Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:17:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proteini i misici  (Pročitano 20347 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung R210
kikiriki: energetska vrednost 570 kcal, masti 49g, belančevine BILJNE 24,3g
govedina: energetska vrednost 125 kcal, masti 5,1g, belančevine PUNOVREDNE ŽIVOTINJSKE 20,7g
 neto proteinska iskoristljivost mesa je 84%, soje 56% a leguminoza 47%, koštunjavo voće ima još manju pa ti sad izračunaj šta ti je bolje, da pojedeš 150g mesa gde imaš 20g punovrednih proteina od kojih ti se u organizmu iskoristi 84% ili kikirikija 150g sa 24g belančevina koje nemaju sve esencijalne aminokiseline a od tih 24g iskoristi se mnoooogo manje
o kalorijama i mastima  (PUNOVREDENE BILJNE) neću ni da ti pričam
pazi
najbolje je kombinovati
apropo masti , kikiriki sadrži mononezasićene , a meso zasićene masnoće (tebi kao med radniku , ne treba objašnjenje  Smile )
meso jedeš za ručak( večeru) , a kikiriki kao grickalicu
o hormonima , holesterolu nećemo ovom prilikom Smile
IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne bih nikad pojela više od 20g kikirikija a koliko se sećam ovde je reč o proteinima i mišićima
dakle, nikakve koristi za mišiće od proteina kikirikija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
pazi
najbolje je kombinovati
apropo masti , kikiriki sadrži mononezasićene , a meso zasićene masnoće (tebi kao med radniku , ne treba objašnjenje Smile )
meso jedeš za ručak( večeru) , a kikiriki kao grickalicu
o hormonima , holesterolu nećemo ovom prilikom Smile

ja tako uzmem trecinu ili pola doze kreatina, soju sa jajima sa vise belanaca, po neki kikiriki i pola diuretika kome je prosao rok trajanja i vozim bicikl kao blesav.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile get a life
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
sad sam izresetn zbog pobledelih mladeza i posto mi je pritisak poljubio plafon nakon kafe - sta cu, ja sam kao covek od 40 godina koji nece nikad moci da sece drva. vraticu se na manju dozu kreatina kad mi bude bilo bolje i setnje... necu vise dobijati rozikastu tufnu ujutru posle piva to je bitno.
« Poslednja izmena: 29. Jan 2007, 13:14:00 od Judge_Dread »
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
nije dokazano da je genetski modifikovana soja stetna, mada koliko sam ja cuo nije dozvoljena kod nas, nasli su kod ajrodroma neku i unistili je. i paradajz je bio cvece a sada je kvalitetno povrce, ali ok. koliko sam ja cuo brazilski orasi (cini mi se) su dobri i kikiriki obican, pozeljno neslan jer sadrzi dosta vise proteina nego meso u istoj kolicini. metabolizam posle uzimanja uglavnom proteina se povecava za otprilike 1h za citavih 30%, ako ti smeta uradi neke zgibove dok si u teretani, cucnjeve...

dokazano je da je soja stetna , u nekim slucajevima je preporucuju , ali to je mali procenat ljudi
nije svaki protein isti , zavisiod amino kiselina
stetnost soje se pre svega odnosi na odnos soje i estrogena , kada gledas istrazivanja gledas ko ih je sponzorisao , ja sam gledao jedno istrazivanje koje je tako nahvalilo soju a onda malo se raspitam da vidim ko je tu radio i ko je sponzorisao kad oni italijanska firma koja se bavi proizvodnjom soje 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
soji fale 2 esencijalne aminokiseline, metionin i triptofan tako da i nije baš bitna za ljudsku ishranu
belance je zakon a NPI mu je 98%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
belance jeste zakon ali ne belance u prahu koje nasi prave jer ono nije namenjeno za ljudsku upotrebu vec za pekarsku industriju , i jos jedna stvar ako se belance uzima konstantno bez zumanaca moze izazvati alergiju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
pa ne moze bez zumanceta da se uzima, nije dobro za jetru... a kazu da se jos niko nije zalio na belance u prahu...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
osim gomile ljudi koje ja znam , evo primer jednog od moji drugara , on je uzimao i jedino sto je dobio od njih su gasovi , purnjao je ko furuna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:17:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.