Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:41:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raj na - zemlji !!!  (Pročitano 13376 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tipicno za mentalitet prosecnog Srbina. Ubedjen u teoriju zavere, prisutna manija gonjenja, svi su izdajnici i NATO placenici, dok se ne dokaze suprotno itd  Smile

cg ac
vec sam rekla o tome....odmor  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
pa eto, ti si fakultetski obrazovan, pa blejis na bureku i dizes sebi svoj mladi pritisak..

idi izmisli nesto!!! idi!!!  Smile

Nisam jos uvek, najpre sto sam fax upisao kasno, zatim zbog apatije prema stanju u zemlji, pa zbog 2 godine provedene u inostranstvu, i na kraju zbog mnogo angazovanja pri nekoliko humanitarnih organizacija! Ali vrlo brzo cu biti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
A ko prica o tome  Smile Smile Smile
Maleckaa imas sukob sopstvene inteligencije  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislis?  Smile
Nisam cula za termin "sukob sopstvene inteligencije"...jel to nesto novo?  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2007, 20:25:34 od maleckaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
@perv.

i sta ces da izmislis, tablete protiv apatije ili sirup protiv inostranstva? eto da si ranije, mogao si taj sirup da uvalis maleckoj, pa se ne bi ovoliko zadrzala na odmoru. jbg....  
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Da mentalitet prosecnog Srbina bi skapirao moju poruku..... Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
@perv.

i sta ces da izmislis, tablete protiv apatije ili sirup protiv inostranstva? eto da si ranije, mogao si taj sirup da uvalis maleckoj, pa se ne bi ovoliko zadrzala na odmoru. jbg.... 
Smile Smile Smile Smile Smile
Mnogo si tezak sagovornik! Trazis dlaku u jajetu!
 Niko nije rekao JA! Nego NEKI naucnici bi i mogli da postignu nesto, kada bi sistem vrednosti bio normalniji! A JA i OSTALI bi smo vrlo jednostavno od toga dalje mogli da razvijamo tehnologiju, da je implementiramo u proizvodnju, i na kraju ekonomisti puste na trziste i prodaju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
ne bih da komentarisem tvoj post...besmisleno je. Zna se za sta sluzi ogledalo i sta sve covek razmislja pred ogledalom, ali ti ne shvatas neke stvari.

Ti meni pricas o inostranstvu, meni, koja sam toliko godina zivota tamo provela....sta reci?

O cemu razmislja, uf kako sam lep, a ne ne ruzan sam....daj kapiram ja te tvoje hipoteticke gluposti ali ne zivim u tom svetu.

Ti koja si toliko zivela preko i kojoj je bilo toliko lepo, zasto si se vratila u ovu Tasmaniju, nobrazovanu itd....zasto???
mozda zbog srca
mozda jer je to njena domovina
sta mislis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
@perv.

i sta ces da izmislis, tablete protiv apatije ili sirup protiv inostranstva? eto da si ranije, mogao si taj sirup da uvalis maleckoj, pa se ne bi ovoliko zadrzala na odmoru. jbg.... 
Smile Smile Smile Smile Smile
Mnogo si tezak sagovornik! Trazis dlaku u jajetu!
 Niko nije rekao JA! Nego NEKI naucnici bi i mogli da postignu nesto, kada bi sistem vrednosti bio normalniji! A JA i OSTALI bi smo vrlo jednostavno od toga dalje mogli da razvijamo tehnologiju, da je implementiramo u proizvodnju, i na kraju ekonomisti puste na trziste i prodaju!

sta, te tablete?! ma ti si lud, ja se samo salim. boze sacuvaj...  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
'EKONOMIST': NAJKVALITETNIJI ŽIVOT U NORVEŠKOJ

LONDON (Tanjug) - Najkvalitetnije životne uslove imaju stanovnici Norveške, a potom građani Islanda i Australije, pokazalo je danas objavljeno istraživanje britanskog nedeljnika ''Ekonomist'' o ljudskom životu u 183 zemlje sveta.

Velika Britanija je na 17. mestu te liste, ali u nekim delovima života je i na daleko nižim mestima. Tako, na primer, po broju bolničkih kreveta Britanija nije ni među prvih 40 zemalja, iako je među pet industrijski najrazvijenijih zemalja.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:41:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.