Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:22:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskid - pomirenje - problem  (Pročitano 42356 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Hmmmm prvi put sam ovde i treba mi ozbiljan savet (ako neko uopste bude video ovo) :weirdface: pa ovako sa deckom sam dooosta dugo bila u vezi i trenutno smo u problemu tj ja ne kapiram u koojoj smo sada fazi, pauze ili cega vec. . .  cesto smo se svadjali imali probleme, vise sam ja njega napadala nego on mene ali i on je imao izvesne ispade. . .  stalno bih ga gnjavila glupostima nekad i kad sam ga zezala tipa sto se sredjujes i lickas on je to shvatao kao napadanje. . .  ni jednom nismo ozbiljno raskinuli svaki raskid je trajao par sati ili eventualno 2 dana. . .  pre nego je doslo do ove pauze/ prekida stalno smo upadali u rasprave zbog poznate interet mreze facebook-a :mrgreen: i onda je on prvi put pomenuo pauziranje i to smirivanje tenzija,ali od toga nista nije bilo. . .  e onda se desilo to da sam ja otisla na more sa drustvom njegovo ponasanje se promenilo nije hteo da mi se javlja i bio je odbojan kad god se ja njemu javim a nije govorio u cemu je problem :shock: to je u meni izazivalo bes nervozu a sa obzirom da sam u tom periodu i pre toga bila posesivno opsesivna krenula sam svojom dobrom taktikom napadanjem prebacivanjem pretnjom raskida na sta me je on pitao da li sam sigurna u to nekoliko puta i onda je presekao i rekao da smo na pauzi i da ne zna da li cemo se pomiriti ili ne. . .  onda sam ja posle toga nastavla da mu se javljam da pitam kako je sta radi i tako desi se da se i on prepusti ali kad vidi da se ok dopisuje onda opet iskulira . . .  u medjuvremenu mene je snaslo brdo problem on saznao za to i onda se brinuo oko toga nervirao i resio da popricamo i o mojim problemima i nasem zajednickom. . .  rekao kako mu je stalo do mene ali trenutno hoce da bude sam ne zeli nikog pored sebe sve ga mrzi, i oseca obavezu i pritisak zbog svega i kao moranje mu je da se vidja sa mnom,a ne zeli da  se zato vidjamo, i da jos uvek ne moze da se pomiri sa mnom. . .  u sustini ja sam ovde sve rekla i preterala sto se tice pisanja ali sve zarad dobrog saveta  :D sta ja sad treba da radim? hocu da se pomirim sa njim i da opet budemo zajedno jer mi je stvarno mnogo stalo, naravno ne bih se isto ponasala i ne bih ga davila i napadala. . .  da li treba da mu dam tog slobodnog vremena da mu se ne javljam uopste i da ga pustim da iskulira pa da pokusam kasnije opet da se pomirimo? sta da radim dobri ljudi  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Za sve postoji vreme kad može i kad ne može da se dogodi. Vašoj vezi vreme je prošlo. Kad si trebala da se menjaš, kad si dobila priliku, nisi je iskoristila. Sad je to vreme prošlo. Tvoj (usuđujem se reći) bivši dečko te i dalje ceni zbog tvojih kvaliteta ali ne želi više vezu sa tobom i to se ne može popraviti. Budi dobra žena kao što je i on dobar čovek. Raziđi se sa njim prijateljski. Pusti ga da ode a traži sebi neku drugu ljubav. I vodi računa da ne ponavljaš iste greške.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
treba da idem i trazim drugog? i ako posle mesec dana ove pauze ja i dalje osecam da ga volim da mi je stalo i da mi fali sve sa njim,a videla sam da je i njemu stalo kad smo se videli zadnji put i pricali. . .  zar neko ne zasluzuje 2 sansu,a neki ljudi su ih imali mnogo vise? ne znam meni je jako tesko da  takav korak napravim i krenem da trazim drugog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Citat
sta ja sad treba da radim?
Da nadjes drugoga, sa kojim neces da se svadjas oko gluposti i koji generalno zeli da bude sa tobom a ne da "pravite pauze" (sta god to znacilo). "Pauza" ne postoji. Mozete da raskinete, da ode svako svojim putem pa ako se nesto desi ponovo u buducnosti, desi se, ostalo je vise obmanjivanje nego nesto sto je opcija u vezi dvoje ljudi.

Citat
zar neko ne zasluzuje 2 sansu,a neki ljudi su ih imali mnogo vise?
Problem je sto ti je on indirektno rekao da nece da ti pruzi tu drugu sansu(za sada a usudjujem se reci mozda i nikada). Shvati da vise niste zajedno i nastavi dalje sa zivotom. Znam, mnogo je tesko u pocetku ali biva lakse posle nekog vremena.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Svaka ozbiljna veza ima usponei padove, medjutim prekidi tipa pauza, odmori, problemi su samo jedan od sitnih izgovora za sustinu tj. raskid!
S obzirom da ste vec mesec dana u brejku i da posle mesec dana on ima potrebu samo da bude uz tebe zbog tvojih nagomilanih problema, sta ce biti kada nestanu problemi.
Jasno ti je stavio do znanja da ne zeli nista vise s tobom, trebas da se okrenes samoj sebi i pokusas sve to na najbezbolniji nacin sve zaboraviti  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
ne umes da se ponasas u vezi i da ne smoris partnera i to ga je smorilo...

poradi na odnosu prema ljudima koji ti se dopadaju...

opsesije i posesivnost su veoma nepozeljne osobine partnera...

moje misljenje je da decko hoce da se udalji jer mu ne odgovaras... i potpuno ga razumem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Pretnja samoubistvom se pokazala u par navrata kao dobar nachin da dvoje ostanu u vechnoj ljubavi. Smile

druze zaznuo si se nesto - to je trudnoca!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Citat
"Pauza" ne postoji.

Naravno da pauza postoji Smile nevezano za ovaj slučaj ali postoji, ako par, usled nekih problema, nađe kompromis oko toga... naravno, to sve vuče ka raskidu, ali ne mora da znači Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
hm nije da se tesim  Smile ali komentar koji je dao tepachenko mi je realan mislim s obzirom na to da smo pribliznih godina i da mladje generacije imaju drugacije nacine za resavanje problem,nisam rekla da ja nisam kriva i da treba da gajim lazne nade,ali ni moj bivsi decko kako se svi usudjujete da kazete nije bio bez mana i on je meni dosta toga prebacivao i ljutio se za mnogo banalnosti samo sto ja tome ne pridajem neki znacaj tj sitnicama ne pridajem znacaj kao on... a i ako neko zeli malo slobodnog vremena za sebe ne znaci da to uvek vodi raskidu i da sad odmah treba da uzjasem drugog konja ( pri tom ne zelim da vredjam suprotni pol) i dignem ruke od nekog koga volim samo zato sto trenutno imamo krizu... o.O ja se izvinjavam sto ne postujem savete starijih ... zasto ljudi ne bi mogli da funkcionisu dobro posle nekog vremena razdvojenosti? mi smo pre toga bili u vezi tako reci na daljinu bilo je i perioda kada nismo ni mogli da se cujemo a ni vidimo sticajem okolnosti pa je ta razdvojenost samo uticala na to da se posle tog;a slazemo ok...  hvala svima u svakom slucaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
koliko imate gpdina
koliko dugo ste u vezi

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:22:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.