Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:46:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prostitucija na estradi  (Pročitano 86606 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Gde nju nađe da sponzoriše

more then meets the eye ... јбга што рече Ајс Ти ... she sucked my dick like motherfuckin' vacum Smile
« Poslednja izmena: 12. Maj 2011, 17:06:54 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Pa nemoj tako...nije to lepo Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Nemoj da se zavaravate sve su zene takve. Pogotovo u nasem drustvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Bili ste zajedno u kolima?
- Da.

Jeste vi u vezi?
- Nismo u vezi. Mi se samo družimo.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
estrada je jedna velika wc solja...

i septicka jama i solja su prepune govana i sad se to jos i izliva i da li ce ikada neko da pusti vodu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
Posle svega ovoga upoređuju te sa Cecom Ražnatović. Da li ti to prija?
- Svi znaju da je Ceca moj idol kad je reč o pevanju, izgledu, ponašanju.

Stvarno bi me cudilo da razmislja drugcije... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
Licno me briga za njih koliko i za novinare b92... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Da ga nisu uhapsili Kene bi pojebao vise estradnih umetnica (umetne im ga svako ko ima love)  Smile  i od naseg Ninje_jebaca.  Smile

Kurir

On mudro zbori, a „grandovke“ slušaju!

KENE I BILJANU SEČIVANOVIĆ VODIO U PARIZ!


Petak, 13. Maj, 2011.

Uhapšeni biznismen Radosav Savatijević pre Jelene Kostov novac trošio na Sečivanovićevu



Uživa u „Zvezdama Granda“!
Biljana Sečivanović bila je u vezi s Radosavom Savatijevićem Kenetom mnogo pre nego što je on uplovio u romansu s Jelenom Kostov. Nije mnogo prošlo otkako je Kene i Bilji, kao i Kostovki, kupovao bunde i vodio je u Pariz. Sada kad je Radosav optužen da je proneverio državni novac, „grandovka“ ga se odriče, piše portal Bezzabrane. com, koji iznosi navode svog izvora:

- Bilju i Keneta upoznala je Mira Škorić. Bili su u vezi nekoliko meseci i razišli su se mnogo pre nego što mu je u krevet upala njena mlađa koleginica. I Kostovka je pitala Sečivanovićevu o Kenetu, ali ona je negirala povezanost. Treba samo malo da zaviri u svoj pasoš i pogleda kako je baš istih dana i u iste zemlje putovala kao i Kene i šta sve ima od skupe garderobe u ormaru.

Kad smo pozvali Bilju, nije bila raspoložena za razgovor:
- Ne bih da pričam o tome, jer samo mogu da napravim još veći problem (?!). Istina je da sam više puta bila u Parizu, ali ne s njim. Nije nas upoznala Mira Škorić, a ko nas je upoznao, ne bih da komentarišem - rekla je Sečivanovićeva za Kurir.
Nije majka klela sina što se kockao, nego što se vadio!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Neki se pale i na prostotu

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
estrada je jedna velika wc solja...

i septicka jama i solja su prepune govana i sad se to jos i izliva i da li ce ikada neko da pusti vodu

U pravu si citava estrada je jedna velika wc solja, i ima jako mnogo dodirnih tacki sa prostitucijom, zapravo je sinonim za prostituciju ako prostituciju shvatimo malo sire nego sto je sama prodaja mindze. Evo i primera: Smile

Kurir

OŽALOŠĆENI

ĐOŠA OD KENETA DOBIO MERCEDES!

Nedelja, 15. Maj, 2011.

Uhapšeni Radosav Savatijević glumcu i voditelju Bogoljubu Mitiću poklonio četvorotočkaš vredan nekoliko hiljada evra



I on se ovajdio od Kolubare!
Izgleda da je nedavno uhapšeni biznismen Radosav Savatijević pored pevačica simpatisao i voditelje, pa je tako svom prijatelju Bogoljubu Mitiću Đoši poklonio četvorotočkaš vredan nekoliko hiljada evra. Automobil marke „mercedes“ C klase koji vozi glumac i voditelj Đoša poklon je Keneta, vlasnika firme „Pam-ek“ i bivšeg člana UO EPS, osumnjičenog da je učestvovao u malverzacijama u vezi sa izgradnjom puteva u okolini Požarevca i Kostolca!

Kako Kurir saznaje, voditelj „Grand parade“ i Kene znaju se deset godina, a u poslednje vreme postali su vrlo bliski jer je taze pritvorenik trebalo da bude glavni sponzor serija čije je emitovanje bilo planirano na njegovoj televiziji Spektrum.

Kada smo ga pozvali za komentar, Đoša nam je u dahu rekao:
- Poznajem Keneta i odličan mi je prijatelj! Dovodio sam majstore iz Vlasotinca kod njega na izgradnju. Bio mi je sponzor za neke emisije koje još nisu emitovane i siguran sam da ćemo sarađivati čim bude prošla cela ova halabuka. A što se „mercedesa“ tiče, moja je stvar da li meni neko kupuje ili ja sam sebi to mogu da priuštim. Kene je mene mnogo zadužio u životu i dao mi mnogo više nego što vredi jedan „mercedes“.

Ne sumnjamo, Đošo, uopšte!

(Z. R. - M. V.)

I tako Djosa smrdljivko mrtava ladan izjavi: "A što se „mercedesa“ tiče, moja je stvar da li meni neko kupuje ili ja sam sebi to mogu da priuštim. Kene je mene mnogo zadužio u životu i dao mi mnogo više nego što vredi jedan „mercedes“."

Njemu vazno da je on od Keneta nesto izmuzao, sto je tu lovu Kene prethodno ukrao od radnika u Kolubari koji jedva da imaju leba da jedu, to mu nimalo ne smeta. To je pravo lice estrade, jedan veliki kupleraj u mnogo sirem smislu nego sto je samo sirenje nogu pevaljki raznim biznismenima, krimosima i politicarima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:46:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.