Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesorki uslovni zatvor zbog vređanja LGBT populacije  (Pročitano 27034 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Gubis se.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Pa nisam ja na gerijatriji Deda, vec ti.

Reko ja, puko bez sunca, sad se okrece i Uciteljima  Smile

Citat
Pa sad, svako se oko necega slaze.

Ajde sad, nemoj da ti je neprijatno zbog dr.mr. doticnog Ucitelja, ciji uvazeni lik ti cenis i postujes  Smile

Citat
Ona je specijalizirala psihijatriju, a o imunizaciji je govorila u smislu da svrseni student medicine nema blagoog pojma o vakcinaciji i vakcinama i da se ista spominje na svega par strana tokom citavih studija.

Ma nominovacemo je za Nobelovu nagradu, zajedno sa tvojim Uciteljem  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Ajde, da se vratimo na temu i preskocimo prozivke dokonog trola.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 489
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Др Јована Стојковић:
Сексуално (пре)васпита(ва)ње

Пише: Др Јована Стојковић
15.10.2016.

Плодови допуштања геј парада биће врло горки. Када човек оболи од неке тешке болести, она доводи до даљих оштећења која воде организам ка неминовном крају. Толеранција доведена до нивоа када ће нам увести подразумевано скидање гаћа уколико припадник „геј заједнице“ то затражи, измамила је на светлост дана њихову сабраћу из исте дијагностичке категорије.

Дневне новине данима пишу о педофилима, а ми се као згражавамо. Не треба бити претерано паметан  па схватити да ће ускоро измилети „стручњаци“ који ће објашњавати да силовати децу и није тако лоше, ако су она на то „пристала“. Већина „згрожених“ биће забезекнути како су могли бити тако примитивни и неинформисани о новим „научним сазнањима“. Ови упорнији што су за увођење смртне казне, кастрирања и бешења на Теразијама, прогласиће се примитивним агресивцима које ће држвни органи звати на информативне разговоре, а ови „просветљени“ ће се сад згражавати над њима. Школски систем ће се потрудити да деца „пристају“ на сексуалне односе. Већина родитеља идиота (у изворном значењу ове речи) на ово ће пристати, јер воле да „стручњаци“ васпитавају њихову децу. Деца ће на часовима учити, на пример, како да навлаче кондом на „дидактичком моделу пениса“ , учиће се „планирању породице“ и како да избегну „нежењену трудноћу“, како да имају „безбедан секс“. Тако пуни знања, имајући пред очима слике „дидактичких модела“ и технички обучени, лако ће дати пристанак чики који вреба испред школе, а чија су људска права угрожена.

Не чекасмо дуго док први стручни петао није закукурикао. Угледни, цењени и чувени српски сексолог изјавио је следеће:

– Што се мене тиче, све што је ненасилно је нормално. Уколико неко ступа у сексуалне односе добровољно, макар то били и отац и ћерка, нормално је. Никада не знате зашто је то тако, можда на тај начин помажу једно другом . (Seksolog Savo Bojović)

Овај угледни, чувени и цењени сексолог је са још неколицином својих (угледних, цењених и чувених) колега 2003. год. издао књигу – зборник „Нормално и поремећено полно понашање“ чији је уредник професор медицинског факултета у пензији, недавно опозван са амбасадорског места где је добио надимак „секселенција“. Када погледате литературу која је наведена иза текстова у овом зборнику, уочићете позивање на радове Кинсија и Помероја са половине прошлог века.

А ко су заправо били учитељи наших (сексуалних) учитеља?

Алфред Кинси, биолог и зоолог, тридесетих година прошлог века почиње „истраживања“ људске сексуалности која су имала кључни утицај на измену закона о заштити жена и деце, као и ублажавању казни за педофиле у Америци. Његов познати „изум“ је Кинсијева скала која је избрисала границе нормалног и патолошког у сексуалном понашању (можете бити само мање или више хомо или хетеро). Два његова кључна „дела“ –„Сексуално понашање мушкараца“ (1948.) и „Сексуално понашање жена“ (1953.) финансирала је, о каквог ли изненађења, Рокфелер фондација.

Извори за ова његова дела, по његовом признању, били су дневници девет педофила које је Кинсијев гуру др Динкинсон обучавао да научно бележе своје сексуалне односе са децом ( на пример, мерење дужине дечјег „оргазма“ штоперицом). У својој књизи „Сексуално понашање мушкараца“ на табелама 30. – 34. Кинси приказује број оргазама у 24 сата које су постигла деца од којих је најмлађе имало 2 месеца!!! На питање како је овај болесник утврђивао „оргазме код деце“ нећу овде писати јер „тешко оном кроз кога долази саблазан…“.

Његов колега и сексуални партнер Вордел Померој, поред истраживања на која се позивају угледни цењени и чувени стручњаци, објавио је и књигу „Дечаци и секс“ где подржава секс дечака и животиња. Познат је и по ставу да „инцест може бити једно пријатно и корисно искуство“. Њихова „открића“ здушно подржавају и чике из друштва „Намбла“- северноамеричког удружења љубави дечака и мушкараца који понављају Кинсијев став да „реакције које родитељи имају (поводом сексуалних односа њихове деце и педофила) могу више да науде деци него сексуални контакт“.

Ова „драгоцена сазнања“ оставили су будућим генерацијама у аманет.

Кинсијев институт основан 1947. године у Индијани , као и Институт за испитивање сексуалности у Сан- Франциску, поред тога што „помажу онима којима секс није доступан због година“, имају улогу главног едукатора „сексуалних предавача“ широм Америке који сексуално (пре)васпитавају амерички децу. Руски психолог Ирина Медведева указује да се слична ситуација наметања „сексуалног васпитања“ дешава и у Русији, а под финансијском подршком Међународне федерације за планирање породице, Фонда за становништво УН, Унеска и Уницефа.

Сада су на реду српска деца. Време ће показати хоће ли бизарне идеје нашег певца завршити у супи, или ће нам цео кокошињац стручно ископати они што зовемо зеницом ока свога…

***

Др Јована Стојковић уређује емисију „Има ли нам лека“ на радију Снага Народа.
Емисија емитована 17.10. 2016. управо се односила на „сексуално преваспитавање“

........................................

Ko ima stomak da sluša šta je i kako i sa kim radio Kinsi, može poslušati emisiju dr Stojković na radiju Snaga Naroda, koja se zove "Ima li nam leka", emitovana 10.10.2016.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2016, 11:37:18 od 8112kristal »
IP sačuvana
social share
"Како је дивно у нашој породици. Како се лепо дружимо. Ко нема велику породицу не зна шта пропушта. Правите децу!" др Андреј Фајгељ, отац четворо деце
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
poistovecivanje pedera i pedofila je jedan od najglupljih zlobnih idiotizama medju mnogim sranjima koje sam u zivotu cuo od raznih kretena
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Govorimo o zeni koja je postala psihijatar preko noci...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
poistovecivanje pedera i pedofila je jedan od najglupljih zlobnih idiotizama medju mnogim sranjima koje sam u zivotu cuo od raznih kretena

mozda zato sto u vasoj "bransi" ima mnogo vise pedofila statisticki,to su naravno dokazale ozbilnje naucne studije
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
sta to pricas?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Ericsson jeste
gluposti
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
to sam i ja mislio al reko ajd da pitam
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.