Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratno izvjestavanje ili na cemu se odrastalo.  (Pročitano 11656 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma daj Igore,pa najvise i dan danas po internetu mozes pronaci koliko su samo RTS huskali na Ustase(U HR izgleda od 91 do 95 nije bilo Hrvata nego samo ustasa) i poludjeni Mudhazedini i radikalni islamisti...

A sto se tice Cetnika,pa sta vam je to krivo kada i jeste nosili subare i brade i time se ponosili!

A evo vam malo o izvjestajima i kako su veoma dobro Srpske Vlasti znale da ce se RTS bombardovati,samo nista nisu ucinili da se spase ljudi,sigurno radi toga da bi im sluzilo za propagandu!

Tanić neće da kaže za RTS
16. novembar 2006. | 16:47 | Izvor: Beta
Hag -- Svedok optužbe Ratomir Tanić odbio je kaže koji ga je zvaničnik NATO-a obavestio da će biti bombardovana zgrada Radiotelevizije Srbije.

On je ostao pri iskazu da je tu informaciju preneo Slobodanu Miloševiću. Tadašnji savetnik predsednika Nove demokratije i dugogodišnji saradnik DB-a Srbije, ali u jednom periodu saradnik i britanske obaveštajne službe, Tanić svedoči na suđenju bivšem predsedniku Srbije Milanu Milutinoviću i petorici kooptuženih za zločine nad kosovskim Albancima.

Tokom unakrsnog ispitivanja, branilac optuženog generala Nebojše Pavkovića, advokat Džon Akerman, insistirao je da mu Tanić odgovori ko je "visoki zvaničnik NATO" koji ga je, po njegovom svedočenju, obavestio da će RTS biti bombardovan.

"Je l' vi hoćete da me posvađate sa Zapadom? Ne mogu da odgovorim na to pitanje", uzvratio je Tanić.

Na pitanje branioca šta tačno znači njegova izjava da je "lično preneo Miloševiću" tu informaciju, svedok je odgovorio da to znači da je "informaciju lično preneo preko sredstava komunikacije DB-a Srbije" i da je siguran da je Milošević informaciju dobio i iz drugih izvora.

Branilac optuženog policijskog generala Sretena Lukića, Branko Lukić, ispitivao je Tanića o njegovoj tvrdnji da je u proleće 1999. lično u DB-u Srbije saslušao tajno snimljen razgovor Lukića sa optuženim Nikolom Šainovićem o prikrivanju tela ubijenih Albanaca u selu Račak.

Tanić je ostao pri tvrdnji iz glavnog iskaza da mu je taj snimak pustio zvaničnik DB-a Srbije, ali ni njega nije želeo da imenuje. "Ne mogu da to kažem, ta osoba bi se verovatno osetila ugroženom ili bi bila ugrožena", odgovorio je svedok.

Na pitanje zašto ni u jednom od sedam razgovora sa tužiocima, niti tokom svedočenja na suđenju Slobodanu Miloševiću nije pomenuo da
je saslušao traku, već samo da je čuo da je poseduje jedna zapadna sila, Tanić nije mogao da pruži jasan odgovor.

Branioci su posle toga zatražili da sudija Ijan Bonomi svedoka primora da otkrije identitet osoba koje je pominjao u svedočenju, što je predviđeno pravilima. Sudsko veće time će se baviti sutra.

Za progon kosovskih Albanaca optuženi su, pored Milutinovića, Šainovića, Pavkovića i Lukića, i generali Dragoljub Ojdanić i Vladimir Lazarević.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2006, 17:23:52 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
"Ma daj Igore,pa najvise i dan danas po internetu mozes pronaci koliko su samo RTS huskali na Ustase(U HR izgleda od 91 do 95 nije bilo Hrvata nego samo ustasa) i poludjeni Mudhazedini i radikalni islamisti..."

???
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Rassso, ti si meni oduvijek vec bio ????
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
daj potrudi se malo, cova, ne kaze se "oduvijek vec bio", gdje si to naucio?
 Smile
zanima me gdje si nasao te podatke, o RTS i huskanju... kazes da ih je pun internet.
 i potrudi se da nadjes nesto sto nije pisano prije mjesec dana.
  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Gdje sam ja to naucio,zaboli tebe ona mala stvar...

Nemoram ja to traziti nigdje nego znam sto sam vidio i znam sto je se gledalo,mogu ti naci skini film komsilje pa ces vidjeti milion podataka koliko je huskanja bilo...
a ova ti je najbolja da se ja probudim...pa ja ti samo iznosim kako su vase vijesti prikazivali cijelu situaciju,a to danas bas dolazi na svijetlo...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Citat
Gdje sam ja to naucio,zaboli tebe ona mala stvar...

Mora li to bas na taj nacin... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa nemora Coolrunnere,ali sta mi se pravi pametan,neka diskutira kao normalan covijek a ako nesto neshvata moze normalno pitati ako nesto nerazumije a ne ovdje profesora od sebe praviti.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Razumem ja tebe, ali se ovde ipak diskutuje. Imao neko dobar ili los, tacan ili netacan...stav, ipak ga treba ispostovati. Jeste te pitao odakle ti to, ali nije rekao nista uvredljivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Coolrunnere,on mnogo puta i previse malo ispituje odkud meni te greske ako sam mu ja to jednom vec objasnio onda netreba to opet pitati i opet po milionti i treci put takodje pitati...ja nisam isao kod nas u skolu dole jesam jedan razred i to je sve pa po tome moze da sluti zbog cega ja radim grijeske,da ja malo popricam sa njim Njemacki onda da vidim gdje grijeske cini...
Necemo vise o tome jer idemo u Off... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Dobronameran savet: ti znas sta je i kako je, i na takve stvari ne treba u zivotu odgovarati. Ovo je inace savet za sve clanove koje takve stvari uzbudjuju. Ja se u zivotu apsolutno nikome ne pravdam (naravno, osim za neke bas bas ozbiljne stvari).

Back on topic.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.