Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:34:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rasprava o zanru muzike -.-!!  (Pročitano 10364 puta)
30. Maj 2013, 21:37:06
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Browser
Chrome 27.0.1453.94
Verovatno je svako od vas vodio neku nazovimo debatu o muzici i na kraju se uvek lose zavrsila.(SVADJA)....
-E pa ja sam danas upravo to i doziveo, naranvo nije mi prvi put, ali nikako ne kapiram pojedince, da ne odugovlacim da se bacim na stvar i vrlo rado bih voleo da cujem vase misljenje.
-Ja trenutno od bendova slusam Mortal Kombat,Dubioza Kolektiv,Seljacka Buna,Hladno Pivo...
Danas sam imao raspravu sa drugom koji slusa Narodno,Sinana i ostalu kompaniju,ja iskreno nemam nista protiv toga,meni kada neko kaze rec "Narodno" jednostavno ne reagujem na to, ali kada ja nekom kazem rec "Punk-Metal" reakcije uglavnom budu "Ma daj jesi ti normalan !?" "To su oni tresoglavci sto se dogiraju" "To su narkomani"....Zasto?! to se ja pitam,zasto su ljudi tako prosti po pitanju muzike,uglavnom oni koji slusaju narodno u svakoj raspravi o muzici koriste smao jednu recenicu a to je "Ma nema sta da se prica,ajde kazi mi kako mozes da se napijes uz tu muziku" Sve im se svodi na alkohol alkohol i alkohol,daj recite mi da li je stvarno dobar provod bez alkohola ne moguca misija ?! jos gore je kada spomenem neki strani bend tipa Iron Maiden,ja ljudima pricam ali to na jedno uvo ulazi na drugo izlazi...pokusavam da im objasnim da je to veoma kvalitetan bend,da u njemu peva lik koji je operski pevac Bruce Dickinson,veoma edukovan kada je u pitanju muzika, da nije to kao u zvezde granda prijavi se neki totalno nebitan lik,prolaznik, i od jednom se proslavi -.-
Sve u svemu moje pitanje je da li sam ja u takvom kraju ili ljudi sirom srbije imaju slicno razmisljanje kao moj suparnik a to je "Alkohol,narodna muzika = dobar provod" i "Metal,punk...= Narkomani,ubice,pedofilicari"

I za kraj jedna preporuka:
1.http://www.youtube.com/watch?v=tmHwh8XKaLM
2.http://www.youtube.com/watch?v=TkXQvtgRWOU
3.http://www.youtube.com/watch?v=AhkGR8IEfgI
Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Samsung SGH-E590
Narkomani...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Nokia krntija
Педофиличари лол.

Даћу ти један савет батице... немој никад људима наметати своје мишљење/укусе и омаловажавати туђе. Ако седиш у друштву неистомишљеника, по било ком питању... музике, спорта, политике, религије, чега год.. немој им говорити како су они дебили и слично што слушају други жанр, навијају за други тим, имају другачији политички став и религијско убеђење... труди се да поштујеш све. Ако нешто не можеш ни да поштујеш, онда мишљење о томе задржи за себе.

А ако неко теби крене да намеће своје мишљење или укус и говори ти како само наркомани слушају музику коју ти слушаш, реци им поносно да ти се надувају твоје наркоманске каре.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
Педофиличари лол.

Даћу ти један савет батице... немој никад људима наметати своје мишљење/укусе и омаловажавати туђе. Ако седиш у друштву неистомишљеника, по било ком питању... музике, спорта, политике, религије, чега год.. немој им говорити како су они дебили и слично што слушају други жанр, навијају за други тим, имају другачији политички став и религијско убеђење... труди се да поштујеш све. Ако нешто не можеш ни да поштујеш, онда мишљење о томе задржи за себе.

А ако неко теби крене да намеће своје мишљење или укус и говори ти како само наркомани слушају музику коју ти слушаш, реци им поносно да ти се надувају твоје наркоманске каре.


Nisam ja nikoga omalovazavao u tom trenutku, ali jednostavno nisam mogoa da im dokazem da nije sve tako kako oni misle, ali ovaj tvoj savet je neverovatno dobar! Smiley veliko hvala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Ericsson t10
prestanise drogirat, okupai se i okrenise turbofolku i boguocu sINAnu dok jos nie kasno metaliko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Samsung GT-S7580
Водили смо једном на часу дебату о музици, конкретно о турбофолку. Неславно се завршила, о укусу се не расправља, не можеш ти да кажеш да је нешто глупо, само што је теби глупо, то није објактиван, већ лични став, али то неким људима никако објаснити.

Немам ни ја толеранцију према свакој врсти музике, али се бар контролишем.

Е, сад, постоји још једна зачкољица. Ако неко сматра да су ти који слушају ту твоју музику манијаци, сељаци или нешто треће, то је опет неко њихово мишљење, њихово виђење и ти на то мало можеш да утичеш, можеш их ућутати, али мишљење ће мало ко променити. Генерализација је срање.

Тако да ти остаје само једно, а то је да не обраћаш пажњу, искључи се.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Apple iPhone 7
samo cepaj ti svoj fazon, a za tudja misljenja te boli uvo, reci im samo da to ne slusas i to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Citat
ali kada ja nekom kazem rec "Punk-Metal" reakcije uglavnom budu "Ma daj jesi ti normalan !?" "To su oni tresoglavci sto se dogiraju" "To su narkomani"....Zasto?!

ovo govori o mentalnom sklopu tvog druga i njemu sličnih. dečko je ljakse i nema šta tu više da se priča. šteta što je otrgnut od traktora i motike, bio bi dobar potencijal.

Citat
"Ma nema sta da se prica,ajde kazi mi kako mozes da se napijes uz tu muziku"
hahahaha kakav tupson jbt  Smile  koliko puta smo popili litar vinjaka za 15 minuta i hteli još.

Citat
Sve u svemu moje pitanje je da li sam ja u takvom kraju ili ljudi sirom srbije imaju slicno razmisljanje kao moj suparnik a to je "Alkohol,narodna muzika = dobar provod" i "Metal,punk...= Narkomani,ubice,pedofilicari"
pa tako je to počelo negde sredinom šezdesetih. danas imamo situaciju gde je 400.000 hektara zemlje ostalo ne obrađeno.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Синан је институција. Његове песме су из срца. Ако неког ниси требао да наведеш као пример сељадије и шабанерије то је он. 

Синан и Шемса су појам за ове данас што арлаучу его нарцисоидна срања уз некакве матрице..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Citat
Синан и Шемса ...
ti ne samo što slušaš crnce, nego favorizuješ cigane i muslimane jbt.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:34:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.