Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:37:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Retrogradnost planeta  (Pročitano 32595 puta)
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
da li mi neko moze odgovoriti kao retrogradni merkur(ovaj sada od 12. 10.) utice na voznju, npr. da li se povecavaju mogucnosti automobilskih nesreca ili slicno.... ili to mozda zavisi vise od nekog drugog aspekta, tranzita u tom istom periodu....?
hvala unapred....

uznemireni brzi vozac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 Vozi polako i oprezno... da ti ne napisu kaznu Smiley
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@marrrrija

R merkur, vishe djeluje u smislu ,gubljenja stvari,dokumenata,avio karti,odlaganja letova,kradje telefona....ne valja potpisivati dokumenta i sl
valja dovrshavati zapochete poslove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
@marrrrija

R merkur, vishe djeluje u smislu ,gubljenja stvari,dokumenata,avio karti,odlaganja letova,kradje telefona....ne valja potpisivati dokumenta i sl
valja dovrshavati zapochete poslove

ali ako joj je natalni Merkur R onda sve je dobro za ispite ko studira ,dobro je putovati,potpisivati dokumenta ,zapoceti novi posao...
ispravite me ako nisam u pravu... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Da sad mi je jasnije ...... mada moram reci da sam pocetkom avgusta tako nenormalno izgubila torbicu sa celim novcanikom, telefonom i dokumentima, da je to vise smesno nego tuzno za pricu (upalo u dunav, nepovratno, sa splava, te svima savetujem oprez, sto u dunav uleti, nista ne spasava Smiley)))))) mislim da tada nije merkur proradio, pretpostavljam pre neptun, elem, sada cu se uzeti upamet duplo dok ne prodje ovaj R merkur .....
pozzzzz
inace, u natalu merkur mi nije retrogradan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
@marrrrija

R merkur, vishe djeluje u smislu ,gubljenja stvari,dokumenata,avio karti,odlaganja letova,kradje telefona....ne valja potpisivati dokumenta i sl
valja dovrshavati zapochete poslove

ali ako joj je natalni Merkur R onda sve je dobro za ispite ko studira ,dobro je putovati,potpisivati dokumenta ,zapoceti novi posao...
ispravite me ako nisam u pravu... Smile Smile

E mislim da je ovo interesantno, ja imam retrogradni merkur i prosle godine kad je bio R do 18.11., ukradena mi je torbica sa sve novcanikom, dokumentima, telefonom i kljucevima od stana (a jos zivim sama  Smile), i to tacno na noc izmedju 17 i 18 (ustvari mislim da je to vec bio 18.)

Inace, nadam se da si u pravu anslapu u vezi ovog sa ispitima, posto mi krecu sad od 13. Smile

I sto se tice mog natalnog R merkura, u potpunosti sam se pronasla u ovome sto sam do sad procitala! Ponekad ni samu sebe ne razumijem sta sam rekla, a tacno znam sta sam htjela da kazem, pogotovo kad pricam sa ljudima sa kojima bas nisam bliska i kad pricam pred vise ljudi, ne mucam ali nekako sve zapetljam i zbunim se, i na kraju ostanem nedorecena!
Takodje, mnogo mi bolje ide na faksu nego sto je u skoli, tu vec sa malo muke pljuste super ocjene!  Smile A inace mi je ME u IX, u strelcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam jedno pitanje, sada ce da nastupi perid retrogradnog Marsa....zanima me kako ce to da se odrazi na sve nas....ima li logike ,ako Venera tokom retrogradnog kretanja otvara mogucnost prevare zene-djevojke, da retrogradan Mars tako djeluje na muskarce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Da od 15 novembra do 31 januara...
Kretanjem Venere kroz npr. XII polje otvara mogućnost prevare..ne samo devojaka nego i muškaraca...

Ja ne znam šta tačno može doneti R Mars ... ali s obzirom na to da će se kretati kroz znak Rak, to može doneti snažne želje za novim iskustvima (pa sad valjda s obzirom na polje kroz koje se kreće kod svakog od nas). Što se tiče ljubavi može da nas privuku osobe koje su ili dosta starije ili dosta mladje od nas. Tendencije za formiranjem porodice i zatvaranje i druženje sa bližim krugom ljudi. Smile

Sve zavisi koje polje tranzitira i koje druge aspekte pravi Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Uh....puno hvala Makinson....Moze jos jedan manji komnetar na sljedece: meni je Venera donijela nepredvidjenu vezu kratkotrajnu doduse.....ali sa nekim ko je skroz u suprotnosti sa mojim stvaovima....Mars mi je inace natalno polozen u Skorpiji u petoj kuci, a retrogradno mi se krece korz dvanaestu....hm....znaci da bi kod mene moglo da dovede do takvih iskustava....mada je to samo jedna od mogucnosti (vlada mi i desetom a sad je u toku sirenjemojih poslovanja)
Sto se mog partnera (sadasnjeg) tice , Mars mu je i u natalu retrogradan , a smjesten je u Lavu u jedanaestoj kuci i sada tranzitira kroz jedanaestu a vratice se  i u desetu.....da li bi to moglo kod njega da se odrazi na posao? Mislim vise mi na to vuce u njegovom slucaju nego na bilo sta drugo. (inace Mars mu vlada i trecom kucom, kao i devetom, a trenutno je u inostranstvu na par mjeseci)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ne mogu ovako ništa da povežem dok ne vidim kartu pa pošalji tvoje podatke na p.p. Smile Možda bi trebao neko drugi da ti prokomentariše ovo gore, neko ko zna bolje od mene...jer mi retrogradne planete nisu jača strana.  Smile Kažeš da je kod njega Mars u natalu retrogradan, onda mislim da će na njega taj period delovati suprotno od ovog dole napisanog... Smile

Šta kaže Imširagić o R Marsu: od svih planeta, Mars je najredje retrogradan, njegova retrogradnost se ponavlja na otprilike svakih 20 meseci. Za Mars je fenomen retrogradnosti najmanje tipičan jer je on po svojoj prirodi direktan. Mars je tipično muški princip, slika vojnika kome nije svojstveno predomišljanje i okolišanje, već direktno i neposredno delovanje. Upravo zato je R Mars posebno malefičan jer on sam nije okrenut ni osećajnosti, ni inteligenciji ni pameti. Kako je Mars rodjen da bude direktan, da nišani precizno - kada je retro. on više nije precizan. To je onda pijani vojnik ili kriminalac, odnosno onaj koji puca na sve što se kreće, bez prave selekcije. To je vojnik koji posrće, koji je pijan, koji beži i nema snagu.Tada imamo i izdajnika, onoga koji menja stranu, kao i onoga koji podmuklo napapada.  Koga god da predstvalja ovaj Mars u njega ne bi trebali da se pouzdamo, jer se u jednom trenutku okreće protiv nas.
Vreme kada je R Mars na nebu često označava loš period, kao i period povećane agresije. Sve vreme NATO bombardovanja SRJ Mars je bio Retrogradan i skoro tačno u dan je bombardovanje počelo kao i retrogradnost Marsa, a završilo se baš ond akada je Mars krenuo direktno. Ne bi trebalo ništa započinjati kada je Mars R jer će se sve što se započne preokrenuti na loše, naročito ako su u pitanju potpuno novi i pionirski projekti.
R Mars ukazuje na tajnog muškarca u horoskopu žene, na tajnu seksualnu vezu, na prevaru.


 
« Poslednja izmena: 09. Nov 2007, 13:22:50 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:37:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.