Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radovan Karadžić: Ne bi bilo rata da Alija nije mutio  (Pročitano 34179 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Alcatel 
Kako molim te Radovan moze biti po bilo kojoj liniji moj zemljak, kad je on sa Durmitora, a ja iz Sarajeva, kad je moj pradjed bio jedan od prvih ucitelja u gradu, a njegov vjeorvatno nije znao ni da postoje slova Smile
Izgleda da je sada obrnuto. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Niko od tih navedenih osim Silajdzica nije rodjen u Sarajevu. Mi smo sugradjani, ali ne i zemljaci, jer nismo rodjeni na istom mjestu, a i sa ovim jednim sto je rodjen u Sarajevu nisam istomisljenik. Tako da ne stvarno ne vidim neku specijalnu povezanost tu, ja nemam nista protiv seljacke klase, uostalom prvo je nastalo selo pa grad, ali ipak ne zelim da me se poistovjecuje sa tim mentalitetom Smile

@ Perudji
Pradjed vec odavno nije medju zivima, ako se to odnosi na mene ne znam na osnovu cega si to zakljucio, mada predpostavljam da se samo malo zezas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Niko od tih navedenih osim Silajdzica nije rodjen u Sarajevu. Mi smo sugradjani, ali ne i zemljaci, jer nismo rodjeni na istom mjestu, a i sa ovim jednim sto je rodjen u Sarajevu nisam istomisljenik. Tako da ne stvarno ne vidim neku specijalnu povezanost tu, ja nemam nista protiv seljacke klase, uostalom prvo je nastalo selo pa grad, ali ipak ne zelim da me se poistovjecuje sa tim mentalitetom Smile

Али њихова дјеца јесу и дјеца њихове дјеце ће имати исти статус који ти имаш,односно унук
из Сарајева. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 3510
БиХ опструише ново вештачење "Маркала"


Власти БиХ на све начине покушавају да спрече покушај одбране бившег председника Републике Српске Радована Караџића да балистичким испитивањима у центру Сарајева одбаци одговорност српских снага за масакр на пијаци Маркале и снајперске нападе током рата, рекао је члан Караџићевог правног тима Горан Петронијевић.

Петронијевић је рекао да надлежни у Савету министара БиХ разним бирократским изговорима одбијају њихове захтеве за обезбеђење полицијске асистенције за балистичке стручњаке које је ангажовала Караџићева одбрана у намери да обори делове хашке оптужнице против некадашњег председника РС.
''Реч је о класичној опструкцији наших напора, која траје већ пуна два месеца, да балистичким мерењима на лицу места, али и сателитским снимцима докажемо да званично тумачење неких ратних догађаја није тачно, односно да ти пројектили нису испаљени са српских положаја, како се наводи у оптужници. Међутим, наш захтев два месеца `шета` између Министарства правде и Министарства безбедности БиХ", рекао је Петронијевић за "Прес РС".
Према његовим речима, балистичари би на лицу места требало да пруже научне доказе за Караџићеве тврдње да Војска РС није одговорна за масакр у Улици Васе Мискина у случајевима "Маркале 1" и Маркале 2", као ни за снајперско деловање по Сарајеву.
Он је додао да је Караџићев правни тим после преписке са властима у Сарајеву затражио и од Хашког суда да властима БиХ изда обавезујући налог, будући да Закон о сарадњи са међународним судом обавезује све органе БиХ да сарађују и са Тужилаштвом, али и са одбраном оптуженика.
"Није то ни најмање случајно, јер очигледно је да се некоме у Сарајеву не свиђа што би вештачењем могли да се оборе неки делови `бошњачке истине` о рату у БиХ", рекао је Петронијевић.
У Министарству правде БиХ потврдили су да захтев Караџићеве одбране још није одобрен, али они и даље тврде да то није учињено из процедуралних разлога.
Помоћница министра правде БиХ Милена Попадић рекла је да је захтев Караџићеве одбране до њих стигао 22. јула, након чега су у даљој процедури од Тужилаштва БиХ добили одговор да ће испунити тај захтев под условом да ново балистичко вештачење претходно одобри и Хашки суд.
Караџићев правни тим затражио је у септембру прошле године од Министарства одбране БиХ део ратне архиве Армије БиХ о наоружавању бошњачких снага и масакру на сарајевској пијаци Маркале.
Караџићева одбрана је пре два месеца тражила од БиХ да обезбеди полицијску заштиту за балистичаре који би требало да обаве нова испитивања у Сарајеву.

IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
markale su za ekipu iz serijala dosije X,u verziji mudzosa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
kad je moj pradjed bio jedan od prvih ucitelja u gradu, a njegov vjeorvatno nije znao ni da postoje slova Smile
Pa njegov praded je Vuk Karadjic a tvoj da je bio "Učitelj" je ocigledno !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
Ma jah, nego mogao si neku malo stariju temu podici iz mrtvih i tako jos bolje prekrsiti pravila foruma Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Šta ono bi jah na muslimanskom jeziku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
Ne znam, ja nasao na googlu Smile Smile
Moze jedan vic za tebe??
Na casu engleskog u skoli-Perice, kako se na engleskom kaze rinaka ( Smile)???
    -Dick, uciteljice
    -A, Perice, kako se kazu testisi
    -........ Do-dick, uciteljice Smile Smile Smile Smile Smile

Haj budi djubre pa reci da ne valja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Do jaja je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.