Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Republika Srpska će u budućnosti biti?

Glasanje završeno: 17. Feb 2011, 21:46:44

Samostalna
39.2%  (20)
Pripojena Srbiji
35.3%  (18)
U sastavu BiH
25.5%  (13)
Ukupno glasova: 51
Idi dole
Stranice:
1 ... 911 912 914 915 ... 928
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska će u budućnosti biti?  (Pročitano 880944 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Citat
А пета колона?

Sonja Karadžić-Jovičević, kćerka bivšeg predsjednika Republike Srpske (RS) i haškog optuženika Radovana Karadžića, izabrana je danas za potpredsjednicu parlamenta RS kao kandidatkinja Srpske demokratske stranke (SDS).


Ne liče na petu kolonu  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Citat
А пета колона?

Sonja Karadžić-Jovičević, kćerka bivšeg predsjednika Republike Srpske (RS) i haškog optuženika Radovana Karadžića, izabrana je danas za potpredsjednicu parlamenta RS kao kandidatkinja Srpske demokratske stranke (SDS).
Ne liče na petu kolonu  Smile
Хмм...да. Знаш ли, на пример, колико деце бивших званичника СССР живи, ради и доприноси "западу" и колико њих се тамо школовало и колико њих се одрекло истог тог "комунизма"? Хоћу да кажем да податак који си изнео не мора да значи то на шта алудираш.
« Poslednja izmena: 23. Dec 2015, 13:29:54 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Druga je stvar kad ti odeš u inostranstvo...ne branim ja njih nego kažem jebi ga,ne možeš ti stranku koja ima brdo bivših pripadnika VRS da zoveš izdajničkom...mislim ne ide jbg...da ne pričamo da za ljude glasa pola RS,dakle ti samim tim zoveš i njih izdajnicima...ne treba se mešati zbog toga...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Druga je stvar kad ti odeš u inostranstvo...ne branim ja njih nego kažem jebi ga,ne možeš ti stranku koja ima brdo bivših pripadnika VRS da zoveš izdajničkom...mislim ne ide jbg...da ne pričamo da za ljude glasa pola RS,dakle ti samim tim zoveš i njih izdajnicima...ne treba se mešati zbog toga...
Ja bih to postavio ovako: Dodik moze da bude okarakterisan kao negativan lik (iako ja mislim da je on trenutno jedini na Balkanu koji cuva interese Srba, kako u Srbiji, tako i u RS, koji ima dobre odnose sa Rusijom) ali je cinjenica da se u poslednje vreme vrsi hajka na RS i Dodika i to upravo od glavnih srpskih dzelata, pre svega sa zapada. To je lampica za uzbunu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
smjesno mi je i procitati kad korleoneova bagra placenicka i izdajnicka...nekog naziva petokolonasem... Smile Smile
u tom snsd-eu ima vise ustasa nego u hdz-u   Smile

zamisli ti... covjek koji je jahao na americkim transpoorterima po banjaluci i palama i hapsio tadasnjeg predsjednika republike..smjenjivao ga...i hapsio i smjenjivao i mnoge  visoke zvanicnike pomenute srpske republike..koji su i stvorili srpsku republiku..
nakon 17 g..on takve naziva izdajnicima... Smile

sve one koje je on hapsio sa americkim olosima  Smile
i upadao ljudima u kucu sa americkim sluzbama i u po noci odvodio poslanike u nepoznatom pravcu..
da bi nafatao vecinu ...i da bi oformio vladu..i to jos davne 98g... Smile
sada ..on... takve naziva izdajnicima..
i to samo zato sto su njegova nedjela prosledili bih tuzilastvu i sipi...  Smile

to je da covjek pukne od smjeha... Smile

dodik da nije americki placenik..tj domaci izdajnik..davno bi on zaprljao neki kazamat... Smile
on i njegov uzi klan...imaju kriminalnih  djela na dusi... otprilike svi su za  dozivotne robije...  Smile Smile
ukrali su stotine miliona maraka...  Smile

nista tom lopovu i izdajniku ne vjerujte... Smile

rodjenu mater bi i on i svi oko njega...podvodili... da zadrze vlast..
jer ce mnogi od njih na robiju... ako se vlast promjeni.,.. Smile

dodik je trenutno psihijatrisjki slucaj... Smile
na jakoj je terapiji...
i po misljenju nekih vjestaka... neuracunljiv je trenutno...  Smile


na tu spodobu ne treba vise trositi rijeci.. Smile
covjek je bio u stanju da natjera mup....
da pucaju na sipu... Smile da puca brat na brata.,.otac na sina ..rodjak na rodjaka..kum na kuma...
klasic na klasica... Smile
zaboravio je smrad da u sipi sluzbuju i srbi..policajci..koji su stvarali srpsku republiku dok je on grijao giuzove svoje zene u begeu... Smile

srecom ...bih institucije... a posebno visoki duznosnici sipe ...ne fermaju sta budaletina sere...
jer znaju da je sve sto on radi i prica ...supljak..zesci.. Smile
pa se sve zavrsilo dobro... hvala bogu.... Smile

po svaku cijenu je htio da spreci sipu...u nekim predstojecim radnjama... oko nekih kriminalnih djela...
u koja su upleteni do guse ... mnogi njegovi podanici ...a i on sam licno... Smile

i to se ne moze spreciti...ima da vrati svaku marku koju je ukrao od srpske nejaci.-..   Smile
i oticice u istoriju ...na deset puta ruzniji nacin od ...onog sanadera... Smile

i to ce biti najsretniji dan u zivotu svakog srbina..
msm ...pravog srbina... koji zaista voli i republiku i srbiju i njen narod.. Smile

 Smile

dodik je najvece zlo koje se desilo srpskom narodu...od poslednjeg rata u bosni...i onog zlocina nad cijelom srbijom od strane dodikovoih  saveznika ...americkih zlikovaca... i ostatka zlocinackog udruzenja
 koje neko neupucen naziva "natoom...ili nekim  mirovnim  snagama"  ...   Smile


on kad ode..(bilo gdje..samo neka ide).srpska ce da procvjeta za par godina... Smile


 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
bobak

A gde si ti, jarane, video politicara bez putera na glavi? Nisam rekao da je Dodik postenjacina, ne mozes biti kad udjes u te igre, medjutim, danas ne postoji politicar srpskog porekla koji vise stiti interese Srba sa obe strane Drine od Dodika.

Citat
on kad ode..(bilo gdje..samo neka ide).srpska ce da procvjeta za par godina...
Ostaje ovde zapisano sta si izjavio, pa kad ti federacija sabije RS uz pomoc EU i SAD i prirpoji sebi, oduzme sve ono sto RS danas, mislim da ces drugaciji pesmu da pevas.

p.s. Ne lozi se, nisam nicija bagra, nisam clan nikakve partije : )
« Poslednja izmena: 23. Dec 2015, 15:27:23 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Sve sto kaze Bobak ima istina, on je satro najveci nacionalista a dok je trajao rat on svercovao ronhil iz Hrvatske i pozivao na mir. Jebo takvog nacionalistu.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Da, upravo egzaktno razmiljanje petooktobaraca.
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Da, upravo egzaktno razmiljanje petooktobaraca.
Sta si htela da napises  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Не видим зашто људи мисле да је напад на Додиков криминал уједно и напад на Републику Српску.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 911 912 914 915 ... 928
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.