Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi srpski fakultet koji zbog plagijata ukida seminarske radove  (Pročitano 4661 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Hahaha, baš  Smile. Jedan moj kolega je zaista tako radio. Kaže prvi put se bavi I semestrom, drugi put drugim  Smile. Mrtav ozbiljan.

Kaže Mrka davno kod one Olje/Olivere, dok je još imala emisiju na pinku: "Ja sam 5 godina bio apsolvent i nije mi žao zbog toga, to su mi najlepše godine života!"
I ja šta ću, nego da se ugledam na kolegu  Smile
« Poslednja izmena: 11. Dec 2014, 18:54:57 od vigilant »
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Једном су били у истој емисији он и ДШумарац  професор механике и председник инж коморе Србије и тад ваљда и министар урбанизма ил тако нешто... и сад њих двојица заједно нешто тупе, Мрка ко Мрка а овај Шумарац типа студент генерације, докторске у Америци, господин човек... и прича о просеку година студирања...

Каже Шумарац вадили смо неке статистике, близу девет година, мало ми глупо да кажем ал толико је студирао и наш колега Мркоњић... поред свих докторских студија и професионалних успеха сељачко спуштање саговорника... а Мрка ко из топа... Ајд ја сам четр године дао у року а онда сам прешао у Радникчки и играо кошарку, па био апсолвент пет година... могао сам ја то у року ал младост блабла... Шумарац се покрио ушима...

И то ти је наша слика отприлике... народски човек који једино зна на бусање у груди јуначке да добије гласове а тиме и могућност да одлучује... и светски стручњак који би све то могао боље ал не може никог  да убеди да је тако и не сналази се у политици...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Uvek bilo i biće, za politiku ti treba posebna crta. A da budem hrabar pa da kažem da je činjenica da takvi doktori i najjači u generaciji retko tu nalaze svoje mesto.
Recimo da bi on mogao da pokaže bolje, ali to sigurno ne može biti garancija. Znam dosta ljudi koji su razvalili, a nikada se nisu snašli u praksi ili su jako malo postigli.
Zapravo sada razmišljam, niko od onih koje znam da su se super snašli nisu uopšte briljirali na studijama, čak su bili običan prosek.

Nisam ljubitelj Mrke nimalo, ali mu je šmekerski spustio.

edit:
Nego, ja bih da izvučem neku poentu iz cele ove priče, i moj zvanični stav.
Da li si lošijeg kova ili jednostavno nemaš dobre mogućnosti da prođeš studije lakše nego kreneš težim putem, putem trnja, ili te profesori više maltretiraju, čini mi se da dobiješ na nekim drugim kvalitetima koji mogu mnogo da ti znače u budućnosti.
Bolonja to ne pruža, što zbog sistema, što zbog ozbiljnosti gradiva. Po meni, to je njena najveća mana.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2014, 19:28:34 od vigilant »
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
кад дођох на неко ново радно место и после неког ситног екцеса каже ми старији колеза ... види... посао ћеш научити, није то неко свето слово а сви смо овде инжењери... али ако не знаш са људима џабе ти све.

Ретко ко у било којој струци све може завршавати сам.. све је сарадња, сарадња је контак с људим... прво се постави питање тога па тек онда струке. И то је један од разлога што ће послодавци вазда више преферирати препоруке него ли шест кругова тестирања...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
U pravu si totalno, slažem se sa tim. Ja lično mnogo insistiram na tome, saradnja i dobra komunikacija.
Al' brate, nekada je jako teško  Smile.
Znam baš jedan dobar slučaj koji školski opisuje to o čemu govoriš i koliko je bitno, ali ne bih o tome ovde.
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Citat
Al' brate, nekada je jako teško

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
није то неко свето слово а сви смо овде инжењери... али ако не знаш са људима џабе ти све.

eto  Smile jbt sunce u picku  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Ајд ја сам четр године дао у року а онда сам прешао у Радникчки и играо кошарку, па био апсолвент пет година... могао сам ја то у року ал младост блабла... Шумарац се покрио ушима...


Ahaha  Smile PWND
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
кажу да је Мрка био шоумен... кад је обилазио и свечано отварао сваких пола километра аутопута то је била читава представа... дан раније долази његов човек који обиђе погледа и испланира цео хепенинг... од тога где ко стоји до тога кад који новинар поставља питање и ког радника Мрка шта пита и хвали... и сутрадан је то читава представа са Мрком у центру пажње... Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Jeebote bog  Smile

Ocigledno Vucic nije nikakav izuzetak, nego rezultat takvog miljea.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.