Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:07:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reforma Srpske vojske !!!  (Pročitano 9409 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pa,sad...nije bilo do tad,ali upravo TU je krenulo gerilsko ratovanje Afganistanaca...Rusi su drzali KAndahra i Kabul,i kad su videli kako su ludi ovi,povukli su se...(mislim,ovo sam rekao skraceno.naravno da nisu otisli zato sto im tako doslo,nego zato sto su videli koliko ljudi i svojih i tudjih su u stanju Talibani da ubiju...posto se vodio rat i izmedju vojske Afganistana i Talibana-tad su se zvali drugacije).dodao bih jos nesto da nazalost upravo ti vojnici koji su se vratili iz A.su bili(neki)odredjeni da ciste Cernobilj...al,to je za drugi put,a i ovo se plasim sto pisem jer je u poslednje vreme Pilot toliko nadrndan i zbog necega kivan na mene i jos neke,da se stvarno zapitam i zasto dolazim na forum da bih pisao ono sto mi neko kaze(mislim,da ne smemo da skrenemo sa teme ni toliko da samo damo primer)i da moram svaki prokleti put da teglim ovaj glupavi nick zato sto se niko nije setio da napise(znam za ono u pravilniku,ovo je nesto dugo>>da ukoliko menjas status  gost na status clan da ti ime ostaje isto...mislim,sad treba ljudi da se cude odakle mi ovo sranje od imena samo zato sto nisu mogli da stave da ti ime ostaje isto jos od "Gost"a zbog E-maila... Smile  Smile
aj,da se JA vratim na temu  Smile  Smile  Smile  pa,da,znamo,KGBagent... Smile
e,nego,ajde kad vec nismo(ili neismo SKORO)pricali o ovom delu modernizacije vojske-kako ide stvar sa uniformama?mislim ja znam kako ide,nego da damo jos neki primer za caskanje...
« Poslednja izmena: 27. Jul 2007, 00:35:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
izgleda će uniforme potpuno promeniti negde 2009 kada se oslobode viška osoblja, a da će se zasada promeniti samo oznake na uniformama. izgleda će se stare M-93 čini mi se menjati za MDU-03, a koliko znam MDU-03 se već koristi na administrativnoj granici sa Kosmetom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
u,Bogme na Wikipediji nam je vojska prikazana ko za rat...sve slike FAPova,modernih tenkova,puski,snajpera,specijalaca...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
e sad malo da pređemo na artiljeriju. evo šta sam našao na airserbia forumu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

scan0002.jpg
(231.42 KB, 1024x651)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Obuka vojnika po modelu prilagođenom nato standardima

osposobljavanje prve generacije vojnika vojske srbije, prema novom modelu obuke koji je prilagođen nato standardima, završava se krajem avgusta, naveo je danas vojni magazin ''odbrana''.

u protekla tri meseca komanda za obuku formirala je sedam centara za osnovnu, odnosno opštu obuku vojnika na služenju vojnog roka - u somboru, pančevu, jakovu, valjevu, zaječaru, kruševcu i leskovcu.

tanjug
« Poslednja izmena: 15. Avg 2007, 21:27:39 od pilot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
sve je to lepo, nego dobro bi nam došla modernizaija. kada bih smo ov krševe od M-84 i T-72 zamenili sa T-34/85, koji su pouzdaniji, kao i kada bih smo već prevaziđene M70 zamenili sa Mauserima i vrhunskim MP40. za pvo kov bih nam odlično odšlo nekoliko modernih pvo sistema poput samohodnih PVO Crusidera MkIII, onda da se mehanizovane jedinice opreme konjskim četama.... milina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 338
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia 3600
 Smile
Ipak su konji jeftiniji za održavanje, a i kad dođe naftna kriza nećemo imati problema,
a i videli smo kako su Poljaci razbili Nemačke tenkove sa konjicom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
alal vera
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
a tek kada se setim kako su nas mudžosi rokali konjicom! svaki koljanik bi trebao da ima po jednu zoljju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
SRBIJA - ZEMLjA PENZIONISANIH GENERALA

NOVI SAD – Vojska Srbije trenutno ima samo 12 aktivnih generala, a 756 vojnih veterana s najvišim oficirskim činom, piše danas novosadski Dnevnik, što znači da na jednog aktivnog dolaze čak 63 penzionisana generala.

Ovakav broj penzionisanih generala je posledica minulih vremena, na prvom mestu raspada SFRJ i SRJ (SCG), kada je i veliki broj visokih oficira „s grančicama” stigao u Srbiju, objašnjavaju analitičari.

Na povećanje generalskog penzionerskog stroja uticale su i reforme vojske i sistema odbrane, kada je i veliki broj najviših vojnih oficira silom prilika penzionisan.


Fonet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:07:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.201 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.