Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radovan Karadžić: Ne bi bilo rata da Alija nije mutio  (Pročitano 34326 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Tebi nije jasno ni da zivis na 23 % takozvane BIH , a ne svetska politika ...  Smile

23 posto BiX i sva sreca sto se bas na ta 23 posto nalazi jedno 90 posto svix ekonomskix resursa BiX-a...ali dzaba opet nedamo ocjepljene, za ocjepljenje je potreban doovr 3 naroda, a mi bosnjaci se ni izmedju sebe ne meremo doovoriti...
Kako je 92 za otcepljenje bio potreban dogovor samo dva naroda ????????????????????????

Nije 2 nego 3... Neki il su bili u pelenama 92 ili su bili u totalnom medijskom mraku pod uticajem raznoraznih ispiraca mozgova Smile
Iskreno bih volio da mi ovaj post potkrepis cinjenicom?


Pa i Srbi su glasali na referendumu, ili im je bar bilo omoguceno a to sto pojedinac iz revolta nije htio misleci da ce na taj nacin sabotirati referendum, je cinjenica samo po sebi Smile Jel ti imas cinjenicu da su glasali samo Muslimani i Hrvati, a da se svakog Srbina koji se usudio pribliziti glasalistu odmah dalo strijeljati Smile
Mislim da provociras,mislim da nisi ozbiljan?
Dozvoli,
Na referendum o nezavisnosti je izaslo oko 64% stanovnika,ako necemo u sitnice tama ti tu fali broj Srba u BiH!
Ili mislis da mozda u tih 36% spadaju Bosnjaci i Hrvati koji nisu htjeli da izadju iz "drage im SFRJ"?

Ti samo potvrdjujes ispravan postupak srpskog naroda da bojkotuje taj referendum jer ako je na njega izaslo par Srba tipa Divjak,Bogicevic itd ti se usudjujes da kazes da su Srbi izasli na referendum?

Hoces li mi konkretno objasniti zasto je na referendum izaslo 64% stanovnika ako ti kazes da su i Srbi izasli na referendum?????????????????????????????

I osim toga ajde da se ugledamo na svijet kojem vi toliko "cvilite", jer da ste vi u pravu Bosna bi danas bila drzava kakva je bila i tada , ali na vasu nesrecu svijet je uvidio gresku u bosanski ustav ustrojio tako da nikada vise ni jedan narod nece moci biti preglasan od druga dva naroda,neka ti istorija bude uciteljica ako realnost nije u stanju!

I evo jos jedna cinjenica,osionost,lopovluk i bezobrzluk se u zivotu vraca vrlo brzo bi se moglo desiti da mi u Republici Srpskoj organizujemo referendum na koji bi mogli izaci oni instant hrvati i mulsimani iz SNSD-a pa da sutra ja pricam kako su na referendum o nezavisnosti RS-a izasli i bosnjaci i hrvati!

Hoces li mi konkretno objasniti zasto je na referendum izaslo 64% stanovnika ako ti kazes da su i Srbi izasli na referendum?????????????????????????????

Ako gore nisi procitao mislio sam cinjenicama da mi potkrijepis svoju tvrdnju?

prema popisu iz 91 odine u bosni i erceovini je zivjelo ukupno 61% muslimana i xrvata...na referndumu je potvrdno lasalo 64 posto...dakle ako uzmemo u obzir da siurno nisu lasali svi xrvati i muslimani, znaci siurno je dobar procenat i srba zaokruzio DA na referendumu
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
citat ^ 7...  Smile

aj dogurajte do citat na dvadeseti,da vidimo kako ce se @Rasimu svideti...  Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2010, 21:17:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Rendzeru ja znam da je tebi DOBAR ili "zeljeni" broj Srba u BiH oko 3 % ali zao mi je ima nas mnogo vise!
zahvaljujuci tom referendumu sada Bosnjaka u republici srpskoj ima taman koliko je taj tvoj "dobar" broj!

Nego jesi li ti ikad u zivotu cuo za rijec cinjenica i znas li koje je njeno znacenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Rendzeru ja znam da je tebi DOBAR ili "zeljeni" broj Srba u BiH oko 3 % ali zao mi je ima nas mnogo vise!
zahvaljujuci tom referendumu sada Bosnjaka u republici srpskoj ima taman koliko je taj tvoj "dobar" broj!

Nego jesi li ti ikad u zivotu cuo za rijec cinjenica i znas li koje je njeno znacenje?

pa cinjenica je da su i srbi lasali na referndumu, a sad jel 3 posto ili 30 ne znam, jer to nije bio narodni referndum vec radjanski
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Rendzeru ja znam da je tebi DOBAR ili "zeljeni" broj Srba u BiH oko 3 % ali zao mi je ima nas mnogo vise!
zahvaljujuci tom referendumu sada Bosnjaka u republici srpskoj ima taman koliko je taj tvoj "dobar" broj!

Nego jesi li ti ikad u zivotu cuo za rijec cinjenica i znas li koje je njeno znacenje?

pa cinjenica je da su i srbi lasali na referndumu, a sad jel 3 posto ili 30 ne znam, jer to nije bio narodni referndum vec radjanski
E pa majstore u drzavi u kojoj postoje tri konstitutivna naroda organizovati gradjanski referendum nije bas logicno.
Ako ga tako pravdas pa podrzi onda i ovaj nas gradjanski referendum u Republici Srpskoj!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Rendzeru ja znam da je tebi DOBAR ili "zeljeni" broj Srba u BiH oko 3 % ali zao mi je ima nas mnogo vise!
zahvaljujuci tom referendumu sada Bosnjaka u republici srpskoj ima taman koliko je taj tvoj "dobar" broj!

Nego jesi li ti ikad u zivotu cuo za rijec cinjenica i znas li koje je njeno znacenje?

pa cinjenica je da su i srbi lasali na referndumu, a sad jel 3 posto ili 30 ne znam, jer to nije bio narodni referndum vec radjanski
E pa majstore u drzavi u kojoj postoje tri konstitutivna naroda organizovati gradjanski referendum nije bas logicno.
Ako ga tako pravdas pa podrzi onda i ovaj nas gradjanski referendum u Republici Srpskoj!



necemo sad o konstitutivnosti  i madjara u vojvodii ima 25-30 posto, nisam cuo da su konstitutivni
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6300
Ko se rađao? Smile Evo samo primer, jedan od glavnih generala ARBiH je Jovo Divljak, rođeni beograđanin, izdajnik koji je naoružavao HVO još na početku rata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
Па и вас у БИХ има 20-30 одсто, значи нисте ни ви конститутивни Smile

Иначе туко, гледа се цела територија Србије а на државном нивоу их нема изнад 15%. По тој логици вас у РС нема ни пет значи нисте конститувни нит нас боли патка да вас консултујемо у вези било чега па и о независности. То је твоја прича.
« Poslednja izmena: 28. Feb 2010, 21:51:01 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
necemo sad o konstitutivnosti  i madjara u vojvodii ima 25-30 posto, nisam cuo da su konstitutivni

 Smile Smile Smile Smile Smile  филџан педерација филџан логика Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Rendzeru ja znam da je tebi DOBAR ili "zeljeni" broj Srba u BiH oko 3 % ali zao mi je ima nas mnogo vise!
zahvaljujuci tom referendumu sada Bosnjaka u republici srpskoj ima taman koliko je taj tvoj "dobar" broj!

Nego jesi li ti ikad u zivotu cuo za rijec cinjenica i znas li koje je njeno znacenje?

pa cinjenica je da su i srbi lasali na referndumu, a sad jel 3 posto ili 30 ne znam, jer to nije bio narodni referndum vec radjanski
E pa majstore u drzavi u kojoj postoje tri konstitutivna naroda organizovati gradjanski referendum nije bas logicno.
Ako ga tako pravdas pa podrzi onda i ovaj nas gradjanski referendum u Republici Srpskoj!



necemo sad o konstitutivnosti  i madjara u vojvodii ima 25-30 posto, nisam cuo da su konstitutivni
A kad cemo o konstituitvnosti?
Onda kad tebi odgovara?

Nego nisi mi odgovorio znas li sta znaci rijec cinjenica???????????????????????

Hoces li mi objasniti zasto onda sveznajuca medjunarodna zajednica nije ostavila bosnu uredjenom kakva je bila 1992 nego je ustrojila tako da nikada ni jedan narod ne bude preglasan?

Cinjenice,cinjemice,kuc kuc????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.