Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:22:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa razmisljanjem  (Pročitano 37036 puta)
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
dinastija jbt...
Ne poznajem gospodina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 933
Zastava
Ah, Petar Bozovic  Smile
Nemam potrebe za tim mislima, i definitivno za njegovo rijesenje  Smile
Svjestan sam da je ovo trenutni osjecaj, samo koliko to znaci kada te sa vremena na vrijeme pukne nesto u glavu. Recimo, sa svojim trenutnim stanjem, ne bih nikada objavio temu. Ali valjda mi je juce bilo potrebno. Sizofrenija mozda? Mozda sam i ja ulogovan pod Sancus s vremena na vrijeme Wink

A zezam se malo.
Ja sam poslednji koji treba nekog da savetuje.

Jebiga, pucace te s vremena na vreme i na kraju ces uvek da krivis sebe sto je nisi oterao u pm na vreme, posle prve lazi, al' ces onda da se setis da ti je stalo do nje i onda opet u krug. Jebiga.

Samo moli Boga da ti se posle par meseci ne javi i ne pocne da ti prica kako si bio u pravu sve i kako te voli.
Ako tu korake napravis, ima flipnes 100%, ja kad ti kazem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ako se dopisivala sa bivsim(a verovatno i vidjala sa istim) onda nema sta tu tebi da bude krivo. Teraj to u 3PM i trazi sledecu. Svi se "opeku", neko manje, neko vise. A i to ti se dogodilo u prvim mesecima prve ozbiljnije veze gde se obicno idealizuje osoba sa kojom si. Opet, nista strasno, desava se svima.

Inace sto se tice ovoga

Citat
E sad dolazimo do problema. Pocinjem da mislim da sam ja problem u svemu ovome. Oduvijek sam bio poprilicno iskrena osoba i obicno kazem koje su mi namjere. Pitam se zasto uvijek privlacim osobe koje mi naprave neki problem? Ili ja sam sebi pravim problem jer me privlace takve osobe? Razmisljam iskreno da odem do psihologa/psihijatra i da popricam sa njima malo o svemu. Nedavno sam i posao izgubio zbog bolesti, pa sada trazim neki razlog da navece zaspim i ujutro se probudim. Osjecam da tonem. Znam da ce taj osjecaj da prodje, ali  kad?
Samo ti se nagomilalo. Al ako stvarno mislis da imas problema i zelis da popricas sa nekim, odi do psihologa. Ako je samo do devojaka i nije neki problem. Nalete ljudi i na mnogo gore slucajeve nego sto si ti naletao.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Ah, Petar Bozovic  Smile
Nemam potrebe za tim mislima, i definitivno za njegovo rijesenje  Smile
Svjestan sam da je ovo trenutni osjecaj, samo koliko to znaci kada te sa vremena na vrijeme pukne nesto u glavu. Recimo, sa svojim trenutnim stanjem, ne bih nikada objavio temu. Ali valjda mi je juce bilo potrebno. Sizofrenija mozda? Mozda sam i ja ulogovan pod Sancus s vremena na vrijeme Wink

A zezam se malo.
Ja sam poslednji koji treba nekog da savetuje.

Jebiga, pucace te s vremena na vreme i na kraju ces uvek da krivis sebe sto je nisi oterao u pm na vreme, posle prve lazi, al' ces onda da se setis da ti je stalo do nje i onda opet u krug. Jebiga.

Samo moli Boga da ti se posle par meseci ne javi i ne pocne da ti prica kako si bio u pravu sve i kako te voli.
Ako tu korake napravis, ima flipnes 100%, ja kad ti kazem.  Smile

Znam da se zezas Smiley
Sumnjam da ce biti javljanja vise  Smile
Ako se dopisivala sa bivsim(a verovatno i vidjala sa istim) onda nema sta tu tebi da bude krivo. Teraj to u 3PM i trazi sledecu. Svi se "opeku", neko manje, neko vise. A i to ti se dogodilo u prvim mesecima prve ozbiljnije veze gde se obicno idealizuje osoba sa kojom si. Opet, nista strasno, desava se svima.
Manje-vise to se i desilo. Ne patim ja za njom. Fale mi neke stvari koje smo radili, samo zato sto ih trenutno nemam s kim da radim. Valjda tako treba i da bude, sta znam.

Citat
Inace sto se tice ovoga

Citat
E sad dolazimo do problema. Pocinjem da mislim da sam ja problem u svemu ovome. Oduvijek sam bio poprilicno iskrena osoba i obicno kazem koje su mi namjere. Pitam se zasto uvijek privlacim osobe koje mi naprave neki problem? Ili ja sam sebi pravim problem jer me privlace takve osobe? Razmisljam iskreno da odem do psihologa/psihijatra i da popricam sa njima malo o svemu. Nedavno sam i posao izgubio zbog bolesti, pa sada trazim neki razlog da navece zaspim i ujutro se probudim. Osjecam da tonem. Znam da ce taj osjecaj da prodje, ali  kad?
Samo ti se nagomilalo. Al ako stvarno mislis da imas problema i zelis da popricas sa nekim, odi do psihologa. Ako je samo do devojaka i nije neki problem. Nalete ljudi i na mnogo gore slucajeve nego sto si ti naletao.

Vazi, hvala. Puno toga se nakupilo otkako znam za sebe, mislim da bi razgovor sa psihologom bio dobar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 933
Zastava
Sumnjam da ce biti javljanja vise  Smile

I ja sam tako mislio.
I prvi i drugi put.  Smile

Prvi put se zajebem i krenem glavom kroz zid i svira mi faul u napadu a drugi put su bili oni klasicni koraci. Na rolingu, kad ne mozes da se zaustavis.

I sad sam u ofsajdu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Sumnjam da ce biti javljanja vise  Smile

I ja sam tako mislio.
I prvi i drugi put.  Smile

Prvi put se zajebem i krenem glavom kroz zid i svira mi faul u napadu a drugi put su bili oni klasicni koraci. Na rolingu, kad ne mozes da se zaustavis.

I sad sam u ofsajdu.  Smile

Ne znam sta da ti kazem. Sinoc me lupilo nesto po glavi, jedva sam zaspao. Jutros sam se probudio, napisao joj pismo gdje sam rekao da mi je zao zbog mog ponasanja, koje je bas, bas bilo lose. Svasta sam izgovorio kada smo prekidali. Popodne sam otisao da kupim cestitku sa kovertom, uzeo joj bonbone koje smo nekada zajedno jeli, pocjepao to pismo iz ljutnje. I onda sam napisao novo. Sad onako gledam u njega. Sto mi to treba? Znam da od nas nece biti nista, niti to zelim. A opet imam potrebu da se cujem sa njom. Uh.
« Poslednja izmena: 29. Jan 2017, 15:29:34 od iamuser »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 933
Zastava
Mene juce isto lupila u glavu na sevi ona mala budjava cetvorka s tegom. Ostale sare na celu, mogu Adidas da reklamiram po gradu. Onaj peder ispred mene se sklonio, nisam ni video da ide u mene.

Cuti, bre, ja sam svojevremeno po klupama u parku karanfile redjao.  Smile

Ta pisma, to ne saljem. Samo poruke. Mada, moram da probam i to. Jos me na Posti nije blokirala.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
eh ako ti je ona bila jedini razlog zbog kojeg si htio da se probudis ujutru
ti si imao problem i pre nje....ona je onda bila samo inicijalna kapisla...

nema savjeta za to
niti ima adekvatan lijek....

stisni zube ..i pregrmi najgore....
kako bude vrijeme odmicalo i bol ce jenjavati...

vrijeme lijeci sve....

cim izlapi   miris njenog tijela iz tvojih nozdrva
izlapice i ona iz tvoje glave...

to ne znaci da sad trebas smrkat kokain i naljevati telkilu u oko  Smile

nego i miris  i smrad se mogu prekriti samo drugim mirisom odnsno smradom...

ja sam to uvijek resavao raskalasnim zivotom i pokazivanejm svojih najgorih osobina citavom svijetu.... Smile
i ubrzo sam imao mnogo gorih i precih poblema od ljubavnih  Smile
naravno to ne savjetujem tebi niti bilo kome... nego ti kazem
da ima i precih stvari od ljubavi..
kao recimo zdravlje....

jebes ti ljubav ako ti ona stvara zdravstvene probleme...
onda to nije ljubav nego otrov...

ako je postala otrov u  tvom tijelu
za 6 mjeseci..
mozda je i bolje sto se to zavrsilo....

kako rekoh...ona je trenutno otrov u tvom tijelu....
i truje te....
treba ti protivotrov...

ili sjedi i trpi....kao  milijarde druugih muskaraca pre tebe.....
« Poslednja izmena: 29. Jan 2017, 16:37:51 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
eh ako ti je ona bila jedini razlog zbog kojeg si htio da se probudis ujutru
ti si imao problem i pre nje....ona je onda bila samo inicijalna kapisla...

nema savjeta za to
 niti ima adekvatan lijek....

stisni zube ..i pregrmi najgore....
kako bude vrijeme odmicalo i bol ce jenjavati...

vrijeme lijeci sve....

cim izlapi   miris njenog tijela iz tvojih nozdrva
izlapice i ona iz tvoje glave...

to ne znaci da sad trebas smrkat kokain i naljevati telkilu u oko  Smile

nego i miris  i smrad se mogu prekriti samo drugim mirisom odnsno smradom...

ja sam to uvijek resavao raskalasnim zivotom i pokazivanejm svojih najgorih osobina citavom svijetu.... Smile
i ubrzo sam imao mnogo gorih i precih poblema od ljubavnih  Smile
naravno to ne savjetujem tebi niti bilo kome... nego ti kazem
da ima i precih stvari od ljubavi..
kao recimo zdravlje....

jebes ti ljubav ako ti ona stvara zdravstvene probleme...
onda to nije ljubav nego otrov...

ako je postala otrov u  tvom tijelu
za 6 mjeseci..
mozda je i bolje sto se to zavrsilo....

kako rekoh...ona je trenutno otrov u tvom tijelu....
i truje te....
treba ti protivotrov...

ili sjedi i trpi....kao  milijarde druugih muskaraca pre tebe.....

Ma nije nikada bila razlog koji me pokrece u zivotu. To se odnosilo na skup svih sranja koje su mi se desili u neka dva mjeseca, od bolesti, gubitka posla, pa i do ovog raskida.
Jasno je meni da treba stisnuti zube i boriti se. Nervira me ovaj osjecaj.
Bas mi je krivo kako smo prekinuli. Tu sam se ja ponjeo kao najveci kreten. Svasta sam uradio i izgovorio i zao mi je zbog toga. Htio bih da joj to nekako kazem, ali smatram da je najbolje da joj se ne javljam jer ne bih da se i drugi put uplicem u njihovu vezu, makar prvi put bio relativno nevin ( mada nisam uopste!).

S obzirom da je nesto njenih stvari kod mene, i nesto mojih kod nje, kada ih budemo vracali, stavicu te bonbone u vrecicu sa ceduljom sa teksom koji ce da sadrzi jednu recenicu i u potpisu njen 'nadimak' za mene.
Zbog sebe samog moram to da uradim, da zna da nisam ljut. Na kraju, sta znas kad ce ti se neko bas svidjeti. Nije bas opravdanje, ali jbg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:22:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.