Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 12:40:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pusti ga da te "lovi"  (Pročitano 11420 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
HTC One
Setaj debeli... Smile

E jbg, omasio si. Sedi jedan... sledeci.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Lepo izgleda... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Ko med.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
aj tema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Citat
- Kada te zove i očekuje da si kod kuće, povremeno pusti da razmišlja o tome gde si otišla.

Ovo pali... kod ljubomornih.

Citat
- Kada ti kaže da će te zvati, ali se iapk ne javi neko vreme, ne pokazuj da si se uzbudila, a prvu priliku iskoristi da budeš nedostupna barem sat vremena.

Pa znači, čim ti se ne javi neko vreme, isključi se telefon...

Citat
- Kada on deluje odsutno ne zapitkuj ga šta mu je, posveti se nekim svojim obavezama i zanimacijama.

Slažem se, ali kada taj neko namerno deluje odsutan da bi dobio nečiju pažnju. Kod druge solucie je ipak fer pitati šta mu je, bez obzira da li se njemu sviđaš ili ne.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Covek prosto izgubi zelju za bilo sta... Smile

Mozda je tako i bolje...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Kako?
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Miljama si ti daleko od dobrog čoveka.

Na moje ime i prezime mogu da prikace mnogo toga. Jedna od osobina koju ne mogu je los covek. Ne zato sto ja to smatram vec zato sto je jednostavno tako. No, slobodno misli da sam govno i napusavaj me i dalje. Mozda se osetis bolje.

Zaboravio si mnogo toga, a ponasas se kao da sam te necim uvredio a i sam znas ko je prvi poceo i ko se izvinjavao kome, ko je kome rekao da pazi a ko je nastavio po starom cim mu se pruzila prilika za tako nesto tj. cim je dosla prva tema u kojoj nam se stavovi nisu slagali. Sujeta, mnogo veca nego li bilo koga ovde. Kao malo dete si. Smile


Sto se tice Ze (kad vec i nju mesas u celu pricu), misleh da je sve to iza nas jos od vremena kada me je napusavala, pisala drugima na PP kako sam licemerno govno, pratila po temama i pricala kako sam ja ovakav ili onakav. Hvala ti Ze, vidim da te i dalje moje reci nimalo ne pogadjaju.

Koliko si ti jedno malo, sujetno mikrobno stvorenje, o tome treba da se peva u desetercu  Smile ...

Pomenula te nisam pola godine ... a ti si, evo vidimo, samo cekao povoljnu priliku da se ponovo poseres po meni...

Cestitam ti, ti si pobednik ove verbalne eksplozije, tako sto si se na najgluplji moguci nacin israo po meni, koja btw ne znam ni o cemu se radi, niti sam na bilo koji nacin u toku ove rasprave .. toliko o tome koliko nisi sujetan ni najmanje  Smile
Kakvih sve ima ovde, ti si sjajna. Makar umes da iskreno kazes sta ti smeta i da se obratis direktno, bez obzira sto budes maliciozna. Shvatih to vremenom.

Samo sto umem da prelepo citam izmedju redova pa vidim da se neke stvari u tvom misljenju ne menjaju i da nisi zaobisla svoju sujetu kada pricas o meni pa i dalje radis isto samo sto mi se ne obracas licno. Zapitaj se ko koga gde pominje, i ko je prevazisao sujetu a ko ne. Eto, cenis iskrenost pa je dobi.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Nokia krntija
Miljama si ti daleko od dobrog čoveka.

Na moje ime i prezime mogu da prikace mnogo toga. Jedna od osobina koju ne mogu je los covek.

Niko nije reko da si loš čovek... već da si gnjida  Smile I to ne zato što ja tako kažem, već zato što je to jednostavno tako  Smile

Nema tu neke mudrosti... mislio sam da si kul tip, al sam uvideo da si jedan težak smarač. Dobio si izvinjenje za to što si prema meni bio korektan. Kad sam onda na nekoj temi reko da se s tobom ne vredi raspravljati i da gubim živce tokom toga, ti si meni zapretio tim "razotrkivanjem" ko najgori pizdun. I od tada se za takvog i smatram.  Smile

I naravno da sam čekao neku temu gde mogu komotno da te napušim  Smile Kažem ti... tvoja zadnja biti neće.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 12:40:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.