Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raditi za Fijat u Srbiji je - neizdrživo!  (Pročitano 9059 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
U Srbiji je jeftina radna snaga...i sve te inostrane firme se vode logikom lokanih firmici...neces da radis za 32k ok naci cu nekoga ko ce raditi za 30k.
Jaje drzava, jaje i polozaj radnika.
To ladjenje jajca mozete gledati samo u drzavnim ustanovama...u privatnom sektoru se znoje i zuljaju samo tako  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
a jel imaju tri dana slobodno? ja radim 6 ponekada i 7 dana u nedelji 15 sati  Smile
na posao s' posla. e kada mi dosadi uzmem vikend slobodno inace svaki dan 15 h i nije mi neizdrzivo Smile naravno ja zaradim vise od njih al nemam slobodne dane svake nedelje.

mozda imaju osnova da se zale, al eto ja poznajem neke ljude koji za dvadesetak hiljada rmbace svaki dan.

naravno podrzavam svako poboljsanje za radnike i nadam se da ce dobiti nesto, al da je neizdrzivo  Smile

ja sam uvek govorio ako imas bolje idi, ako nemas ne jedi govna dok bolje ne nadjes.

samo pitanjce ako kojim slucajem 50-ak njih dobije otkaz gde bi radili za 32-34 hiljade? jer kontam da ima bolje otisli bi vec....




Taman poceo da pisem ali sam odustao. Ubo si sustinu problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
U Srbiji je jeftina radna snaga...i sve te inostrane firme se vode logikom lokanih firmici...neces da radis za 32k ok naci cu nekoga ko ce raditi za 30k.
Jaje drzava, jaje i polozaj radnika.
To ladjenje jajca mozete gledati samo u drzavnim ustanovama...u privatnom sektoru se znoje i zuljaju samo tako  Smile

+1

Ali gde danas naci stalan poso osim Fiat ili Vojska ???

Ostali deru i izrabljuju jos gore  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Pa vecina bi da radi neki lagan posao, dobra plata, visak slobodnog vremena, odmori, izdkavanja ovo ono...e pa bato to nema nigde.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
Ne krivim ja Fijat vec drzavu i politicare koji su doveli do toga.Upravu Fijata boli tuki,da nemaju te pogodnosti + jeftina radna snaga nikad ne bi ni otvorili fabriku u Srbiji.Verujem da sutra platu smanje samo koliko je minimalac (20010 din  Smile ) da bi dosta njih radilo i za te pare.
Pre neki dan procitam u novinama, da li u Leskovcu ili Pirotu otvorena neka fabrika,sivenje konfekcija jebem li ga  Smile , drzava dala 5000.eura subvencije za radno mesto a plata 16.000 din.Znaci mogu 3. godine samo od subvencije drzave da placaju tog radnika.Koja im je to politika da ga jebem ja....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Subvencije su sada 7000 evra po zaposlenom  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


u tom je tajna...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Kolika je njihova plata ali u eurima.
IP sačuvana
social share
"Hiljadu puta se pokajes za ono sto kazes, retko za ono sto precutis."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
sve je do coveka, meni u tom fiatu radi ortak koji nista nije radio ceo zivot i sad mu krvavo tesko pada, a radi mi drugi ortak koji se 6 od 7 dana gusio u dimu u kockarnici za 20 soma, pa mu je ovo dzekpot.

Uglavnom mislim da neko ko ima slobodno 3 dana u nedelji i platu 35 soma ne bi trebao da se zali, jer svi znamo masu ljudi koja kod privatnika radi 6/7 za 20,22,25 kako gde.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Mnogi ne znaju da odredjeni broj ljudi koji je radio za Zatavu u nekavim drugim fabrikama, gde su se dopunjavali sa delovima, imaju ulicu bez ikakvih šansi da imaju platu i ostalo. Ostali su bez posla zbog pogrešne politike. A sistemu Zastave pripadaju odavno. Fijat je preuzeo odredjene obaveze, veoma neljudski i veoma profitabilno za svoj dzep. Fijat je pozatvarao fabrike koje bi mogle da proizvode za njega da bi pravio dil za nove. Ali ok, imamo Acu, koji će do da rasčisti pa se ne brinem.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
E, da vidite, onomad bio u par mesta u Italiji, prolazimo tako uz put, ono, neke napustene hale, i ljudi mi kazu, vidis, ovde su se pravili delovi za Fijata, i ovde, i ovde... Svugde katanac, preskupo, Talijan na ulicu, opet Srbin radi
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.