Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:48:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva Burek psiho ambulanta™  (Pročitano 377600 puta)
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ako je ambulanta ajde da popravimo Frankestajna...sta je vrednije novac ili ljubav?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Dobra tema. Malo me podseca na neku vrstu internet grupne terapije  Smile

Hmm... terapija kazesh...  Smile
Zdravo, ja sam Dzobi, i ja sam ljubavni mazohista sto se veza tiche.  Smile
Ali o tome nekom drugom prilikom, ako uopshte bude bilo potrebe za time  Smile

Back to topic:
Ako je ambulanta ajde da popravimo Frankestajna...sta je vrednije novac ili ljubav?

Zapravo, mislim da ovo nije smisao teme, i za neke zivotne filozofije je mozda ipak bolje otvarati zasebne teme. Ovde (barem koliko sam ja shvatio) pomaze se konkretno ljudima u nekim njihovim konkretnim zivotnim situacijama. (saveti, misljenja, predlozi, iskustva, glasanje oko moguce odluke i tome slichno).

A sa temom slichno tvojom moze se otici u nedogled (josh ako je "ili ili" pa postoji mogucnost vishestrukog izbora).

Ukoliko se tema josh nije specijalizoval za pravac - molim osnivache da uzmu ovakav predlog u obzir (nenametljivo naravno)  Smile

P.S. Da ne bi ispalo da zanemarujemo nekog od chlanova, ja cu ti ipak odgovoriti na pitanje svojim misljenjem:

Prvo, poredish materijalno i nematerijalno, shto mu u nekim situacijama dolazi kao "babe i zabe"
Drugo, imash ljude koji su se posvetili ili samo jednom ili samo drugom (ne da gladuju, ali da su zadovoljni onim shto imaju iako je to recimo - nemanje, ili pak one koji razmisljaju da se novcem moze kupiti bas sve)

Poenta ce u svakom pogledu ostati ista:
- Od ljubavi se ne zivi, ali ni novcem ne mozesh kupiti sve.
Kao i na vecinu stvari u zivotu, pozivam se na balans i usaglsahenost, mada ipak ce covek cini mi se mnogo lakshe stici do novca ako ima za koga da ga zaradi, ili ako ima i makar i tu vrstu ljubavi prema poslu koji obavlja.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2012, 00:13:45 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
Hmmm...fina tema. Vuče malo na psiho kafanu.....malo Smile

Elem, nešto me već zanima par mjeseci.

Kako se stvaraju halucinacije? Tj. šta ih izaziva? Već par mjeseci imam tako nasumične momente (rjetke), prije ili posle spavanja, gdje vidim, oblike ljude, čak i stvorenja.

Sad prilično sam siguran da nisu u pitanju lucidni snovi, niti bilo kakva vrsta sna, jer majku mu, budan sam dok se to dešava.

Par primjera: recimo, pošto me sve živo može lako probudit iz sna, tako usred noći/jutra, otvorim oči i sjednem na krevet malo gledam u stvar koju vidim (npr. kontura/oblik živog čovjeka koja se kreće unutar zida). Sama ta projekcija kreće da polako bljedi i nakon 20-30 sekundi nestane. Vrlo sam svjestan da je halucinacija, ali nekako moram da je odgledam do ne nestane. Nakon toga, zavisi kako sam raspoložen/koliko je sati - ili nastavim da spavam ili krećem sa danom.

Dobro, možete reći da se mrak igra sa mojim očima ili da sam još pod utiskom snova i slično. Ali zašto onda prije spavanja isto vidim na kratko neke oblike/stvorenja i slično? Doduše to se javlja naveče, najčešće kada je soba zamračena ili minimum osvjetljenja (ili baš kad sunce izlazi rano ujutro). Naime, ništa mi oni ne sugerišu, niti šapuću - jednostavno se kreću po sobi. Samo halucinacije (ako se mogu tako nazvat) kao što rekoh nisu česte, ne smetaju previše, ali imaju svojih momenata.

E da prije nego što kažete - ne, nisam narkoman, ne konzumiram sumnjive supstance,ne bojim se mraka i horori me ne tangiraju ni najmanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia zvrr
Mislim da se radi o hipnopompičnim. i hipnagognim halucinacijama. Smile Valjda sam se pravilno izrazio. Smile Nije ništa patološko, to je najbitnije. A do njih mogu dovesti stres (ništa novo, znam Smile), nedostatak sna i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
Mislim da se radi o hipnopompičnim. i hipnagognim halucinacijama. Smile Valjda sam se pravilno izrazio. Smile Nije ništa patološko, to je najbitnije. A do njih mogu dovesti stres (ništa novo, znam Smile), nedostatak sna i sl.

Čini mi se da je to to, s obzirom da imam problema sa spavanjem. Prvi put čujem da postoje te hipnopompične halucinacije. Smile

U savkom slučaju, kul je znat da nije opasno, da nije tako rjetko i da nisam mentol. Smile

Hvala slavko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia zvrr
Drago mi je ako sam pomogao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Mene danas nervira ova zima... jebote, umalo sam poginula dva puta od jutros kao pešak i još toliko kao suvozač.  Smile Nervira me kolega, jer se ponaša kao da je najpametniji na svetu, jer se izvlači sa posla kako stigne a 'vamo kuka kako radi kao konj... Mrzim takve ljude, na sva zvona kako rade, a kad dođe do rezultata tog rada - cvrc, ja nisam stig'o... More marš bre u pizdu materinu. A kad vidim da ne zna elementarno... baš popizdim, sve ovo x 100, ali se pravim da mi je suuperiška.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung 111111
Ja imam cudan problem Smiley
Taj problem znaju samo meni bliski ljudi.U sistini mala stvar ali mi pravi ogromne probleme.
Problem je sledeci..
Ne mogu da nosim kosulje u bilo kom obliku,boji,velicini  Smile
Kad je obucem dobijem nagon na povracanje Smiley
Nekad sam imao problem i kad je vidim na nekom coveku.Imam ga i sada..u startu mi je odobojan/odbojna.
Ovo mi i nije predstavljalo neku frku..Ali tipa svadbe,sarane,krstenja..a ja nmg da obucem kosulju :S
Oni sto me znaju ne uzimaju mi za zlo,ali eto .. meni glupo do jaja XDDD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Nervira me kolega, jer se ponaša kao da je najpametniji na svetu, jer se izvlači sa posla kako stigne a 'vamo kuka kako radi kao konj... Mrzim takve ljude, na sva zvona kako rade, a kad dođe do rezultata tog rada - cvrc, ja nisam stig'o... More marš bre u pizdu materinu. A kad vidim da ne zna elementarno... baš popizdim, sve ovo x 100, ali se pravim da mi je suuperiška.  Smile
Za vreme ces morati da popricekas da se popravi ali ovo ti je prelako. Samo ga "spustis" kada krene nesto da prica i to je to. Moze da te malo zamrzi(sto nije bas dobro ako ste kolege i radite zajedno) ali je dosta fin nacin da se nosis sa takvim ljudima. Plus, nerviranje ce biti manje.  Smile


Ne mogu da nosim kosulje u bilo kom obliku,boji,velicini  Smile
Kad je obucem dobijem nagon na povracanje Smiley

Ovo je dosta interesantno.  Smile

Nikada nisi obukao kosulju i rekao sebi: U, izgledam lepo u ovome.  Smile

Shvatam te, ne osecas se lepo u istoj. Probaj da nadjes neku u boji koja ti se svidja i od nekog laganijeg materijala kako bi se osecao udobno u njoj kada je obuces. Drugi nacin ti je da jednostavno obuces neku kosulju i nosis je preko celog dana i to nekoliko dana. Kad se naviknes na istu mozda ti i nece biti tako odvratno to da moras da je nosis.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Super mi je što do otvaranja ove teme niko nije imao nikakav problem, a vidi nas sad, k'o pravi pacijenti.  Smile

Marko, hvala ti na predlogu. Znaš kako, gledam da to sve nekako rešim fino, da ne pravim ružnu atmosferu ako ne treba. A ne volim baš ni da ''spuštam'' ako svrha tome nije korektivne ili pak šaljive prirode. E sad, ako posao ispašta, onda malo pritegnem, ali ako je samo laprdanje u pitanju, vežbam da oguglam, da ne čujem. Tek sam počela, polako...  Smile I sve te stvari koje vidiš, a drugi nemaju pojma da si ih primetio, pa kad onda krenu da seru, a ti svojim očima video da nije tako.  Smile Vežbam, vežbam... ili to ili zvonik i snajper.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:48:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.