Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:45:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 172 173 175 176 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Република Српска  (Pročitano 446431 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
Милорад Додик: Мектић је универзалан примерак за политичку шегу, нетачне су тврдње да је мој кабинет био штаб за рушење Вучића


dobio je vucic obimne dokaze ...stecene regularnim operativnim radom ...
dobio je i transkripte presretnutih telefonskih razgovora...
tonske zapise i fotografije i kojesta jos....


stvar je samo u tome sto je dodik predsjednik republike srpske...
i ne ide bas da premijer srbije i predsjednik dodik zapocnu konflikt...
zato je vucic dok je bio u zapadnom sarajevu
dosao u istocno i potrosio citavih 15 minuta na dodika...

i zamisli cuda u tih 15 minuta su stigli da obrade 12 tema i da postignu dogovor oko svih....
eto tako je kako nas je izvjestio predsjednik dodik..posle sastanka...
posto vucic nije htio da daje izjavu ...neki zlobnici kazu da nije
htio da je da za rtrs ....nego je odmah otisao

republika srpska je mnogo i vaznija i bitnija od milorada dodika....
ali sve ce to doci na svoje....

..elem evo ovi nasi zeljeznicari prekinuli strajk..
danas su dobili platu i licno im je dodik obecao da ce u narednih nekoliko dana da ispuni sve njihove zahtjeve... Smile

sad koliko mu je vjrovati -pred nama je - videcemo

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Ne vredi ba, il si nindza il si mi*dza  Smile
 
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
cuj ba...to nisam cuo jedno 28 g Smile

o kakvim ti mindjama i ninjdma  Smile 

dodik se usro ko picka ....trci oko vucica ko kuce...
neko vece ga je i onaj na fejsu izjebo ...malo je reci i to zesce... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Eto, nema na cemu.

Znaci Vucic dominira i tu? Pametnom dosta.

Kako su ruski Kozaci? Imaju li sve sto im treba?

IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
to ti malo zbijas segu sa mnom..ah da te 'ne znam' pomislio bi da si neka rospijada ..a ne arijada  Smile
neka ..volim se i ja segat  Smile

mislis kozojebi  Smile
ili ovi putinovi kozaci  Smile

kozojebi ko kozojebi...ne mos im obezbjedit koza koliko jebu  Smile  Smile

a 12 aprila idem kod 'kozaka '  ..trebo sam pocetkom marta....ali nisam dobio potrebne dokumente...
hoces sa mnom  Smile

samo moras se lijepo ponasat .....ne smijes blebetat ...i ne smijes  koracat ispred njih ili kraj njih nego samo na zacelju kolone...
i ne smijes ih u oci gledat...
i kad te nesto interesuje ..sapnes meni ..ne smijes im se obracat
ti si zena a kozacima zene ne trebaju ....kozaci zene otimaju...
tj ako se ne mislis pokozaciti i udavati - onda moras da se drzis datih smjernica

ma nema sta vucic dominirati  Smile
dodiku on nije po volji -kvari mu stilsku fuguru...a i planove..
taman je imao u planu jedno pola godine krizirati
sa onom maloumnom revizijom tuzbe od bakira...

a vucic ga je sjebo....pa otisao u sarajevo i pre nego ga je dodik uspio zavaditi sa svima u sarajevu... Smile

pa se ko neka kokoska uskokodakao...

Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 02:06:19 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
https://www.nezavisne.com/novosti/drustvo/Trninic-Strajk-zeljeznicara-prestao-zahvaljujuci-Dodikovom-autoritetu/418369

Откуд штрајк у оваквом рају какав смо добили захваљући огромном раду и залагању прецедника. Платила опозиција жељезничаре да се побуне маму им издајничку.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ma to oko opzicije je glupost ...to je samo dodikov  pokusaj da izvuce maksimum politickih poena  i iz strajka  Smile

on drzi savanovica na zeljeznicama  zbog koalicije sa pavicem...
uprkos abnoramalnim dugovima koje je on licno stvorio.. i katastrofalnim zaduzenjima ..i potrosenom novcu u nista...
zaljeznica je odavno prica za pravosudje

obecao im je dodik da ce ispuniti sve njihove zahtjeve...
lijepo je to sve sto se on licno angazovao i sto je odgovorio strajkace gladju od strajka...
samo koliko ce obecanja i ispuniti....

od ruskog  klirinskog duga novac moraju usmjeriti na poljoprivrednike...
a zeljeznicarima duguju u prosjeku.. po 8-10 000 maraka..


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Додик: Нисмо ми никакви босански Срби, ми смо Срби - део једног великог историјског народа Smile


ГОВОРИО У СТАРОМ БРОДУ КОД ВИШЕГРАДА ГДЕ СУ УСТАШЕ И НЕМЦИ ПОБИЛИ 6.000 СРБА


„Ако Срби немају државу, немају ни слободу, зато постоји Република Српска као држава. Срби морају да буду окупљени данас око две државе у овом историјском тренутку - Србије и Републике Српске. Ако ми не прихватимо Републику као државу, нико нам је неће дати. Нама отимају државу”
Не смемо престати да говоримо о нашим страдањима да се други не би наљутили. Побили су нас Хрвати и муслимани, њихове јединице у Другом светском рату, побиле су нас овде и тукли где год су могле да би затрле све што је српско. И нећу да ћутим, не смем да ћутим, хоћу да говорим јер је то истина
Председник Српске је упозорио да Србима данас покушавају да припишу геноцид они чији су преци над српским народом починили тај злочин: „Геноцид је направљен над српским народом. Српски народ је страдао у прошлом веку и то је век страдања српског народа, а овај век биће век рехабилитације и уједињења српског народа”
         ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик истакао је да је српски народ кроз све ратове у историји искључиво бранио своје просторе, да је то страдалнички народ, али да је наступио век његове рехабилитације и уједињења.

         Додик је данас у Старом Броду код Вишеграда, на обележавању 75 година од усташког покоља више од 6.000 Срба из источног дела БиХ, рекао обраћајући се окупљенима да је истина о овом догађају била систематски скривана и да је чак и народ овог краја био спречен да обележава страдање својих најмилијих у Другом светском рату.

         Он је подсетио и на Јадовно, Паг, Пребиловце, у којима су масовно убијани Срби у једном пројекту који је осмислила Независна Држава Хрватска, а који је говорио да Србе треба једну трећину побити, једну трећину покрстити и учинити тако да српски народ не постоји биолошки и генетски на овом простору.

         „Сведоци смо да то није успело, али и колико је било то страдање. Ми смо припадници народа који више не сме да не обележава та страдања, не сме да прећуткује истину да не бисмо увредили неког другог”, рекао је Додик.

         Он је подсетио да су Србе у Старом Броду побиле усташе заједно са Немцима, а део усташа биле су елитне муслиманске јединице тог времена, које су биле “хрватско цвијеће”, и настојале да простор од Сарајева, преко Романије, до Дрине очисте од Срба, јер су све хтели за себе.

         Додик је истакао да су Срби након Другог светског рата олако прихватили причу о братству и јединству, које је смишљено да се сатре истина о страдању српског народа, какво је било у Јасеновцу, у Старом Броду.

         „Није било обележја, ничега, Срби нису могли да обележе таква страдања каква су била у Другом светском рату”.

         Он је подсетио да су Срби опет насељавали Сарајево, градили га деценијама, да се тамо концентрисао највиталнији, најинтелектуалнији и најважнији део српског народа.

         „И шта се дешава - морају поново пред истим нападом да се исељавају из Сарајева, само тада нисмо дали да иду даље, већ да дођу овде. Бранили смо ову српску земљу”, рекао је Додик.

         Додик је изразио захвалност свим припадницима Војске Републике Српске која је успела да одбрани српски народ да не доживи опет исту причу о страдању.

         „На овој Дрини, која вековима тече, нема места да није обележено неко страдање Срба. И онда када су уз лелек са ћуприје на Дрини одлазила најбоља српска деца, отимана од српских породица да би била васпитана у другој култури и онда када овде италијанске окупационе јединице нису дале да српски народ пређе преко моста на Дрини, него је морао да бежи овде низводно, надајући се Србији, тој вечној нади српског народа, тој земљи коју сви волимо”, рекао је Додик.

         Председник Српске је поновио да се не сме престати говорити о тим страдањима да се други не би наљутили.

         „Побили су нас Хрвати и муслимани, њихове јединице у Другом светском рату, побили су нас овде и тукли гдје год су могли да би затрли све што је српско. И нећу да ћутим, не смем да ћутим, хоћу да говорим јер је то истина”, рекао је Додик.

         У наставку је рекао: “Зато морамо да се окренемо Републици Српској и не сме нико да је доведе у питање, и онда када није баш најбоље сваком, Српска је далеко више од наших живота и онога што ми мислимо да јесте. Српска је одбрана наше слободе”.

         Додик је нагласио да је слободу за српски народ искључиво могуће обезбедити онда када има државу.

         „Ако Срби немају државу, немају ни слободу, зато постоји Република Српска као држава”, истакао је Додик.

         „Срби морају да буду окупљени данас око две државе у овом историјском тренутку - Србије и Републике Српске. Не смемо бежати од тога, ако ми не прихватимо Републику као државу, нико нам је неће дати. Нама отимају државу”, поручио је Додик.

         Посебно је нагласио: “Нисмо никакви босански Срби, ми смо Срби део једног великог историјског народа, слободарског народа. Не смемо да се бојимо да говоримо, колико год то кошта, на нашој страни је истина”.
Он је рекао да Србима данас покушавају да припишу геноцид они чији су преци над српским народом починили тај злочин.

         „Геноцид је направљен над српским народом. Српски народ је страдао у прошлом веку и то је век страдања српског народа, а овај век биће век рехабилитације и уједињења српског народа”, поручио је Додик.

         (Срна)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
ПРЕДСЈЕДНИК СРПСКЕ: Срби су након Другог свјетског рата олако прихватили причу о братству и јединству

Предсједник Републике Српске Милорад Додик истакао је да је српски народ кроз све ратове у историји искључиво бранио своје просторе, да је то страдалнички народ, али да је наступио вијек његове рехабилитације и уједињења.

Додик је у Старом Броду код Вишеграда, на обиљежавању 75 година од усташког покоља више од 6.000 Срба из источног дијела БиХ, рекао обраћајући се окупљенима да је истина о овом догађају била систематски скривана и да је чак и народ овог краја био спријечен да обиљежава страдање својих најмилијих у Другом свјетском рату.

Он је подсјетио и на Јадовно, Паг, Пребиловце, у којима су масовно убијани Срби у једном пројекту који је осмислила Независна Држава Хрватска, а који је говорио да Србе треба једну трећину побити, једну трећину покрстити и учинити тако да српски народ не постоји биолошки и генетски на овом простору.

    „Свједоци смо да то није успјело, али и колико је било то страдање. Ми смо припадници народа који више не смије да не обиљежава та страдања, не смије да прећуткује истину да не бисмо увриједили неког другог”, рекао је Додик.

Он је подсјетио да су Србе у Старом Броду побиле усташе заједно са Њемцима, а дио усташа биле су елитне муслиманске јединице тог времена, које су биле “хрватско цвијеће”, и настојале да простор од Сарајева, преко Романије, до Дрине очисте од Срба, јер су све хтјели за себе.

Додик је истакао да су Срби након Другог свјетског рата олако прихватили причу о братству и јединству, које је смишљено да се сатре истина о страдању српског народа, какво је било у Јасеновцу, у Старом Броду.

    „Није било обиљежја, ничега, Срби нису могли да обиљеже таква страдања каква су била у Другом свјетском рату”.

Он је подсјетио да су Срби опет насељавали Сарајево, градили га деценијама, да се тамо концентрисао највиталнији, најинтелектуалнији и најважнији дио српског народа.

    „И шта се дешава – морају поново пред истим нападом да се исељавају из Сарајева, само тада нисмо дали да иду даље, већ да дођу овдје. Бранили смо ову српску земљу”, рекао је Додик.

Додик је изразио захвалност свим припадницима Војске Републике Српске која је успјела да одбрани српски народ да не доживи опет исту причу о страдању.

    „На овој Дрини, која вијековима тече, нема мјеста да није обиљежено неко страдање Срба. И онда када су уз лелек са ћуприје на Дрини одлазила најбоља српска дјеца, отимана од српских породица да би била васпитана у другој култури и онда када овдје италијанске окупационе јединице нису дале да српски народ пређе преко моста на Дрини, него је морао да бјежи овдје низводно, надајући се Србији, тој вјечној нади српског народа, тој земљи коју сви волимо”, рекао је Додик.

Предсједник Српске је поновио да се не смије престати говорити о тим страдањима да се други не би наљутили.

    „Побили су нас Хрвати и муслимани, њихове јединице у Другом свјетском рату, побили су нас овдје и тукли гдје год су могли да би затрли све што је српско. И нећу да ћутим, не смијем да ћутим, хоћу да говорим јер је то истина”, рекао је Додик.

У наставку је рекао:

    “Зато морамо да се окренемо Републици Српској и не смије нико да је доведе у питање, и онда када није баш најбоље сваком, Српска је далеко више од наших живота и онога што ми мислимо да јесте. Српска је одбрана наше слободе”.

Додик је нагласио да је слободу за српски народ искључиво могуће обезбиједити онда када има државу.

    „Ако Срби немају државу, немају ни слободу, зато постоји Република Српска као држава”, истакао је Додик.

    „Срби морају да буду окупљени данас око двије државе у овом историјском тренутку – Србије и Републике Српске. Не смијемо бјежати од тога, ако ми не прихватимо Републику као државу, нико нам је неће дати. Нама отимају државу”, поручио је Додик.

Посебно је нагласио:

    “Нисмо никакви босански Срби, ми смо Срби дио једног великог историјског народа, слободарског народа. Не смијемо да се бојимо да говоримо, колико год то кошта, на нашој страни је истина”.

Он је рекао да Србима данас покушавају да припишу геноцид они чији су преци над српским народом починили тај злочин.

    „Геноцид је направљен над српским народом. Српски народ је страдао у прошлом вијеку и то је вијек страдања српског народа, а овај вијек биће вијек рехабилитације и уједињења српског народа”, поручио је Додик.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 172 173 175 176 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:45:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: content

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.