Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:37:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proteini i misici  (Pročitano 20386 puta)
21. Jan 2007, 16:14:36
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6600
E ovako dosta sam citao o proteinima, kreatinima i ostalim, medjutim svi ljudi samo govore i bodybuildingu brzom nabacivanju misica. Ja sam krenuo u teretanu pre nekih mesec dana i od tada posle treninga mesham jaja, mleka, banane i zahvaljujuci tome sam dobio neke 2 kile. Sada imam oko 187cm i oko 70 kila. Zeleo bih da se ugojim nekih 5-10 kila to mi je otprilike neki cilj. Nezelim da koristim bilo kakve preparate tipa kreatin, aminokiseline, metan i gainere za koje sam procitao da su nezdravi, zeleo bih da pijem samo proteine, i to ne puno, cisto da nadoknadim nedostatak u ishrani, jer jednostavno nemogu puno da jedem, nevolim Smiley. Da li bi mi mogli neshto preporuciti neki protein, ali znaci cisto 100% protein, gde ga mogu naci, koja je cena itd. Znacili bi mi i neki saveti, mozda cak i ovi proteini nisu zdravi.  Smile

os: ustvari sam musko, ignorisite nick
IP sačuvana
social share
Muahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
najcistiji protein ti je ISO-100 ali i najjskuplji , imas ga u pansportu

bez jela ti nema nistaod mase
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6600
Ok, video sam da je 1 kg otprilike 3000. Sad me zanima koliku cu tezinu dobiti posle ovog 1 kg?
IP sačuvana
social share
Muahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson P910
0 kg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6630
Brate ja koristim ISO100, i extra je stvarno, mogu ti ga preporuciti. 2200g kosta 4200din i to ti traje nekih mesec dana. Pijes ga 2-3 puta dnevno, a kupi i dekstrozu (ona je dzabe) pa pomesaj sa njom kad pijes posle treninga. Pansport gde to mozes da uzmes je na Slaviji u trznom centru, ka zeleznickoj stanici.

Al ipak moras da jedes, jebiga... Ako ne jedes ne mozes da se ugojis uopste. Jedi sto vise belog mesa, ribe itd, u stvari jedi sto vise ... to ti je jedini nacin ...

poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6600
Ok, hvala ti. Evo nashao sam neke visoko proteinske namirnice pa cu probati da jedem 3-4 puta dnevno i svaki put da unesem oko 30-40g proteina pa cu videti.

Mleko -  1casa ima 8gr proteina
Jogurt -  1solja 6gr proteina
Nemastan sir -  jedno parce 8gr proteina
Jaja -  jedno jaje 8gr proteina
Komad mesa -  200g; 24gr proteina
Piletina -  85g; grudi 24 gr proteina
Tunjevina -  3/4 konzerve; 15gr proteina
Riba -  85g; 24 grama proteina
Puter od kikirikija -  2 kasike; 8gr proteina
Curetina -  85g grudi; 22gr proteina

Da li neko zna link ili ako ga ne mrzi da pronadje josh ovakvih namirnica i ako moze da bude navedeno koliko kolicinski sadrzi namirnica proteina... hvala unapred
IP sačuvana
social share
Muahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120c
http://forum.burek.com/index.php/topic,103204 imas ovde na nekim stranama dosta o tome, pregledaj malo...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 1100
Пријатељу,  креатин, аминокиселине итд. су само изоловани и концентровани елементи из хране, коју више - мање свакодневно уносимо у свој организам. Макро нутриенти сваке намирнице су: беланчевине (протеини), угљени-хидрати (карбо-хидрати) и масти (липиди). Беланчевине су градивне материје у људском организму, а УХ и масти су енергетске. Да би нешто саградио и то одржао, уз вежбу, потребне су ти беланчевине, а да би вежбао - потребна ти је енергија: угљени хидрати (и то много) и масти. Значи, ако већ ниси неки гурман, не устручавај се од додатака исхрани, при том би ти ја саветовао и преоручио да обавезно узмеш неки од гејнера (Gainer), а ти види по цени и садржају који ти је најбољи и посаветуј се са продавцем, они сви напамет знају саставе свих препарата и који би какав ефекат требао да има; и придржавај се упутства на амбалажи - неко је вршио скупа и дуга истраживања да би одредио оптималну дозу. Иначе, комбинације аминокиселина чине протеин, па препарате на бази аминокиселина организам брже апсорбује, јер се не губи време на разлагање беланчевина.
Форум може да ти мало помогне у вези било које теме, али ипак за озбиљне ствари посети стручњака - овог пута нутриционисту, колико сам и сам прочитао на форуму дијагноза и дијета (тако се назива свака програмирана исхрана са неким циљем) кошта око 3000 динара колико ти кошта и пакет беланчевина који си хтео да купиш, па и јефтиније.
Било би добро да ти пре одласка код нутриционисте тренер направи програм за повећање мишићне масе, како би добио одговарајућу дијету у складу са активностима.
Директни увозници и заступници многих најпознатијих светских фирми за додатке исхрани (суплементе) је фирма Лама од којих, углавном, и ове остале фирме наручују. http://www.lama.co.yu/prodajna.htm
Поздрав.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


prashtati moramo,zaboraviti ne smemo

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Osnova je da svaki obrok mora da se sastoji od proteina i ugljenih hidrata samo je razlika u udelu za obrok pre i posle treninga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6600
Ok, hvala svima na korisnim savetima. Vec nedelju dana krkam visokoproteinske namirnice i uopste vishe jedem, videcemo dali ce biti nekih rezultata  Smile
IP sačuvana
social share
Muahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:37:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.