Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:13:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prostitucija na estradi  (Pročitano 86643 puta)
12. Feb 2011, 13:11:21
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Saradnici menadžera u strahu da ih ne povežu sa podvođenjem

Prostitucija na estradi



Otkako se pročula vest da je Duško Banjac, menadžer Katarine Ostojić Kaje, uhapšen zbog osnovane sumnje da se bavio podvođenjem, estrada, manekeni i lica sa TV ekrana u strahu su da se njihovo ime i slika ne pomenu u medijima.

Naime, kako „Alo!“ saznaje iz krugova bliskih Banjcu, neki od njegovih navodnih zaposlenih, a i oni koji su sa njim bili prijatelji, u panici su da se njihovi „lik i delo“ ne dovedu u pitanje.
- Od juče ujutru, kada su videli priču o hapšenju u vašim novinama, svi njegovi prijatelji i ljudi koji su radili za njega su u strahu od toga da se njihovo ime ne pomene u kontekstu osoba sa kojima je Banjac sarađivao. Priča se da je dosta estradnjaka, manekena i manekenki, posebno iz jedne poznate modne agencije, radilo za njega, pa i logično da će odjednom da se povuku i zamisle da li će se otkriti da su i oni u celoj priči. Među onima za koje se priča da su se prostituisali a koji su upali u paniku nalaze se jedna razvedena plavokosa folk pevačica, kao i jedna njena udata smeđokosa koleginica iz pop branše- rekao je za naš list dobro obavešten izvor i dodao da su u najvećoj frci oni koji su se samo družili sa njim ili upoznali preko Kaje.
- Problem je što je Banjac dosta ljudi upoznao u poslednje vreme preko Katarine i slike sa njima se svuda mogu naći, a sa druge strane, postoje i oni koji, otkad je on uhapšen, razmišljaju samo o tome da ih neko ne odruka ili da ih policija ne pozove na saslušanje. Kako se priča, u najvećem strahu da ga ne pozovu na razgovor je maneken i bivši farmer Bane Janković, koji je bio veoma blizak sa Duletom i radio je kod njega u agenciji - zaključuje naš izvor.
U želji da čujemo njegov komentar, pozvali smo Baneta, koji je demantovao da strahuje.
- Ja sam bio u „Farmi“ kada je Duško uhapšen. Kada sam izašao i čuo vest, šokirao sam se. Zatečen sam, nisam znao čime se Banjac bavi. Ja sam bio u njegovoj agenciji i družili smo se, zajedno smo išli na letovanja, ali to je sve. Nadam se da će se do kraja ispostaviti da je sve ovo oko hapšenja bila greška - rekao je Bane.
 
Jelena Stožinić: Ja nemam veze sa tom pričom

Jelena Stožinić, još jedna manekenka i učesnica „Farme“, koja je bila bliska sa Banjcem, ne vidi razlog zašto bi nju neko povezivao sa radnjama koje se njenom prijatelju stavljaju na teret.
- Stvarno ne vidim što bi neko mene bilo šta pitao u vezi sa tim. Ne pronalazim se u tome. Kakve veze ja imam sa celom tom pričom? Nemam komentar stvarno - rekla je Jelena.
 
Sandra Obradović: Ne želim da komentarišem

Manekenka i učesnica „Farme“ Sandra Obradović, koja spada u red onih koji su bančili i provodili se sa uhapšenim Duškom Banjcem, nije želela da komentariše celu situaciju.
- Napišite da nemam nikakav komentar .

http://www.alo.rs/ljudi/35568/Prostitucija_na_estradi
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
Prvi put čujem, ne zvao se ja Bart Simpson. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Estrada paravan za podvođenje?

Hapšenje Duška Banjca šokiralo pevačicu Katarinu Ostojić, čiji je bio menadžer. Na internetu se nude različite usluge poznatih
          
POVODOM hapšenja Duška Banjca, menadžera Katarine Ostojić Kaje, zbog osnovane sumnje da se bavio podvođenjem, oglasila se i potpuno šokirana pop pevačica.

- Svi su nevini, dok se ne dokaže suprotno. Duška Banjca poznajem godinama, radio je kao moj menadžer, odnosno ugovarao mi je nastupe i nikad nisam pretpostavila, niti su do mene dolazila bilo kakva saznanja o njegovim drugim aktivnostima, pa je njegovo hapšenje i za mene bilo nezapamćen šok. I dalje verujem da se radi o nesporazumu koji će se ubrzo rešiti. Žuta štampa piše da je Duško upoznavao javne ličnosti preko mene i da su iste sada u panici zbog poznanstva sa njim. Pa, šta ja tu ispadam? Apelujem na medije da me izostave iz ove priče, koja moj lik i delo degradira na najgori mogući način - navodi Kaja u svom saopštenju.


Da su estrada i poslovna pratnja usko povezane možete se uveriti i na sajtu Poznate.com, koji nudi upoznavanje, druženje, intimnu večeru, pa i više od toga, sa nekom poznatom ličnošću po izboru. Na raspolaganju je 18 zvezda domaće estrade, među kojima su pevačice, glumice, voditeljke i sportistkinje. Sat vremena (piće, ručak ili šetnja) je 200 evra. Četvoročasovno večernje druženje uključuje mogućnost da prijateljima predstavite svoju novu pratilju, pogledate zajedno film, odete na koktel ili prijem, a koštaće vas 500 evra. Ukoliko, pak, sa omiljenom osobom želite da provedete ceo vikend, cena je celih 1.000 evra. Naravno, sve uz dogovor i diskreciju.

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:318909-Estrada-paravan-za-podvodjenje
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Kolko kosta Vendi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Nokia 
Prostitucija na estradi je javna tajna, mora da neko nije dobio svoj deo kolaca pa su uhapsili ovog Banjca.

Sa sajta poznate.com  Smile
Citat
Specijalna ponuda za Dan zaljubljenih

60minuta* – 200 evra

Provedite 1 sat u društvu izabrane poznate ličnosti. Iskoristite priliku da popijete piće ili dva, ručate ili prošetate sa nekom od estradnih zvezda.

Veče* – 500 evra

Ponuda za druženje od 20:00h do 00:00h. Iskoristite priliku da prijateljima predstavite vašu novu prijateljicu, pogledajte film, povedite je na koktel ili prijem.

Vikend* - 1000 evra

Odletite u toplije krajeve, i iskoristite 2 dana za opuštanje i odmaranje u nekom od mondenskih letovališta.

* Cena važi samo za usluge posredovanja naše agencije. Cena za unajmljivanje poznate ličnosti je individualna i po dogovoru.
Kolko kosta Vendi  Smile
Ona nije previse skupa valjda, nju mozes i bez agencije  Smile

Pazi ovo nude i zaposlenje, odoh da im posaljem cv
http://poznate.com/?page_id=29
« Poslednja izmena: 12. Feb 2011, 13:31:16 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Bez provizije i maklera, mada sumnjam  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
заје*авајте се ви,али ово је озбиљна агенција:
------------------------------
Internet Marketing Manager
Zadaci radnog mesta:
Svakodnevna optimizacija za internet pretraživače i građenje linkova
PR i promocija preko socijalnih mreža, foruma, blogova, e-maila

Uslovi za kandidate:
Poznavanje programskih jezika html/php, aktivno učešće na forumima, facebook-u, internet konekcija
Poznavanje SEO strategija i tehnika

Zaposlenima nudimo:
Odlično radno okruženje
Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja

Opis posla:
Zbog želje i potrebe da proširimo naše usluge na sve gradove i krajeve, potrebni su nam agenti prodaji koji mogu da odgovore našim potrebama.

Sales Manager
Zadaci radnog mesta:
Svakodnevni obilazak terena,radi pronalaženja novih klijenata
Razvijanje odnosa sa klijentima i svakodnevno izveštavanje o urađenom.

Uslovi za kandidate:
Tražimo osobe koje imaju iskustva u sličnim poslovima, odlične komunikacione i prezentacione veštine, razvijene organizacione i pregovaračke sposobnosti

Zaposlenima nudimo:
Rad u uspešnom timu
Stimulativno nagrađivanje kroz procenat od prodaje članstva.
Mogućnost stalnog zaposlenja, ako kandidat dokaže i realizuje svoje kvalitete.

Vašu biografiju možete poslati putem email adrese: posao@poznate.com

http://poznate.com/?page_id=29
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Kolko kosta Vendi  Smile

не труди се...чак и она је прескупа за тебе Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Kolko kosta Vendi  Smile
Ovoliko. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
pa sto da ne-sve ionako izgledaju kao najofucanije drolje, pa da iskoriste tu prednost...

pa pogledajte ovu Kaju, pa lepo recite-izgleda li kao droca
« Poslednja izmena: 12. Feb 2011, 22:00:10 od vanjaub »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:13:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.