Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:42:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskinuo sam sa devojkom  (Pročitano 10059 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ma znam ispao sam kreten Smile Pa pozvao sam je jos pre par dana i odgovorila mi je da hoce,ali naravno ako nadje vremena,ali kaze kako ne planira da se pomiri nikako. . .Bio sam iskren i dok smo razgovarali preko telefona,pa mi ta iskrenost i nije bas pomogla posto sam joj bukvalno sve ispricao Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
dobro, ne smeš baš ono iskreno.
jesi ti siguran da ti je baš stalo do nje ili je to samo navika ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Siguran sam da mi je stalo imao sam ja nesto malo vremena da razgranicim to sve znam da je tu i navika velik faktor al siguran sam da mi je stalo do nje i da zelim vezu sa njom,znam ja kako je njoj mnogo puta sam joj govorio to sl i sada mi zato i neveruje ali znam kako se osecam i zato i hocu da se pomirim,ali sada to ona nece,znam da je nmgu spreciti osim ako ne uradim nesto jako posebno za nju sto ce joj dati do znanja da se stvarno tako osecam Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
nemoj samo da istetoviraš njeno ime na ruci.
dobar znak je što hoće da se vidite. znači pazi šta radiš. ne morate prvi sastanak da se pomirite i odma završite u krevetu. idi polako, pa neka bude i deseti sastanak. ne budi previše agresivan u želji za pomirenjem i ponovnom smuvavanju, da ne pomisli da si psajho. ne budi patetičan. ne budi ozbiljan. ne smej se ko ludak. ponašaj se kao da je muvaš prvi put.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
E to je vec savet,svidja mi se,hvala ti puno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
hvala ti gottago Smiley Naravno ako jos neko ima misljenje o tome ili sl iskustvo voleo bi da cujem a i siguran sam da ima jos takvih koji su u sl situaiji pa mozda jos nekom posluzi Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
seti se na šta je pala prvi put. nešto što odavno nisi uradio, a njoj se svidelo. ponovi to. ne napadno, nego opušteno kao spontano. ne sagorevaj u želji odmah i na prvu. misli pozitivno.

navrati ovde sutra predveče. vidim da većina foruma spava. u toku dana idu u nove radne pobede, pa se uveče uključe.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Hocu naravno,svidja mi se ovo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nikad ne ostavljaj djevojku s kojom si duze vrijeme u vezi...dok sa tom drugom...
ne stvoris ljubav....i nesto stabilno..jer ako ne stvoris ljubav sa tom drugom..onoj prvoj mozes da se vratis..
ne sekiraj se...nije to nista lose..to i one rade...stalno... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
ево једног савета-немој покушавати ништа јер се мени иста ситуација догодила пре пар дана. веза две и по године, ништа му фалило није, без оца и мајке је али ја сам га пазила као око у глави. И онда почињу невиђања, хладни односи и схватим да је нека сукња прошла између нас. Предложим раскид-не не не он мне још воли, није друга, клинац палац. Да би после пар дана рекао-мислим да си ти превише добра да бих ти ја одузимао време (која педер жвака). Е сад се дупе охладило па би да попричамо, као схватио је да може да се понаша боље. Искористила сам прилику да уједем где мушкарце највише боли, тако да веруј-не покушавај ништа.
Имао си своју прилику, сам си је усрао сине. Цура има право да настави живот и окрене други лист као да те није било. Не буди себичан  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:42:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.