Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:51:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Windows Live Messenger  (Pročitano 4869 puta)
07. Mar 2008, 20:47:05
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Problem je u tome sto mi Windows Live Messenger se normalno konektuje na mrezu i otvori sve korisnike koje imam. Kada bi trebao da da otvorim prozor za chat nekog ko je na mrezi da konektujem, on mi izbaci gresku. To je ono standardno microsoftovo send i d`ont send. I tako nekoliko puta podizem Windows Live Messenger i nakon nekog 6 ili 7 puta otvori prozor za chat. Napomiljem da je mreza adsl telekom. Probao sam sva moguca resenja, i deinstalaciju i ciscenje baze i ponovna instalacija i nista nije pomoglo. Probao sam i da posaljem Microsoftu preko send kod greske ali oni ih nema da odgovore. Stvarno vise ne znam sta da radim i molim ako neko moze da mi pomogne.
I jos da pitam da li je Windows Live Messenger i yahoo Messenger kompatibilni to jest dali moze da se medjusobno chatuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6120
Daj nam Screen Shot greske.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 243
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Tatoo
I jos da pitam da li je Windows Live Messenger i yahoo Messenger kompatibilni to jest dali moze da se medjusobno chatuje?
e pa ovako druze...da i jedan i drugi su kompatibilni i rade zajedno bez problema...meni rade na Visti ne vidim zasto tebi ne bi...inace Windows live je pre par dana izbacio neku novu instalaciju windows live ako si to instalirao mozda ti ona pravi problem...jos nesto, skini novu verziju Live messenger-a i instaliraj je, zatim se prijavi na @live.com i mislim da ce ti problemi biti reseni...a da i ja posedujem telekomov adsl i nemam problema s tim...sve radi, nadam se da ces uspeti da podesis..pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
dugo je radiio a onda opet poceo da zeza.[pre][/pre]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.jpg
(66.45 KB, 508x341)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Pokusaj da iskljucis opciju za prijavljivanje gresaka..(control panel->system->advanced - Error reporting - disable)...Mozda tada bude htelo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
Imam oko 1300 kontakata u MSN-u, stalno mi prijavljuje kada ubacim nove kontakte, da sam prekoracio maksimalan broj kontakata, tako da nove kontakte uopste ne mogu da vidim kada su on - line.Koji je to uopste maksilan broj kontakata, i kako da mogu da resim ovaj problem, a da ne moram da brisem kontakte ?
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Imam oko 1300 kontakata u MSN-u, stalno mi prijavljuje kada ubacim nove kontakte, da sam prekoracio maksimalan broj kontakata, tako da nove kontakte uopste ne mogu da vidim kada su on - line.Koji je to uopste maksilan broj kontakata, i kako da mogu da resim ovaj problem, a da ne moram da brisem kontakte ?
ti nisi normalan definitivno 1300 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Iskljucio sam Error Reporting Service i kao to je proradilo do prvog restarta a onda jovo na novo.Ako ovo ne urodi plodom probacu sa kompletnom instalacijom windowsa. Jos nesto sam zaboravio .Ovu verziju Windows Live Messenger sam instalirao jas na nekoliko racunara i sve to tamo perfektno radi i funkcionise doduse svi su oni na dial up konekciju. Osatlo mi je da se i ja konektujem preko dial Up-a da probam ovo i ako tu ne brlja onda je definitivno do provajdera a to je telekom, jer je adsl njegov. Ako vam se slicajno jos nesto javi i padne na pamet vi se javite. Mozda nas krene i resimo ovu misteriju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Neke stavari sam zaboravio da kazem u vezi nekog odgovora . Ovo je najnovija verzija Windows Live Messenger  i prijavio sam se na live , misleci da je greska zato sto sam na hotmailu ili na gmailu .Medjutim nista nisam popravio .Nisam izgubio nadu ,jer se nadam resenju a i to mi je lakse nego da sve trljam od pocetka sa instalacijama a imam cudo programa u kompu i trbace mi barem 2 dana da sve to resim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
A jel si iskljucio Error reporting iz servica(start->run pa kucas services.msc,pa nadji Error reporting..,pa stop i onda disable),pa pokusaj....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:51:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.