Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 01:28:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razvod. A sta posle?  (Pročitano 9823 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
otac deteta je srpski drzavljanin inace je ovde rodjen ,cesto dolazi u srbiju 2-3 godisnje ,ali je bolje razvod nego los brak .Ne zelim da otmem dete ali je bolje ovako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
otac deteta je srpski drzavljanin inace je ovde rodjen
To ne menja stvari, sto se zakona tice....dete je rodjeno tu.

Citat
cesto dolazi u srbiju 2-3 godisnje
Za razvedenog coveka, koji zeli da vidja svoje dete, kao i ono njega....to je vise nego malo vremena.

Citat
Ne zelim da otmem dete ali je bolje ovako
Za koga, osim za tebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Pa sad najbolje da tek rodjenu bebu ostavi ocu, a ona ode u Srbiju!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i za njega je bolje da se razvedemo samo sto on zeli da nadje nekoga i onda bi se i on razveo  u to sam sigorna pa on je to sam rekao samo sto nije znao da se dopisuje sa mnom  nego je mislio da je neka devojka iz srbije  bolje da ne pisem sta je sve pisao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ne, najbolje je da kidnapuje dete....

Njih dvoje su 7 godina u vezi, sto znaci da je dobro znala s'kim decu pravi. Poznato je da su zene u tom periodu posebno razdrazene...
Moj predlog je da saceka jos neko vreme, da posete nekog bracnog savetnika, a sve za dobrobit tog deteta.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4843
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Razvod danas nije katastrofa. U losem braku najvise pate deca. Zato se slazem s Ljutim da je bolje dobar razvod nego los brak. Nekad je najbolje preseci i krenuti ispocetka. Patiti ostatak zivota nije resenje ni za koga u porodici. Ne znam, zivot je pun okuka, nikad ne znas sta je iza sledece...
U svakom slucaju, dobro razmisli cak bi bilo najpmetnije da posetite bracnog savetnika kao sto kaze vrcomm. Ti najbolje znas sta te ceka u ovde. Da li je to ono sto zelis? Da li ce te to usreciti? Imas li dovoljno hrabrosti da to ucinis? Da li bi ti suprug pravio probleme ukoliko odlucis da dodjes? Zelim ti srecu ma sta odlucila.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
vineta obavezno upiši dete u svoj pasoš i ako si odlučila ne otkrivaj svoju nameru nego dođi u Srbiju. Dete ima pravo na državljanstvo Srbije ako si ti državljanka. Srbija ne izručuje svoje građane stranim zemljama. Jedino moraš da vodiš računa da ti otac ne otme dete ili da te ne prozre.
Sta cemo sa ocem deteta?  Da mu otmemo dete? A sta ako za dete to nije dobro....da zivi daleko od svog oca?

Vrc naravno da si u pravu, ali ako su oboje državljani Srbije ovde treba i da se pojave pred sudom i razvedu. Možda nije najbolje za dete ni da ga ugrabi neka služba za socijalno staranje ako su u Norveškoj, Švedskoj, ili Nemačkoj.  Svakako da otac treba da ima sva prava i kao što sam na početku napisala o svemu mora da se razmisli i da se iskoriste mogućnosti porodičnih savetovališta pre nego što se učini nešto ekstremno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Jasno. Samo argumentovano i sporazumno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
stvar je u tome sto on zaradjuje vise i misli da me moze imati u saci  i sada se ponasa onako kako zeli naravno da sam znala s pravim dete ali uvek postoji nada bice bolje lako je reci gotovo je , dete naravno nije bilo razlog da se zadrzo brak oboje smo zeleli ,ali kako ziveti sa nekim kada se ne moze vise normalno ni razgovarati nam,a ni bog ne moze pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
imam malu bebicu 1 mesec i nas brak nema vise nikakvih sansi svakog dana je sve gore ,7 god sam u inostranstvu  zelim se vratiti u srbiju i tamo ziveti kod roditelja ,on ovde radi i zivi pa me intaresuje kakva prava imam  i kakav ja nas zakon o razvodu (izdrzavanje)

Свакако, за све је бољи нормалан развод него лош брак.

Развод је, по природи ствари, тежак и мучан процес. Све то се да ублажити под условом да се вас двоје (ти и твој муж) договорите око свега и што краћим и безболнијим путем решите ствар. Природно је да дете тог узраста припадне мајци.
« Poslednja izmena: 03. Okt 2007, 23:34:23 od Davidovac »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 01:28:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.