filmove samo u koloseju, a ni ster u delti je na tom nivou, samo nema 3D i  6D, koloko znam, i roda je ok. tuck je propao, dom sindikata sa onom raspalom salom koja je bukvalno ravna, nedo bog da neko visok sedne ispred tebe, propadose pare. Zbog takvih bioskopa sam i prestao da gledam filmove u bioskopu.
Ali od kako su se otvorili Ster i Kolosej ponovo sam poceo da idem u bioskop.
Prvo sale imaju normalan pad. Sedista su udobna i izmedju je normalan razmak,
tako da je moguce komotno sedeti, a zbog dobrog pada je moguce i uvaliti se u sediste.

Pre nekih mesec dana sam bio u Rodi II (bivsa sumadija) i bukvalno smo u sali bili samo ja i moja devojka
mislio sam da ce biti ona scena iz Kad porastem bicu kengur, kad kaze projekcija otkazana jer nema dovoljno
prodatih karata, ali srecom nije bilo tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
http://www.kolosej.rs/bioskop/filmi/film/night-of-the-living-dead/

Night of the Living Dead
без превода 
На репертоару од: 22.10.2009, Колосеј Ушће

Трајање:  1х 36мин / 96мин Година: 1968 Земља порекла: САД  Језик: енглески Сценарио: Јохн А. Руссо, Георге А. Ромеро Режија: Георге А. Ромеро   Улоге: Дуане Јонес, Јудитх О'Деа, Карл Хардман, Кyра Сцхон, Георге Косана
 
Линкови: званична страна, ИМДБ
"Ноћ живих мртваца", снимљен 1968. године, проглашен је најбољим "зомби" филмом свих времена. Један од највећих мајстора хорора - Џорџ Ромеро створио је ремек дело које је наишло на велике симпатије публике и критике као и на читав низ следбеника. Четрдесет година касније, технологија нам је омогућила да у овом филму уживамо у 3Д техници као и да га видимо у боји. Филм се приказује без превода. На гробљу сестру и брата напада хорда зомбија људождера. Помаже јој необични јунак и заједно откривају породицу са болесном али и врло чудном девојчицом. Скривају се у подруму фарме и припремају оружје и барикаде за коначни обрачун са зомбијима. Седморо заточеника је у прилици да преко радија и телевизије прати шта се дешава у остатку Америке током бурних шездесетих година - као неку врсту социолошке студије... Зомбији су све ближе и ближе...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Ispascu glup u drustvu, al' sta ima veze  Smile

Jesu to 3D sale ili filmovi? Kontam da je moguce da je tehnologija napredovala pa da od samog projektora danas zavisi da li je 3D (mislim da sam lupio  Smile).

Razlog zasto pitam je taj sto je receno 3D bioskop... ja sam bas poodavno gledao u Domu Sindikata "Freddy's Dead" u 3D tehnologiji, ali je tada bilo samo do toga kako je film uradjen.
Mora i film da bude 3D!
Film mora da bude sniman sa posebnom kamerom.
Te kamere imaju 2 objektiva,svaki objektiv snima posebnu sliku.Za svako oko po jedna slika.
Naravno 3D film nemoze da se gleda u svakom bioskopu.Moze samo u onom koji podrzava 3D.
Tuckwood nije jedan od tih.A za dom sindikata ne znam.Mislim da nemoze.

Za 6D takodje mora da postoji film koji podrzava sve to.

Citat
Šta je 6D dođavola?  Smile
Koji deo ti nije jasan???

Moze svaki bioskop al ti trebaju dva projektora sa polarizacionim staklom ispred optike, plus naravno cvike
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 7
ijaaaao kako ćemo 3EBC i ja gledati Avatar kad izađe u 3Du Koloseju. Pre nego što jekrenuotrejler, sala se tresla od basa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米

Људи је л ово најбоља 3Д пројекција која се нуди тренутно ?
Мени се чини да јесте.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
3D efekti nisu vredni migrene koju često dobiješ gledajući 3D filmove, pogotovo ako je cela suština filma ne u pričanju priče, iznošenje neke ideje ili poruke, već samo 3D efekti.

Revulucija mi deluje smešno u naslovo, pre bih rekao da se radi o nazadovanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米
Јуче сам гледао ''како дресирати свог змаја'' и препоручујем свима да ипак гледају у 3Д варијанти.


3D efekti nisu vredni migrene koju često dobiješ gledajući 3D filmove, pogotovo ako je cela suština filma ne u pričanju priče, iznošenje neke ideje ili poruke, već samo 3D efekti.

Revulucija mi deluje smešno u naslovo, pre bih rekao da se radi o nazadovanju.
E сада претерујеш. Какава мирена ? 3Д јесте напредовао, али има ту још много тога да се среди.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Qtek 小米
3Д биоскопи тренутно нуде два филма  нове пирате са кариба и Рио.
Нажалост ни један ни други филм немају 3Д дубину што је најважније за овакав филм. Надам се да ће ускоро се појавити неки филм који ће бити направљен због 3Д угођаја, а не саме због пуке радње филма,  сценографије, хумора или било чега другог што јесте битно, али није пресудно у овом случају.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.