Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:44:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problemi u porodici  (Pročitano 19252 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vidi sa curom, rece imas gotivnu curu pa njeni roditelji ili poznanici, familija i tako to?

Родитељи дјевојке би пали у кому..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
LG 4X HD
Da, ali mi skola treba da bih vozio negde, a da bi zavrsio skolu potrebna mi je lova. E prijatelju, tu lovu moram da zaradim negde da bi ja skolu zavrsio pa poceo da radim i zaradjujem svoj dinar. U tome je moj problem,jer vidis moji ne prihvataju nikakvu saradnju ma koliko se ja trudio da se izvinim i njima pomazem.Znaci nekako barem za skolovanje da zaradim.U Bg kad bi radio nesto tu je prijatelju moj stanovanje malo skuplje oko 150e.A ja bi isti novac zaradjivao mesecno npr. Eto u tome je sva fora.Zato sam ja ovde doso i drugarski se vama obratio da bi mi predlozili neki savet.Isti sam  vec dobio ali nazalost nije uspeo.
Shta ce ti shkola da bi vozio negde? A u Beogradu cesh sigurno imati dosta vecu platu ako nadjesh posao kao vozach. Ok, mnogi traze nekakvu diplomu da bi te zaposlili ali nije to obavezno. A kintu, ako bash morash da zavrshish shkolu mozesh da zaradish makar i kao fizichki radnik negde, konobar, bilo shta. Nisu valjda ispiti tako skupi, i ja sam ishao vanredno u shkolu, bilo je to drugo vreme ali ispiti su bili sica, ne znam kako je sada.
Ali svejedno, ne verujem da ce ti za posao vozacha kamiona neko traziti diplomu, ove kamiondzije shto dovoze robu u moju firmi sigurno nisu mnogo shkolovani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG Frizider
Vidi sa curom, rece imas gotivnu curu pa njeni roditelji ili poznanici, familija i tako to?

Родитељи дјевојке би пали у кому..

Ja mu savetujem nek' se lepo zeni, prizeti, pa kad se lepo roditelji vrate iz kome i bolnice obezbedice ceri neki smestaj a samim tim i njemu a mozda padne i neko zaposlenje bar za nju a danas je savremeno drustvo pa nije problem zena da ga izdrzava i skoluje neko vreme, ako ga vec toliko voli i ako ga ni tada roditelji ne podrze. Mislim ako vec sam ne moze da se snadje............i ne rece dokle je stigao sa skolom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vidi sa curom, rece imas gotivnu curu pa njeni roditelji ili poznanici, familija i tako to?

Родитељи дјевојке би пали у кому..

Ja mu savetujem nek' se lepo zeni, prizeti, pa kad se lepo roditelji vrate iz kome i bolnice obezbedice ceri neki smestaj a samim tim i njemu a mozda padne i neko zaposlenje bar za nju a danas je savremeno drustvo pa nije problem zena da ga izdrzava i skoluje neko vreme, ako ga vec toliko voli i ako ga ni tada roditelji ne podrze. Mislim ako vec sam ne moze da se snadje............i ne rece dokle je stigao sa skolom?


Не иде ми у главу зашто би га подржавали родитељи дјевојке ако властити родитељи неће да имају ништа са њим...
« Poslednja izmena: 01. Avg 2009, 03:45:32 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Талас који прети да сруши све...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Криви су родитељи што те нису васпитали на време Smile
IP sačuvana
social share


..И онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим путем кокаинских ноћи...

Сломљено је крило, али памтимо лет!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nisu valjda ispiti tako skupi, i ja sam ishao vanredno u shkolu, bilo je to drugo vreme ali ispiti su bili sica, ne znam kako je sada.
Skolarina je 10000-15000 godisnje + ispiti su ako se ne varam 300-600 din.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG Frizider
Citat
Не иде ми у главу зашто би га подржавали родитељи дјевојке ако властити родитељи неће да имају ништа са њим...

Brate, druze, komunisto Smile Ako imaju imalo postovanja i prema svojoj cerci i ako ona zeli/hoce da se uda za njega zar ti zaista mislis da ce da dignu ruke i od nje i ostave ih da zive na ulici? Pa 38 slucajeva znam da su matori jednostavno prelazili preko nekih stvari da bi pomogli u braku svoju decu bez obzira na naknadno moguce naturanje na nos i psihicko maltretiranje makar i minimalno. Jedino ako su i njeni tukovi k'o njegovi, izrazito tradicionalno "izbaci ga cim dobije licnu kartu" iz kuce vaspitani, serijatski seku ruke za slatkis pre rucka onda stvarno nema promil sanse i savetujem mu da bezi glavom bez obzira pa makar i na ulicu...........

Elem nije da mu ja forsiram to "prizetstvo", generalno lose resenje  Smile al ja niti imam posao da mu dam nit' radim u oglasima, od mene je dobio neke predloge pa sad ako uspe super ako ne jebiga, ne vidim kako drugacije mogu da pomognem.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Qtek 小米
E drugari izvinjavam se sto nisam na vreme odgovorio na vasa pitanja. Evo ovako:
Sa drogom nisam imao nikakvih problema i to me uopste ne interesuje.Sto se tice alkohola ni to ne upotrebljavam,mislim nekad ali vrlo retko odem kod druga pa aj da ne odbijem,sramota je.Ovo sto za policiju, dolazila uzela mi neko oruzje i tako. Znaci moj problem je sto nisam zavrsio skolu, a hocu da radim negde da bih platio svoje racune oko fona,net-a i da imam nesto ovako za izlazak.E da neko me pitao ko mi je uplatio za polaganje.Pa evo ovako, bio je dogovor dok sam isho u skolu da mi cale plati da bi mogli zajedno da radimo s kamionima i td.. Ali sad se situacija preokrenula, ali ja i dalje hocu da se pomirim s roditeljima, imam neke svoje planove,skolu cu sigurno da zavrsim al jbg moji to ne shvataju tek tako. Ne znam sta da radim.
Чекај, чекај друшкане, одакле теби ''оружје и тако''. Ниси сигурно мислио на тако бел.
И што би родитељи без разлога звали мурију т.ј. претили муријом ?
У сваком случају је%о си јежа кад овде тражиш савет.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ako su tvoji odluchili definitivno da te otkache (ne kapiram te roditelje koli su toliko unforgiving prema sopstvenom detetu shta god da si zasro) trazi posao na drugom mestu, kao vozach kamiona cesh naci posao. i onda put pod noge, lepo se pozdravish sa svojima, burazeru se javljash s vremena na vreme i zivish svoj zivot.
Moje neko misljenje je da nije stvar u tome da su oni digli ruke od njega... to bi se drugacije manifestovalo... mislim da je stvar u tome da je on sam napravio sranje i da oni ocekuju da ga sam i resi... Da sam nadje nacina da dodje do novca za skolu, da je zavrsi, ispravi druge nepravde koje je ucinio i onda da mogu ravnopravno sa njim...

Radio je stvari koje nije trebao i nije smeo... zbog toga snosi posledice i sada treba da se izvuce iz svega sam, radeci nesto sto je ispravno i posteno.

Da li je to jednostavno? Naravno da nije... Ali je to nesto sto mora da se uradi... i sto roditelji ocekuju...

To ce podrazumevati da radi najgore i najteze poslove, ali, tako se greske ispravljaju...
Kamion je super... ali da bi se do njega doslo, verovatno ce trebati lopatanja, nosenja, kopanja, mucenja... jebiga... svako snosi posledice svojih postupaka... i tu nema nista tesko.

Jel problem kinta za skolu? A nije bila problem kada ste to oruzje valjali?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
LG 4X HD
Moguce da je tako, ali ipak je on klinac, teshko je ochekivati od njega da se ischupa iz toga bez njihove podrshke.
Mislim, ako ce roditelj da ti okrene ledja chim napravish neko sranje ( ma koliko veliko )  koji ce ti onda?
Da li treba kada oni omatore i ne budu vishe mogli sami, da se isto tako postavish prema njema?
To je porodica, valjda bi trebalo da se odnose jedni prema drugima sa vishe razumevanja.

Ja nemam decu josh uvek, ali mi je teshko da zamislim shta bi to moje dete trebalo da uradi da ga ja oteram od kuce. Valja oruzje? Nije dobro, ali ga se ne bih zbog toga "odrekao preko novina" . Da ne govorim o tome shto bih toliko problematichno dete smatrao za svoj veliki neuspeh u vaspitanju.
Moji geni, moje vaspitanje...pa ako je rezultat katastofalan ne moze se pobeci od sopstvene odgovornosti za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:44:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.