Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:37:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rasprava o zanru muzike -.-!!  (Pročitano 10338 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
@RavenDark

...Evo sam procijeni valjali ovo po tebi ista?


Лепо(ако смем ја)...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Smara, ako mene pitas. Bio na Srpskoj Novoj gde pevali ona i Joksimovic, koliko god to cudno zvucalo, on je jedno 5 puta bolji zabavljac od nje. On i uspe da malo podigne atmosferu, ona samo smori sa tim svojim tugaljivkama...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
SonyEricsson W800i
..ja to repovanje, hipovanje i tome slicno.., ne prija mojim usima, jedina pesma koju mogu da slusam, a da u njoj peva Eminem je ova..



Ovo je obicno govno,a ne rep,i zbog ovakvih danasnjih spodoba,i sugavih pesama novitete ni ne slusam...Hvala Bogu pa ima tona materijala od ranije,i covek moze naci kvalitet...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
@Play
Sama cinjenica da odvajas hip hop i rep i to na pogresan nacin je pokazatelj da nemas pojma.  Smile

Recima KRS-a:

Hip means to know
It's a form of intelligence
To be hip is to be up-date and relevant
Hop is a form of movement
You can't just observe a hop
You got to hop up and do it
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge
Hop is the movement
Hip and Hop is intelligent movement
All relevant movement
We selling the music
So write this down on your black blogs books and journals
Hip Hop culture is eternal
Run and tell all your friends
An ancient civilization has bee born again
It's a fact Smile



Маторииии
     Па зар овако добар спот да бациш на "Audio" Smile???

 Smile
 Smile


Само ',се надовежем

« Poslednja izmena: 21. Jun 2013, 15:37:44 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
Ma nije mi poenta da skrenem sa teme i da postavljam klipove, samo ukazujem na neke stvari koje se ticu hip hop-a.

Mislim sta reci na ovakav komentar...
Citat
Зар није реп искључиво црначка музика о тешком животу (уз искључење Еминема као јединог белца) а хип-хоп музика о рибама, колима, дроги и слично?
To je kao kad bih sad napisao da je klasicna muzika o ljudima sa belim perikama. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Ma nije mi poenta da skrenem sa teme i da postavljam klipove, samo ukazujem na neke stvari koje se ticu hip hop-a.

Mislim sta reci na ovakav komentar...
Citat
Зар није реп искључиво црначка музика о тешком животу (уз искључење Еминема као јединог белца) а хип-хоп музика о рибама, колима, дроги и слично?
To je kao kad bih sad napisao da je klasicna muzika o ljudima sa belim perikama. Smile

Ај кад цитираш, барем цитирај цело. Smile

Зар није реп искључиво црначка музика о тешком животу (уз искључење Еминема као јединог белца) а хип-хоп музика о рибама, колима, дроги и слично?

Кунем се да ми је пре годину дана на журци један лик који се представља као водећи репер у крају рекао ово, кад сам га питао у чему је разлика између ова два.


Нисам ја то рекао него је мени тако речено.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Mlacenje prazne slame na citavih 7 strana...
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Педофиличари лол.

Даћу ти један савет батице... немој никад људима наметати своје мишљење/укусе и омаловажавати туђе. Ако седиш у друштву неистомишљеника, по било ком питању... музике, спорта, политике, религије, чега год.. немој им говорити како су они дебили и слично што слушају други жанр, навијају за други тим, имају другачији политички став и религијско убеђење... труди се да поштујеш све. Ако нешто не можеш ни да поштујеш, онда мишљење о томе задржи за себе.

А ако неко теби крене да намеће своје мишљење или укус и говори ти како само наркомани слушају музику коју ти слушаш, реци им поносно да ти се надувају твоје наркоманске каре.

  Apsolutno se slažem sa ovim stavom i mogu da dodam da treba (ako je moguće) otići na koncert. Nije bitno da li je to neko ko vama prija ili ne, na koncertu nema laži ni prevare.
  Ranije se svuda gde sam izlazio (osim u jednom bajkerskom klubu) slušao đoka autonomašević. Ikupirao je sve, od medija do kafića. Zadesio sam se u Beogradu kad je imao one svoje novogodišnje koncerte i društvo me je bukvalno sa železničke stanice (vraćao sam se kući) kidnapovalo i odvuklo u SC. A tamo sasvim druga pesma, toliko mi se zgadio svojom pričom i ponašanjem da sam jedva čekao da odem.
  Najsvežiji urisci su mi ipak sa koncerta u Sarajevu u kom sam bio nekoliko dana jer je posao tako zahrevao. Bio sam radoznao i ptišao na koncert izvikanog dubioza kolektiva. A tamo na koncertu se ispostavilo da je to mudžahedin kolektiv tako da sva ta njihova priča o socijali i bedi u njihovim tekstovima je izbledela, to je priča da se Vlasi ne dosete i da po mogućstvu kupuju i slušaju.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.15
хехе...супер тема Smile  слабо залазим у овај пдф па је нисам ни приметио...
кад ме неко пита шта слушам одговарам да они то не слушају и да никад нису чули за те групе тако да је беспотребно објашњавати Smile ...наравно,нисам неки егоиста или арогантни удрикурац већ једноставно износим чињенице...не мислим да сам бољи од некога зато што слушам најл или дилинџере а он шемсу или бг синдикат...мислим,реално...ко је чуо за ове бендове осим ужег круга слушалаца истих?

ово су ми главни бендови:







мада...немам никакав проблем да слушам и овакве ствари:



или почетке правца који слушам 25 година...



или у још даљу прошлост рокенрола...





наравно...ништа без иживљавања флојда с краја шездесетих и цепелинових просеравања са половине седамдесетих Smile
мени је све у вези са роком...не идем на места где се слуша и свира нешто друго,не посећујем свадбе,крштења и разноразна друга весеља...једноставно,не желим да будем у таквом окружењу али да ме неко не схвати погрешно: немам ништа против тих људи који иду на таква места и слушају музику која је ту заступљена нити би икада било коме замерио због музике коју слуша...нормално-очекујем то и у супротном правцу Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Ja volim da napravim muzičke izlete i ponekad odem i na koncert nečeg što mi se i ne sviđa. Konerti đoke i mudžahedin kolektiva su jedan od takvoh izleta.

Citat
наравно...ништа без иживљавања флојда с краја шездесетих и цепелинових просеравања са половине седамдесетих Smile
мени је све у вези са роком...не идем на места где се слуша и свира нешто друго,не посећујем свадбе,крштења и разноразна друга весеља...једноставно,не желим да будем у таквом окружењу али да ме неко не схвати погрешно: немам ништа против тих људи који иду на таква места и слушају музику која је ту заступљена нити би икада било коме замерио због музике коју слуша...нормално-очекујем то и у супротном правцу Smile

  Ovo je i moj slučaj.
  Na dokumentarcima sam okačio Gardijanovu listu 10 najboljih muzičkih dokumentaraca pa onaj ko zna engleski može sve da nađe i da odgleda. Ja čekam prevod.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:37:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.