Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Protestna šetnja za očuvanje Kosova, Subota, Trg Republike 17 h  (Pročitano 10860 puta)
16. Mar 2018, 11:20:25
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 179
Na prošlom skupu je bilo oko 500 ljudi, valjda će sad više ljudi doći kad su se iscimali da opet organizuju.




Citat


НЕМА ПРЕДАЈЕ: Омладина позива народ Србије – протестна шетња за очување Косова!


Поштовани пријатељи, саборци, браћо и сестре 17 марта 2004 године почео је стравичан погром српског народа на Косову и Метохији. Људи су убијани на кућном прагу, палили су нам куће, светиње и колективно застрашивали народ како би напустио вековна огњишта.

Позивамо вас да у суботу 17 марта 2018 од 17 часова дођете на Трг Републике како би се сабрали и кренули у протестну шетњу београдским улицама.

Траса протесне поворке је: Трг Републике – Председништво – Влада Србије – Храм Светог Саве.

Покажимо Шиптарима и међународној заједници да им нисмо заборавили ни опростили погром.

Пошаљимо поруку Председнику и Влади Србије, да нећемо дозволити промену УСТАВА нити поклањање столице УН албанским купаторима на Космету.

У наредним данима и месецима одговорност свих нас који се изјашњавамо и осећамо као СРБИ је велика.

Ми, као група младих људи, осећамо одговорност да вас позовемо на улицу у наредним данима; а ви се, браћо и сестре запитајте колика је ваша појединачна одговорност.

Ако напунимо улице Београда можда ће се и наши властодршци запитати око најављене издаје.


Клетва КНЕЗА ЛАЗАРА нас као Србе прати од рођења до смрти!

И ЗАТО – НЕМА ПОВЛАЧЕЊА НЕМА ПРЕДАЈЕ !!!

Дамњан Кнежевић

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Kasno, mnogo kasno.

Sad je skoro na nivou Mađarskih šetnji za Vojvodinu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
2004-2018.  14 godina
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Šetnjom se Kosovo neće sačuvati sve i da izađe milion ljudi da šeta.

Mislim da se ovde radi o jeftinom političkom marketingu države koja pokušava da skrene pažnju sa sve većeg bezakonja, korupcije u državnim organima i sve goreg života kojim žive građani Srbije.

Ova vlast ima samo potraživanja, rešenja nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Клетва КНЕЗА ЛАЗАРА нас као Србе прати од рођења до смрти!

Ahm, da.

Inace 600 godina proslo od kletve, tako da ono, prilicno optimisticno da cemo da je sjebemo bas sutra popodne.....

« Poslednja izmena: 16. Mar 2018, 12:34:09 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kletva se ionako odnosila na bitku. A i izmisljena je
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Oni plakati ispred Skupštine su mjera impotencije ove vlasti. Mrtvo slovo na papiru.

I iako su na engleskom, kontraproduktivne su. Teško da će neki zapadni stranac da prihvati kritike na račun sopstvene vojne koalicije.

I što vole naši ljudi stranim gostima da objašnjavaju "kako je u stvari". Stranci će tu da klimaju glavom dok su u gostima, a isto će da misle boli ih tuki.
Mene jednom neki Englez iz ekipe u izlazku uzeo da smara kako "on to sve zna i poštuje". Ja njemu ponavljam, nisam previše političan, on opet... kakav kliše stranca u BGu.
U redu je čovječe, niko te neće napadat što si englez, ne moraš da se ravnaš sa našim političkim nedaćama, pij to pivo i uživaj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Meni se par puta izvinjavali ameri. Ja ih pitam sta mi se izvinjavas. Oni prvo malo blenu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A sto se ne setate po NBG? Tamo su sve institucije Srbije... i onako...

Ili jos bolje... setnja u Pristini...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ako neko treba da tim povodom protestuje to su izbegli sa Kosova.

Ali da, oni su već prodali šta su imali arnautima, pre toga su sebi pazarili nekoliko rezervnih položaja u vidu par nekretnima i po automoatizmu dobili poslove i istom rangu koji su imali na Kosovu, dakle načelnici, upravni, sudije, tužioci...

Tako da ne vidim zašto bi se sada smarali nekim tamo Kosovom.
« Poslednja izmena: 16. Mar 2018, 14:07:30 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.