Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:55:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemcic studenta :D  (Pročitano 21886 puta)
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Moram da razmislim u vezi nje. Dobro je sto sam malo dosao kuci taman da sredim misli. Videcu opet da se cujemo i vidimo pa ako ide prica i sve onda ok. Gledam da sve ide spontano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Чим је она с тобом била 3 сата без да се врпољи и да јој се жури, није то нимало лоше прошло.

. očigledno treba još da izlazite onako bez muvanja.

Ту онда готово сигурно улази у френдзоун.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Veliki je problem sto sam navikao na lake devojke koje je dovoljno samo da se caste sa nekoliko pica par komplimenata i stvar je gotova.

Iskusniji si od 90% forumasha  Smile

Ja recimo nikad nisam muvao instant, niti to znam .. uvijek preko poznanstava i dublje priche.. tezak sam ko Niche  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Odem na zurku,u malo igram s njom, ispricam joj nekoliko prica uz nekoliko lepih komplimenata i ucinim je posebnom. Posle toga, malo je zagrlim onako malo romanticno i tjt. Tako sam uradio sa 70% devojaka. A sto se ove tice to nisam mogao jer me je lagano odbila na zurci  Smile. Ocigledno je da zeli da se upoznamo pa da vidi jesam li vredan nje ili ne. Mislim moram da opet izadjem s njom i treba da je muvam pomalo, ali moram i da budem izuzetno pazljiv jer ovo nije laka devojka. Nimalo.
« Poslednja izmena: 10. Jul 2015, 09:44:27 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Nokia 33-10
Mani se gužve sinovac (diskaći, kafane), ova devojka očigledno nije za laka muvanja u gužvi. Za nju moraš da se potrudiš. E sad ako ti ide lako sa lakim ribama, preispitaj sebe šta želiš, ozbiljnu vezu ili kratke šeme. Ne moj da uvlačiš devojku bespotrebno u probleme ako nisi zainteresovan za nešto ozbiljnije. I srećno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Da napomenem, neću "da te paranoišem" jer mi to nije namera.

Ako je ovaj razgovor koliko-toliko neobavezan, usresredio bih se na dve činjenice:
  • Pokušavaš da osvojiš suprotan pol
  • Imao si priliku da ostaviš prvi utisak

Ako pročitaš još jednom informacije koje si rešio da podeliš sa nama, možeš da otkriješ bitan detalj drugarice. Nesvesno si upleo još jednu osobu u pokušaj da se dopadneš osobi suprotnog pola, i možda zaboravio kako ta druga osoba ima doživljaj vašeg romansiranja. Budući da te dve osobe ne poznaješ dovoljno dobro, potpuno je normalno da nisi upućen u prirodu njihovih odnosa. Da li možeš da naslutiš da li su njih dve dobre prijateljice, ili su samo izašle ne bi li se zabavile? Devojke i žene među sobom dele osećanja lične vrste, kakve muškarci nisu skloni da razmenjuju. Navedeno im daje elementaran doživljaj sigurnosti među neznancima koji bi možda mogli da sude o njihovim emotivnim "aferama".

Iako je frajeru, uopšteno posmatrano, potpuno normalno da pozove devojku ne bi li pokušao da je pridobije i osvoji na ovaj ili onaj način - ono što je dozvoljeno nije uvek jedini, a ni najbolji način. Ukoliko si nesiguran, vrlo je važno da shvatiš da je vrlo verovatno da obe ženske osobe koje si imao priliku da upoznaš smatraju tvoj pokušaj šarmantnim. Problem proizašao iz prethodne situacije, gde nisi uspeo u pokušaju da se još više približiš osobi koja ti je zapala za oko, je nov detalj s kojim zapravo imaš posla. Naime, tvoj pokušaj nije bio neodoljiv. Usled toga si dvema osobama suprotnog pola dao povod za razgovor.

Ako si svestan svega što si pročitao, a na temu iskustva podeljenog s nama na ovoj temi, treba da ti bude jasno da ne samo jedna, već dve devojke očekuju tvoju inicijativu. Samim tim što si uspeo da se približiš jednoj od njih dve, obe očekuju da odabranu osobu pokušaš da šarmiraš. Možda ne bi bilo loše da razmisliš o tome kakav su utisak njih dve ostavile na tebe. Da li ti je prijatno u njihovom društvu, i koliko želiš da nastaviš da radiš na utisku ostavljenom na njih dve? Trenutak pre nego što se odlučiš na udvaranje osobi suprotnog pola koja ti se očigledno dopada, kao muškarac bi trebalo da pokažeš dobru volju i iskoristiš ukazanu priliku da se bolje upoznaš sa obe devojke pre nego što zaključe da ne zaslužuješ njihovo poverenje.

Verovatno najbitniji detalj koji ne bih smeo da propustim je da nisi pogrešio kada si pokušao da se približiš jednoj od njih kada si imao priliku. Nasuprot mišljenju većine onih koji tvrde da poznaju ženski rod, normalne devojke ne očekuju savršenstvo od samog starta; obratno, njihov doživljaj tvojih nesavršenosti im je simpatičan više nego što možeš da zamisliš u ovom trenutku. Znajući to, ne bi smeo da se pokolebaš već bi trebalo da nastaviš da insistiraš na tome da ti je zadovoljstvo što si ih upoznao, a devojci koja ti se dopada da nastaviš da pružaš posebnu vrstu pažnje, jer joj je ona ne samo potrebna već misliš da je zaslužuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Mani se gužve sinovac (diskaći, kafane), ova devojka očigledno nije za laka muvanja u gužvi. Za nju moraš da se potrudiš. E sad ako ti ide lako sa lakim ribama, preispitaj sebe šta želiš, ozbiljnu vezu ili kratke šeme. Ne moj da uvlačiš devojku bespotrebno u probleme ako nisi zainteresovan za nešto ozbiljnije. I srećno  Smile

Zelim mirnu devojku i lepu vezu s njom. Lake devojke me ne zanimaju. Uvek mi je nesto falilo s njima i znam sta je to.

Da napomenem, neću "da te paranoišem" jer mi to nije namera.

Ako je ovaj razgovor koliko-toliko neobavezan, usresredio bih se na dve činjenice:
  • Pokušavaš da osvojiš suprotan pol
  • Imao si priliku da ostaviš prvi utisak

Ako pročitaš još jednom informacije koje si rešio da podeliš sa nama, možeš da otkriješ bitan detalj drugarice. Nesvesno si upleo još jednu osobu u pokušaj da se dopadneš osobi suprotnog pola, i možda zaboravio kako ta druga osoba ima doživljaj vašeg romansiranja. Budući da te dve osobe ne poznaješ dovoljno dobro, potpuno je normalno da nisi upućen u prirodu njihovih odnosa. Da li možeš da naslutiš da li su njih dve dobre prijateljice, ili su samo izašle ne bi li se zabavile? Devojke i žene među sobom dele osećanja lične vrste, kakve muškarci nisu skloni da razmenjuju. Navedeno im daje elementaran doživljaj sigurnosti među neznancima koji bi možda mogli da sude o njihovim emotivnim "aferama".

Iako je frajeru, uopšteno posmatrano, potpuno normalno da pozove devojku ne bi li pokušao da je pridobije i osvoji na ovaj ili onaj način - ono što je dozvoljeno nije uvek jedini, a ni najbolji način. Ukoliko si nesiguran, vrlo je važno da shvatiš da je vrlo verovatno da obe ženske osobe koje si imao priliku da upoznaš smatraju tvoj pokušaj šarmantnim. Problem proizašao iz prethodne situacije, gde nisi uspeo u pokušaju da se još više približiš osobi koja ti je zapala za oko, je nov detalj s kojim zapravo imaš posla. Naime, tvoj pokušaj nije bio neodoljiv. Usled toga si dvema osobama suprotnog pola dao povod za razgovor.

Ako si svestan svega što si pročitao, a na temu iskustva podeljenog s nama na ovoj temi, treba da ti bude jasno da ne samo jedna, već dve devojke očekuju tvoju inicijativu. Samim tim što si uspeo da se približiš jednoj od njih dve, obe očekuju da odabranu osobu pokušaš da šarmiraš. Možda ne bi bilo loše da razmisliš o tome kakav su utisak njih dve ostavile na tebe. Da li ti je prijatno u njihovom društvu, i koliko želiš da nastaviš da radiš na utisku ostavljenom na njih dve? Trenutak pre nego što se odlučiš na udvaranje osobi suprotnog pola koja ti se očigledno dopada, kao muškarac bi trebalo da pokažeš dobru volju i iskoristiš ukazanu priliku da se bolje upoznaš sa obe devojke pre nego što zaključe da ne zaslužuješ njihovo poverenje.

Verovatno najbitniji detalj koji ne bih smeo da propustim je da nisi pogrešio kada si pokušao da se približiš jednoj od njih kada si imao priliku. Nasuprot mišljenju većine onih koji tvrde da poznaju ženski rod, normalne devojke ne očekuju savršenstvo od samog starta; obratno, njihov doživljaj tvojih nesavršenosti im je simpatičan više nego što možeš da zamisliš u ovom trenutku. Znajući to, ne bi smeo da se pokolebaš već bi trebalo da nastaviš da insistiraš na tome da ti je zadovoljstvo što si ih upoznao, a devojci koja ti se dopada da nastaviš da pružaš posebnu vrstu pažnje, jer joj je ona ne samo potrebna već misliš da je zaslužuje.

Mislim da zasluzuje paznju. Deluje normalno i mislim da treba da se potrudim oko nje. Buduci da sam navikao na lake devojke koje se u principu lako smuvaju i da sam spreman da ovu sacekam i vise izlazaka ako treba, valjda to znaci da sam mozda i malo odrastao i da sam spreman da se borim za nesto vise od seksa. Sada je problem da li sam tu poruku uspeo da joj prosledim jer na zurci sam hteo da je smuvam i da je imam na jedno vece. To mi nije bila namera niti mi je namera sada. Vec neko vreme trazim devojku za duze za ozbiljnije i mislim da ova ima potencijala. U svakom slucaju, cak i da ne uspem pokusao sam i tjt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Apple iPhone 7
можда није обријала пичку па није хтела да ти да прво вече.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Draeteas

Mi smo obrnutog iskustva  Smile

Nauci ti mene da muvam lake zenske za jedno vece Smiley

Mada ni ja ne bih mogao da objasnim kako smuvam ozbiljnu curu.. jer i ne muvam, pricam neku ozbiljnu pricu, ponekad  romanticnu al nekad i tesku filozofiju... tako da stvarno ne znam kako to kod mene funkcionise..
Rasirim svoja intelektualno-umjetnicka paunova krila i nadjem zajednicke tacke  Smile

Al ovo muvanje cica po klubovima nikad nisam ni radio.. idem zbog alkohola i muzike  Smile
Al i to bi da probam moooozda  Smile
« Poslednja izmena: 11. Jul 2015, 19:05:11 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
7000000/2

znas li ti koliko je bakutanera u ovoj brojci?  Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:55:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.