Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Retro Flash - igre iz davnina!!! - sve o starim igrama za pamcenje  (Pročitano 158700 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
"Dungeons & Dragons: Tower of Doom"

Prešao sam igru. Punoje bolji nastavak "Shadov over Mystara":










link za informacije o igrama:

http://www.fantasyanime.com/valhalla/ddarcade.htm

« Poslednja izmena: 28. Apr 2009, 11:44:34 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k800i
Kakav je u odnosu na Cadilacs and Dinosaur(koliko sam provalio i D&D je Beat Em Up)
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Treba mi mala pomoc. Mislim da nema igara boljih od onih sa amige. Stvarno je bilo legendarnih stvari,izuzetno specificnih,na toj dami. I ne bih zeleo nista vise da igram od tih igara. Ali,uvek se setim da sam par puta pokusao da namestim emulator koji pokrece te igre,i da mi je preselo! Sada,da li bi iko mogao da mi pojasni na najjednostavnijem mogucem jeziku kako to da izvedem. I da, usput koji je emulator za amigu najbolji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95
Cadillacs and dinosaurus



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k800i
Cadillacs and dinosaurus




Po meni i mom bratu ovo, pored Captain Comando je najbolja igra u zanru. Ever. Period.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
   Treba mi mala pomoc. Mislim da nema igara boljih od onih sa amige. Stvarno je bilo legendarnih stvari,izuzetno specificnih,na toj dami. I ne bih zeleo nista vise da igram od tih igara. Ali,uvek se setim da sam par puta pokusao da namestim emulator koji pokrece te igre,i da mi je preselo! Sada,da li bi iko mogao da mi pojasni na najjednostavnijem mogucem jeziku kako to da izvedem. I da, usput koji je emulator za amigu najbolji?


http://www.emuglx.net/amiga.php
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Treba mi mala pomoc. Mislim da nema igara boljih od onih sa amige. Stvarno je bilo legendarnih stvari,izuzetno specificnih,na toj dami. I ne bih zeleo nista vise da igram od tih igara. Ali,uvek se setim da sam par puta pokusao da namestim emulator koji pokrece te igre,i da mi je preselo! Sada,da li bi iko mogao da mi pojasni na najjednostavnijem mogucem jeziku kako to da izvedem. I da, usput koji je emulator za amigu najbolji?


http://www.emuglx.net/amiga.php


   Hm,hvala... Smile
« Poslednja izmena: 06. Maj 2009, 15:38:44 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Major Stryker

Game Details

Genre: Action
Sub Genre: Vertical shooter
Designer(s): Allen Blum III
Developer: Apogee
Publisher: Apogee
Copyright: Apogee
Year released: 1993
Multiplayer: None

Major Stryker is a fun top-down shooter from Apogee that features smooth parallax scrolling, detailed EGA background graphics, decent controls, and diverse enemies.There?s nothing here that breaks the mold, but even if the action is typical and the premise familiar, Major Stryker still packs enough punch to entertain action gamers for the few hours it will take to finish it. Worth a play-through, and definitely worth the cost of registering the shareware version. Too bad Apogee has discontinued this underdog ? but you can download the fully registered version below. Also an interesting anecdote for fans of Apogee trivia: the main character in the game, Harrison Stryker, is related to Duke Nukem, a far more famous Apogee character.

Извор: Home of the Underdogs

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Bio Menace
 
Producer:
Apogee Software, Ltd.
Publisher:
Apogee Software, Ltd.
Year:
1993

You are Snake Logan, a top-secret operative for the CIA. Metro City is being attacked by mutants, probably released by a scientist called Dr. Mangle. You are on a reconnaissance mission in your Cessna when you are shot down and crash-land in the streets of Metro City. You crawl out of the plane armed with an M60 pulse rifle, and the game begins.

Imagine Billy Blaze with a machine gun, splattering the aliens and turning them inside-out in a nice massacre. This is what Snake Logan is doing. The plot is simple: shoot every mutant and evil machine in the town and rescue civilians. This game uses the second Commander Keen engine made by ID Software (Keen 4-6) - one of the world's best platform-engines in my opinion. The biggest problem is that the game lacks variation, and after ten levels of pure killing and pushing a few switches... you need some time before you start with the second episode.

Извор: Abandonia

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Bio Menace_1.png
(5.74 KB, 320x200)
Bio Menace_2.png
(5.26 KB, 320x200)
Bio Menace_3.png
(5.39 KB, 320x200)
Bio Menace_4.png
(4.97 KB, 320x200)
Bio Menace_5.png
(9.81 KB, 320x200)
Bio Menace_6.png
(4.86 KB, 320x200)
« Poslednja izmena: 06. Maj 2009, 17:12:12 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Supaplex

Producer:
Digital Integration Ltd.
Publisher:
Digital Integration Ltd.
Year:
1991

I was pretty unsure under which category to put this game, but in the end I decided strategy is the most appropriate since it plays the biggest role in the gameplay. However, Supaplex is a lot more than just a strategy game. It is also packed with action which makes it an extremely dynamic and interesting game. You play a role of a computer bug made in the image of pac-man. On each level, your task is to consume all atoms and then reach the exit point. To do this you will have to evade anti-virus softwares which is represented by scissors, firewalls that look like big bombs, short-circuits that will fry you and many more interesting obstacles. You will need to carefully plan your movement throughout the levels. There are 120 levels in total. The sound is excellent and fulfills the "mood" perfectly. Graphics are very fluid and easy on the eyes. This is an all-around enjoyable game that will provide you with days and perhaps months of fun. The concept is original, the execution flawless so I don't see why it shouldn't deserve a 5 point mark! Strongly recommended!

Извор:Abandonia

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Supaplex_1.jpg
(39.91 KB, 320x200)
Supaplex_2.jpg
(17.38 KB, 320x200)
Supaplex_3.jpg
(8.41 KB, 320x200)
Supaplex_4.jpg
(35.16 KB, 320x200)
Supaplex_5.jpg
(38.73 KB, 320x200)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.347 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.