Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:28:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Queen i Pol Rodžers u Areni  (Pročitano 13295 puta)
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung S4 mini
Bio, cuo, video... Smile
Kvalitatan koncert!.. uzevsi sve u obzir, cak i godine benda...
I da se nadovozem na ovo sto je rekao djiuliju, glupo je porediti Merkjurija sa Rodzersom, turneja se ne zove dzabe Queen & Paul Rodgers. Ja ne znam zasto su ljudi ocekivali da cuju Merkjurija, sigurno je da su njegove interpretacije bolje ali ne sumnjam da je Rodzers  dao svoj maksimum, morao je, ipak pevao Merkjurijev repertoar. Svirka je bila odlicna! A sto se tice solaza, sve je to stvar ukusa, meni licno nije smetalo.

u potpunosti se slazem  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ja mislim da je Srbija jedina zemlja gde je neko ispljuvao Pol Rodzersa.
I to ko ga pljuje?Neki veliki i verujem ostvareni umetnici koji sede u svojim sobama i misle da su sa 20 godina popili svo znanje ovog sveta.Pri tome nemate pojma sa zivotom o muzici cim pisete takve gluposti


Covek je ucitelj pevanja, i on nije dosao u Queen da bi zamenio Fredija, koji je nezamenljiv.

Drugo, ne lupetajte vise o tom pevanju iz grla, da je Pol Rodzers pevao iz grla ne bismo ni njega slusali sinoc u Areni.On je upravo jedan od najboljih tehnicara kada je pevanje u rock muzici u pitanju.Da je Fredi imao veci raspon glasa, imao je, ali nismo slusali uzivo ni Fredija ni Pola pre 30 godina, pa nemamo pravo ni da seremo o njihovim pravim kvalitetima iz tog vremena.Ko garantuje da Fredi ne bi promukao na turneji da je danas ziv i da sa 60 godina peva svako vece po sat i po i to pred takvim muzickim znalcima kao sto su neki sa ovog foruma.

Pa ustvari svi ovi veliki bendovi sada dolaze u Srbiju i Beograd da ih mi cujemo, pa ako par Buregdzija kazu da su falsirali, oni prestaju da se bave muzikom.Evo cuo sam da je Rodzers otkazao turneju kad mu je menadzer preveo postove odavde:-)

Nego, shalabajzeri moji najpametniji, pljuvachi iz toplih sobica, najveci muzicari svih vremena u svojim mokrim snovima , covek ima 60-ak godina, peva turneju, dakle svako vece, promukao je malo, ali ni jednom nije bio ni blizu falsa.Dabogda i vi svi tako falsirali sa 60 godina.

Ne serite i kazite Bogu hvala sto sam odgledao jednu od najvecih grupa svih vremena i jednog od najboljih rock pevaca svih vremena.

Da bi mogao da ispljujes Brajanovu solazu ili Rodzersovo pevanje, trebalo bi jos puno mleka da se popije, a o pivu i da ne govorim.

Jedan je Fredi, ali jedan je i Rodzers.

Bogu hvala, odslusali smo velike svetske muzicare u nasem Beogradu, centru muzickih kriticara i sveznalica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy Nexus
 Smile Smile svaka chast... nisam bio, ne mogu da serem o pevanju , ali nesumnjivo  si u pravu..
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 310i
Pa nema niko namjeru da kaze da bi mogao bolje da pjeva od Paul-a il svira bolja od Briana i Rogera, nego sam da kaze da su imali i boje dane, ali hvala bogu svi grijese i to je normalno. Po meni nije poenta koncerta da ne napravis nijednu gresku, nego da stvoris super atmosferu i da ljudi izadju nasmijani i zadovoljni, sto je sinoc cini mi se bio slucaj...  A to sto je bubnjaru ispala palica na We Will Rock You i slicne stvari niko ni ne primjecuje... I da, slozicemo se da niko nije ni ocekivao od Paula da zamjeni Freddy-ja, jer je to nemoguce po vise aspekata. Samo se opustite i uzivajte u muzici i tome sto imamo sansu da slusamo najvece bendove na svijetu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa nema niko namjeru da kaze da bi mogao bolje da pjeva od Paul-a il svira bolja od Briana i Rogera, nego sam da kaze da su imali i boje dane, ali hvala bogu svi grijese i to je normalno. Po meni nije poenta koncerta da ne napravis nijednu gresku, nego da stvoris super atmosferu i da ljudi izadju nasmijani i zadovoljni, sto je sinoc cini mi se bio slucaj...  A to sto je bubnjaru ispala palica na We Will Rock You i slicne stvari niko ni ne primjecuje... I da, slozicemo se da niko nije ni ocekivao od Paula da zamjeni Freddy-ja, jer je to nemoguce po vise aspekata. Samo se opustite i uzivajte u muzici i tome sto imamo sansu da slusamo najvece bendove na svijetu .


Ovde se dragi moj prijatelju radi o tome da smo postali nacija najboljih fudbalskih selektora, najboljih filmskih kriticara, najboljih muzickih kriticara, svi se u sve razumeju i svi imaju pravo da kazu kako je neciji rad sranje.E tako je Srbin shvatio demokratiju.Nije to demokratija, to je preseravanje, razumes.

Nekom ko sebi daje nick Pink Floyd ne bi trebalo da se desi da tako povrsno dozivljava muziku.Pri tome, ja vrlo dobro znam koliko sluha ima ova nasa nacija, pogotovo posle treceg piva, pa ne valja gitarista, pevaci svi falsiraju, i svi bismo mi bolje od njih to sve uradili.

Daj jednom da naucimo da postujemo velikane rock muzike.Pogotovo sto Pol Rodzers kojeg ja zaista privatno ne slusam sinoc nije ni jednom falsirao, nego je imao te promukle momente, ali je to tako otpevao sa jajima, da to retko ko moze.

Ljudi su bre vrhunski muzicari i stvar je opste kulture znati ispostovati to sto su oni sinoc odsvirali i znati, sto ti kazes, opustiti se i slusati muziku onog trenutka kada se to uzivo desava.

Mi smo jos uvek nepismena koncertna publika ( u globalu govorim, ne govorim o ljudima koji su , kao i ja, imali prilike da putuju po svetu i slusaju i pre 10 tak godina velike bendove koji tek sad , mnogo matoriji, dolaze kod nas ).Atmosfera na koncertima velikih grupa recimo u Nemackoj je takva da su svima ruke u vazduhu ceo koncert, svi pevaju, skacu, igraju, cirkaju, vesele se.

Ali u Srbiji na koncerte dodje recimo 10% ljudi koji su putovali i slusali te iste bendove preko.

40 % ljudi dolazi otvorenog srca i veseli sto mogu da cuju i vide Queen, Billy Idol-a, Whitesnake i da ne nabrajam dalje ko je sve bio kod nas u svojim vec penzionerskim godinama.

Ostatak publike cine pljuvaci, tragaci za greskama gitariste i pevaca, bubnjara, propali muzicari i  zvezde svojih soba ili ulaza u kojima zive, muzicki kriticari u pokusaju.

Zato nam je i nas rock i pop muzika u k..cu.Sve sami filozofi i muzicki kriticari.A sad da ih sve pitas da ti odsviraju 3 akorda na gitari, bolje ce da zvuci ako to ja otprdim u wc-u.

Jos jednom, svima treba da je cast sto su imali to zadovoljstvo da za male pare cuju sinoc onakve majstore.Ne postoji cena koju bismo mogli da platimo da ih slusamo =uzivo na nasem rodjendanu, jos su oni nama napravili uslugu pa je formirana cena koju mi srpski muzicki kriticari mozemo da platimo da bi ih culi.

I jos ih pljujemo!!!
Dajte deco da se uozbiljimo

Ili idite na Cecine i Karleusine koncerte pa lupajte recke kada falsiraju, ali trebace vam bar tri hemijske i malo vise papira




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Da se vratimo temi. Prezaliti ne mogu sto nisam bio u stanju da budem u areni. Znao sam da ce biti vrhunski. I inace volim cuti ponekad Pol Rodzersovu grupu Bad Company, posebno pjesmu Feel Like Making Love. Tako da, svaka mu cast

Sad, objektivno gledano - QUEEN je sigurno u top 5 bendova ikad.
Subjektivno gledano meni su naj grupa (za nijansu ispred Led Zepp-a)

I na kraju, evo za sve - http://www.youtube.com/watch?v=l1hFslY6oVw -  Jasno je da nije u pitanju Pol Rodzers. Covjek je, stavise, sjajan. Ali jednostavno niko, ali niko ne moze da bude kao Freddie. Samo je jedan Freddie Mercury. (Kako me rastuzi samo ova pjesma).
« Poslednja izmena: 30. Okt 2008, 23:51:55 od pedjono »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia onaj veliki
Drugo, ne lupetajte vise o tom pevanju iz grla, da je Pol Rodzers pevao iz grla ne bismo ni njega slusali sinoc u Areni.
Bilo je reci o Miki, a ne o Paul-u. Paul je jedan od najboljih rock vokala i tachka. To niko ne spori.

A uvrede i slichno ne zelim ni da komentarishem... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Drugo, ne lupetajte vise o tom pevanju iz grla, da je Pol Rodzers pevao iz grla ne bismo ni njega slusali sinoc u Areni.
Bilo je reci o Miki, a ne o Paul-u. Paul je jedan od najboljih rock vokala i tachka. To niko ne spori.

A uvrede i slichno ne zelim ni da komentarishem... Smile Smile

A ko je jebeni Mika, tip ima neke decije pesmice i nece ni izbaciti drugi album.On je pet svetlosnih milijardi godina udaljen od Queena...

Nikog ja nisam vredjao, samo iznosim svoje misljenje o ljudima koji mogu sebi da dozvole da pljuju po Pol Rodzersu, Brajanu, tj. da ocenjuju njihove falseve.Ja verujem da se tebi to sa falsevima omaklo i krivo mi je ako si se negde prepoznao u mojim komentarima, a opet kazem cudilo bi me da neko ko sebi da nick jedne od najvecih grupa svih vremena tako povrsno daje zakljucke i komentare:wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Does God believe in people?

Zodijak Leo
Pol
Poruke 569
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
Koncert je bio keva!

Ne mogu da shvatim ove sto se stalno zale na sve, meni je to bilo zaista magično i jedinstveno iskustvo... Svi koji su svirali (i pevali) su bili odlicni







Kada sam prvi put video sinoc Rodzera Tejlora sa onim cvikerima, odmah sam pomislio na Patrika:



 





Slusam Queen dosta dugo i znam dosta njihovih pesama, ali onu pesmu sto su pevali svi zajedno na onom isturenom delu u parteru nisam prepoznao, pa jel zna neko kako se zove ta pesma?




Btw, ako neko ima jos fotografija, neka okaci, ja ovo slikao sa mobilnim, konfiskovali mi fotoaparat na ulazu Smile
« Poslednja izmena: 31. Okt 2008, 17:39:20 od Teranano »
IP sačuvana
social share
You can only be young once, but you can be immature forever.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia onaj veliki
@bumbar
Ma neko je spomenuo kako bi Mika bolje pevao Queen od Rodje, jer ima takav glas, sto je apsolutno smeshno...

A za pljuvanje Rogersa... da se razumemo, ne pljujem ja njegov lik i delo, jer covek je napravio ono sto mnogi sanjaju (ne samo mi obicni papani iz publike, vec i mnoge poznate licnosti i "zvezde). Ja sam samo prosto rekao da se on nije snashao u najtezoj mogucoj pevackoj ulozi i to je to. Ko kaze da nije falshirao, dobro, izbegava malo realnost, ali ok.
Kapiram i to da on treba neku svoju dozu da ostavi, i da ne treba da samo kopira, ali ipak u nekih 30-40% koncerta mu je falilo neshto (ona Freedyjeva visina i muda)...
Dosta ga je cupao Taylor svojim vazda fantasticnim pratecim vokalom...

A za Brajana... nista loshe nisam ni rekao ni mislio... Covek je odrzao cas gitare... Svaki ton je bio na mestu, malo je menjao najprepoznatljivije solaze, a neke je cak elegantno i preskakao sto sam ja fino primetio, ali sve u svemu pokidao je...

Ono sto smo zakljucili posle koncerta jeste da ako se ja/mi budemo onako kretali i svirali sa 6 banki bicemo vishe nego srecni...
I da... Nisam bio pijan, i da sutra opet dodju opet bih ishao... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:28:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.