Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:52:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Programiranje-pocetnik  (Pročitano 20757 puta)
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Nokia N73
Nazalost ne radi ni ovo,pokrene program i odmah se ugasi prije nego sto mogu da vidim rezultate ispisane
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Samsung S7
jel pises konzolarni program?

ako da onda moras u poslednoj liniji coda da napises

Console.ReadKey ili tako nesto i program ce da ceka da pritisnes enter pre nego sto se ugasi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Nokia Lumia 930
Kako da zaustavim emulator od gasenja svaki put kada ga pokrenem,znaci ispisem program i kada zelim da ga pokrenem emulator ga doslovno u sekundi obradi i zatvori se,ne stignem ni da vidim da li je u redu ili ne?

Dodaj
Kod:
return 0;
na kraj koda.

Zapravo, postoji jako dobar razlog zašto je tako nešto potrebno u VS kompajleru.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2015, 23:19:04 od Winex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia N73
Pozdrav ponovo svima,naime sve sto ste mi bili preporucili da uradim nije dalo efekta kompajler se i dalje prekidao,ali sada se pojavljuje drugi problem...Naime Visual Studio sam imao free verziju koja je istekla i sada ne mogu da je produzim program se gasi automatski,a Dev c++ kada instaliram i napisem program,on ga kompilira u pozadini ali se kompajler uopste ne pojavi cak ni na jednu sekundu.Skidao sam sa jedno 5 razlicitih mjesta Dev ali ne funkcionise.Ne znam pored ta dva program da li ima jos neki koji je dobar za pocetnike ili se ovi problemi mogu resiti?Hvala
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Samsung S7
Visual Studio community edition?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Nokia N73
Da sa njim imam probleme ne mogu da ga updatujem
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Samsung S7
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/60k1461a.aspx




The Visual C++ language and development tools help you develop native Universal Windows apps, native desktop and server applications, cross-platform libraries that run on Android and iOS as well as Windows, and managed apps that run on the .NET Framework.
This content is for developers who have Visual C++ installed and have at least a basic knowledge of C++ programming. To download a paid or free edition of Visual Studio 2015, go to https://www.visualstudio.com/.
System_CAPS_warningWarning
In Visual Studio 2015, Visual C++ is not installed by default. When installing, be sure to choose Custom installation and then choose the C++ components you require. Or, if Visual Studio is already installed, choose File | New | Project | C++ and you will be prompted to install the necessary components.
To learn introductory C++ programming concepts, go to one of the many websites that offer this content, or get a copy of Programming -- Principles and Practice Using C++ (Second Edition) by the inventor of C++, Bjarne Stroustrup.
If you are an end-user looking for a particular C++ redistributable package and runtime components so that you can run a program, go to the Microsoft Download Center and enter Visual C++ in the search box.


============

https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-community-vs.aspx
« Poslednja izmena: 15. Mar 2016, 10:04:14 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Večiti optimista

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Beograd, Srbija
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 49.0.2623.108
mob
Nokia Lumia
Nazalost ne radi ni ovo,pokrene program i odmah se ugasi prije nego sto mogu da vidim rezultate ispisane

Ako radiš u VS postavi breakpoint u liniji gde vraćaš nulu pri kraju programa (desni klik u liniji pa Insert Breakpoint). Console.ReadKey() i Console.ReadLine() su metode za C#.
IP sačuvana
social share
Iskoristite prilike koje vam se pružaju jer će ih ponestati vremenom, a kasnije ćete se pokajati! Nijedna situacija ne donosi samo gubitak. Iz svake se može izvući pouka , a neke ostaju lekcije za ceo život.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:52:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.