Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:03:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 234 235 237
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska, fikcija ili stvarnost ??  (Pročitano 114917 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
O kako lep suncan dan u doglavnom gradu RS , Hrvatskog cveca ni za "lek" , uvenulo na ovoj vrucini ko ce ga znati , RS nikada lepša i cišca !  Smile


Ovaj post si do sad napisao 555 puta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 973
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pustite čovjeka nek uživa dok može. Kad istekne dozvola svim strancima u BiH koji govore ekavicom, uzet će opanke, traktor i pravac-Šumadija !  : Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
O kako lep suncan dan u doglavnom gradu RS , Hrvatskog cveca ni za "lek" , uvenulo na ovoj vrucini ko ce ga znati , RS nikada lepša i cišca !  Smile


Ovaj post si do sad napisao 555 puta.  Smile
Ajde pokaži i jedan isti i ja odlazim sa Bureka zauvek , ne bih ja da sam na tvom mestu bez veze odgovarao na moj post , ili si uz mene ili si protiv mene ,ne može  na dve stolice !

Citat
Pustite čovjeka nek uživa dok može. Kad istekne dozvola svim strancima u BiH koji govore ekavicom, uzet će opanke, traktor i pravac-Šumadija !  : Smile
To da si glup i da si tovar znamo svi , uživaj ti dok se ne vratimo na naše !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony xperia
Eheeeej riki, nisi u sumi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony xperia
Ne mislim da se natezem i opominjem. Imam i drugih stvari u poslu. Znaci od ovog trenutka, sve je bez opomene, i po kratkom postupku.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Republika Srpska je stvarnost i neminovnost , dokle god muslimani budu mirni i mi cemo , a kad polude Republika Srpska isti cas postaje totalno samostalna , iako je i ovako samostalna i to u svakom pogledu ,dakle pamet u glavu ako je uopšte imate !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 116
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
Republika Srpska je stvarnost i neminovnost , dokle god muslimani budu mirni i mi cemo , a kad polude Republika Srpska isti cas postaje totalno samostalna , iako je i ovako samostalna i to u svakom pogledu ,dakle pamet u glavu ako je uopšte imate !

uu jesi zajeban  Smile  nisu svi Bosnjaci muslimani i oni koje vole Bosnu, rs ce nestat jer je nemoguc opstanak pored silnih pritisaka sa svih strana...da ponovimo lekciju od prije par dana...

Entitet Republika Srpska je genocidna tvorevina velikosrpskog nacizma, nastala na teškim kršenjima međunarodnog humanitarnog prava, obilježena i natopljena, uglavnom, bošnjačkom krvlju, te omeđena i prekrivena brojnim masovnim grobnicama i koncentracionim logorima, u kojoj legalno djeluju fašističke organizacije. Političko rukovodstvo i druge strukture Republike Srpske, u skladu sa velikosrpskom genocidnom ideologijom, politikom i praksom, na sve moguće načine opstruiraju jačanje države Bosne i Hercegovine i konstantno sprovode politiku secesije, uništavanja i uništenja države Bosne i Hercegovine.
IP sačuvana
social share
nisam krsten, ali sam cijepljen...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Citat
Entitet Republika Srpska je genocidna tvorevina velikosrpskog nacizma,
Genocidni ste vi balije i ustaše , 1941-45 nikada se nece niti zaboraviti niti ponoviti , to  što vi pokušavate se zove držite lopova !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG Frizider
Citat
Pustite čovjeka nek uživa dok može. Kad istekne dozvola svim strancima u BiH koji govore ekavicom, uzet će opanke, traktor i pravac-Šumadija !


Vidi beba trenira strogocu Smile Desi bre mali, buci buci buc. Kako ono : " Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbineeeeee" satires se od Tarmija a? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ц ц ц ц ... Овај Мокили изнова и изнова доказује како у животу нема паметнија посла осим да виси на српском форуму и изиграва дворску луду ... А и колега 2772 је на добром путу да му се придружи ...  Smile Smile ...

Пошто је Мокили већ фасовао бан а 2772 је тек на путу да фасује исти, дакле ту је ... 2772 може ли једно питање?

Citat
Kad istekne dozvola svim strancima u BiH koji govore ekavicom, uzet će opanke, traktor i pravac-Šumadija !
Citat
U Srbiji je mazohizam svakodnevica, a kriza dugoročna perspektiva.
Citat
Ma jok!
nisu oni stranci, njihovo je vjekovno pravo država od Tokija do Milvokija!

Мислиш ли си да си иоле занимљив, да неког овде иоле дотичу те детињасте провокације у покушају или да си успео некога да изнервираш својим списанијима?  Smile Smile ... ц ц ц ц

Ајде скупи снаге, напрегни мождане вијуге, исцеди нешто из тих сивих ћелија па покушај да напишеш нешто логично и смислено, везано за тему или бар занимљиво за прочитати ...

Као што рекох већ ... чини ми се да ће много воде протећи Уном и Саном док се то не деси ...  Smile

Али ако и даље желиш да се попут Мокилија ваљаш у блату, изиграваш локалну будалу и живиш у уверењу да то није узалуд ... јбага ... само изволи  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 234 235 237
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:03:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.