Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:32:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemcic studenta :D  (Pročitano 21890 puta)
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Ima jos jedna stvar. Moja drugarica i ta devojka su pricale nesto na kratko o meni to vece i ta devojka joj je rekla kao na foru da nije za jedno vece i da bi joj bilo gotivnije da sam joj potrazio broj i pitao da izadjemo. Potom je moja drugarica pitala eee pa jel ti se svidja i to i ona joj je rekla nesto kao neodredjeno da sam ovako super i zezanje i to. Danas cu verovatno da je pozovem da izadjemo pa cemo da vidimo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Seamonkey 2.33.1
aj pa polako. 100 ljudi, 100 ćudi. 100 žena, 200 dojki.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Ovako. Upravo sam se video s njom izasli smo i sve je bilo ok ali se nismo smuvali. Pricali smo o nekim casual temama hobiji fax i to itd, i o vezama koje smo imali ali ne nesto puno tipa ono najosnovnije. Ceo sastanak je trajao skoro 3 sata i sad me zanima jel je to puno ili malo? Mislim i tih 3 sata mi je proslo vrlo brzo. Nisam siguran da li ima hemije ali mislim da cu je opet iscimati da se vidimo.

Kao sto rece @gottago sutra cu da slusam svoj unutrasnji glas pa cu da odlucim hocu li da se trudim oko ove devojke ili ne.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 02:20:27 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Okej je 3 sata. Kako ti se ona cini? Jel deluje kao da zeli da te slusa i provodi vreme sa tobom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Seamonkey 2.33.1
ne bi bila s tobom ni pola sata da nema neke šanse. očigledno treba još da izlazite onako bez muvanja. izbegavaj da se hvališ ili žališ bivšim devojkama.

edit

mislim njoj da se hvališ ili žališ na bivše devojke koja je kakva bila i koliko si ih imao.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 03:08:42 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
mob
Samsung GT-S7580
Šta okej tri sata, tri sata je super, jebote

Ne bih više komentarisao, sestra mi student  Smile

ne zna srpski. samo mu mahni.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Okej je 3 sata. Kako ti se ona cini? Jel deluje kao da zeli da te slusa i provodi vreme sa tobom?

Pa ono sto kazem pricali smo o svakodnevnim stvarima imamo nekoliko zajednickih stvari tipa oboje smo jako fizicki aktivni (treninzi i to) i jos neke stvari i slusali smo se medjusobno poprilicno. Malo na kraju smo bili umorni pa smo malo manje pricali.

A sada. Ono sto sam shvatio za nju je to da dosta igra na sigurnu kartu. Ne zeli da srlja u nepoznato, a ne zelim ni ja. Zelim da je upoznam, a da li zelim da budem s njom iskreno ni sam nisam siguran. Sto bi se reklo pustio bih stvari da idu svojim tokom, pa ako zeli opet cemo da izadjemo, ako ne nista. Mada s obzirom na to da smo prvi put izasli na 3 sata tj sedeli smo do poslednjih dnevnih autobusa (zivim u BG-u) mislim da to mozda nesto znaci. Malo na kraju je bilo cudno jer smo se nekako cudno zagrlili i poljubili u obraz. A da li joj se i dalje svidjam tj. da li joj se uopste svidjam to cu da vidim za par dana da li ce me iskulirati i da li ce odbiti da se vidimo opet. Osim toga idem malo kuci bicu van BG-a nekoliko dana taman cu da sredim utiske i da skapiram sta zelim s ovom devojkom. Kao sto rekoh, zelim da je upoznam, a da li zelim da se smuvam s njom ili da mi bude drugarica, iskreno, nisam siguran.

P.S. @ gottago nisam se ni hvalio i ni zalio o bivsim devojkama i slicno samo sam par puta napomenuo neke osnovne stvari sta je bilo. Stvarno nista specijalno ono ko sto reko najosnovnije tipa koliko ti je trajala najduza veza i to, ali nisam govorio zasto sam raskidao i slicno.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 11:10:11 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Seamonkey 2.33.1
Citat
Malo na kraju smo bili umorni pa smo malo manje pricali.
e to je problem kod dužeg viđanja. na kraju dođe do neprijatne tišine.

Citat
oboje smo jako fizicki aktivni (treninzi i to)
e to. zajednički treninzi, vežbe, aktivnosti.

Citat
na kraju je bilo cudno jer smo se nekako cudno zagrlili i poljubili u obraz.
pa jel treba da ti se crta ?    just do it.

Citat
koliko ti je trajala najduza veza i to
ni nju ne pitaj o bivšima.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Ne znam, ali sve imam neki osecaj da je sastanak bio los. Kao da je nisam impresionirao. Nadam se da nisam u pravu. Sto se tice onog zagrljaja nije bio "romanticni" nego onako vise drugarski.

Moj veliki problem koji se tice devojaka je vezivanje. Pretesko se vezem, ali kad se vezem onda zaista volim. Ne zelim da je upoznam pa da se vezem, pa da me ona odbije. Ima stvarno nekih osobina koje stvarno cenim. U poslednjih mesec dana sam izasao za 9 devojaka i deseta je bila ova aktuelna. Sto se ovih devet tice s njima prvi sastanci su najcesce bili i poslednji, a i svi su trajali maksimalno sat i po, dva. Ova devojka mi se definitivno svidja, ali ne zelim ni da se ispalim.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 21:43:58 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
SonyEricsson W800i
Iskuliraj se drugar, samo lagano, pa i da je bio los nije smak sveta. Sto vise razmisljas o tome i opterecujes se na taj nacin - bice losije, bice napetije, i tu si sam sebi napravio problem bezveze.
Neka ti to sve bude zabava, uzivaj u tim momentima i ti ... a ako ne ide jebi ga, sta ces, tako je, ne mozes se svideti svakome ( a i ko zna kakva je ona u glavi itd, mozda jednostavno tu ti ni ne igras neku ulogu niti tvoje ponasanje ) .
Vidi da pricate jos malo, provedete neko vreme, upoznate se bolje, pa ako krene na "losu" stranu, samo nastavis dalje. S obzirom na to da se i ti neckas sto se vas dvoje tice i neke potencionalne veze, verujem da ti nece toliko tesko pasti i da se ne desi nista...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:32:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.