Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:53:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razmaženost ili bolest?  (Pročitano 13014 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Regresira u infantilnost-eto šta je.A tebi burazeru toplo preporučujem da je se kloniš jer to su prljave igrice i nisu za osudu jer su nesvesne ali zarad mira-kloni je se i živi svoj život.Ljudi ionako zaseravaju sopstvene živote a nesreća voli društvo,u ovom slučaju tebe.
Imam druga koji pije lekove a kad prestane(a to često radi) zaglavi bolnicu.
Lepo sam mu rekao milion puta da ne pije alkohol i da se drži terapije ali on izdrži najviše mesec dana pa onda po starom.Poslednji put sam mu u bolnici objasnio da ako ponovo zaglavi jer se nije pridržavao terapije i odbijao je-nema poseta,pljuga i ostalog.Tako i radim.
  Nekim ljudima ćeš najbolje pomoći tako što im uopšte nećeš pomagati.
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 19:49:51 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Textex pa nije ona ''burazer''  Smile

CharlieTheNoone, ti si jedna neverovatna dobrica. Liv ti je već napisala, nemaš ti za šta da brineš - neće ona sebi naneti zlo, ona samo želi da bude u centru pažnje. Nemaš ti za šta da budeš kriva! Nemoj slučajno da okrivljuješ sebe za bilo šta u vezi nje !! Znam da želiš da se sve to lepo razmrsi i da nadjete rešenje za nju ali ako ona to odbija vama ne preostaje ništa drugo nego da to uradite silom. I to ne da bi njoj bilo loše, već da biste joj pomogli i da bi joj bilo bolje! U svakom slučaju, otvoreno pričaj sa svojim mužem, reci mu kako te takva situacija strašno uznemirava i da želiš da sredite vaš život, da želiš da pomogneš i njegovoj majci ali da prepuštaš njemu da to rešava. A ti budi uz njega, naravno. Trebaće mu puno podrške. Možda bi trebali i da se udaljite od nje, iz takve sredine, kako biste mogli da vodite normalan život. Šta kada dodju vaša dečica, ukoliko ih već nemate, pa to može jako loše uticati na njih...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Slažem se za udaljavanje, to je jedini način bez obzira da li će se majka lečiti ili ne. Ipak ne bih ti savetovala da ti sa svoje strane podstičeš i pritiskaš muža u pogledu lečenja njegove majke jer će ti se obiti o glavu. Majka je majka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Bitno je samo da se kontrolises i da ti ne izleti neka losa rec kada sledeci put budes bila u njenoj blizini (a bices) jer to moze zestoko uticati na vas brak ,glavu gore i sa ponosom je "iskuliraj"  :flower:
meni je samo zao ljudi sa kojima taj histerik zivi :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Госпођа је српски речено недој....а.  Smile Биће да је оно што си навела како се жали да је супруг незаинтересован за њу оно пресудно, а да је оно друго како она не жели секс са њим само пуста лаж. Не верујем да ћеш ти по питању тога моћи да утврдиш праву истину али смем да се кладим да је тако. А ти најбоље онако по српски, на једно уво уђе на друго изађе и боли те баш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Dakle, razgovor sa mužem, udaljavanje i tek onda rešavanje njenog problema - ako ne milom a onda silom   Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 14:53:22 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Valjda sam jedini svedok koji sumnja u sebe

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
Vidim da je pokrenuta posebna tema o svekrvama.. Smiley

Zanimljivo je da sam iz dole opisanih situacija i ja primetila i osetila ono: "Ti si preterala...." od strane svog supruga, a verujte, ni rec joj rekla nisam - bukvalno. Pozdravila sam se kao lepo vaspitana osoba kao da nista nisam cula od izgovorenog.. Sve sto je bilo receno, bilo je na relaciji ON - ONA.
Posle deset dana se javila i dobijem informaciju kako razgovor NIJE LOSE prosao i nasmejem se sebi.. Ne njoj, ne njemu - sebi..
Zasto??
Pa, shvatila sam da od lecenja nema nista, da od resenja situacije nema nista.. Jedna histerija je prosla, ja sam zigosana (posto u poruci koju je prvo poslala nije pitala u mnozini "kako ste?', vec "kako si", upuceno sinu, naravno) i u narednom periodu ce ih biti jos, u sta sam 100% sigurna.
Da je ona uspesna jako, zakljucila sam jer sam pocela da se pitam da li sam ja normalna..
Mogu samo da se ceskam po glavi.. I nerviram se jer se osecam kao da sam jedina kojoj su oci otvorene i koja jako dobro vidi problem..
Ali, Boze moj, on je naprasno ispario i "keva" vise nije nadrkana, pa je sad situacija pod kontrolom..

E, sad cu da se rasplacem.. Jer sam ja budala..

I mozda je ovo vise text za onu drugu temu, ali mislim da je ovo specificniji slucaj jer to ne radi samo meni, pa se ne oglasavam samo kao SNAJKA..

A, decu jos nemam.. Mozda je bolje da ostane tako jos neko vreme..

Jos da me neko pita zasto sam se iznervirala.. Pa, onda mogu da se trazim i u temi "Psihicki poremecaji"

Smile

A u ovom trenutku, oprostite, ali nisam uopste dobra, samo sam besna.. Ne mogu cak ni da opisem zasto..
Smatram da joj treba natrljati nos, a ne dozvoliti joj da se tek tako izvuce sa tim (ne samo sa tim, ovo je milioniti put da se ovako ponasa, ali prvi put da sam licno bila prisutna i da je mene drsko potkacila) -  kao deci koja nisu dobra i treba ih vaspitati. Ali ne, srecni smo jer nije "NADRKANA"!

Znam da nema odgovora na ovo.. Odnosno odgovori vec postoje medju napisanim..
Ali, morala sam da podelim.. Iako ovo ispade kao tema za moje kukanje, sto me spusta na nivo osobe na koju se zalim  Smile

Nekim ljudima naprosto ide od ruke da im se sve tolerise i prasta..
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 15:43:13 od CharlieTheNoone »
IP sačuvana
social share
Stokholm, 1983.
Ne isticati se stasom, titulama i ceremonijama. Ne isticati se obećanjima. Kad su teška od gromova, nebesa silaze nisko i ne liče na vasionu. Zato se veliki ljudi ne razlikuju od čoveka i teško ih je uočiti.
Neobično je ono što je, u stvari, strašno obično.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Ova osoba je majka mog supruga.

 nasilje je najbolji lek za histeriju , a posebno kad je u pitanju svekrva  Smile ...

evo shta cesh da radish :

- kad sledeci put dotichna osoba dozivi napad , pridji joj i bez rechi ,mrtva-hladna , udari shamar shto jache mozesh ...

- ona ce prvo biti shokirana ,a li ce posle toga pocheti da protestuje . e tad je trenutak da joj odmah , bez razmishljanja , udarish i drugi isto tako snazan shamar ...

- postupak ponavljaj dok svekrva prekine sa znacima agresivnosti i predje u stanje pokornosti . tad je mirnim i tihim glasom pitaj u chemu je problem . ukoliko opet pokaze znake divljanja - istog trenutka je kazni .


 shto se triche muza i svekra - objasni im da necesh da trpish svekrvino izivljavanje. ukoliko budu imalo protestovali , napomeni da si spremna i za razvod . morash da budesh odluchna - ako popushtash ,zivot i brak ce ti se pretvoriti u pakao . dakle prekrati to odmah ,jer kasnije kad dodju deca , sve ce biti mnogo gore ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Човече, Други светски рат је прошао. Get over it.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Човече, Други светски рат је прошао. Get over it.

 budale ce se smejati ,ali vi mudri znate shta govorim : rat nikad ne prolazi ....  Smile

mada mi nije jasno kakve to veze ima sa temom o histerichnoj svekrvi ....   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:53:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.