Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:22:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa papagajem  (Pročitano 17631 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
Veterinar za papagaja...
ne vode se ptice kod veterinara?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
uzmi novog i nabavi mu zvonce i ogledalce...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Lep savet -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Pa to i hocu,ali sta da radim sa ovim,sta da ga pustim napolje,ne znam sta da uradim.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
*To je bio sarkazam, kako vi ljudi gajite te ljubimce, jadnicak se nije ni oladio ti vec planiras drugog, daj sve od sebe da na ugine a posle ces lako novog da kupis...

Rekli smo ti... vodi ga kod nekog veterinara ... sutra najkasnije, prezivece mali valjda , samo mu drzi tu pored vodicu i hranu ... pricaj malo sa njim ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Pa jel znas ne mogu da ga gledam,toliko mi ga je zao da ga gledam koliko se muci.Pa dajem sad cu videti da ga povedem i da vidim,ali vidim da je on izdrzljiv.Cak zeli da stoji ali ne moze,a ovih dana od kako ga boli noga toliko se pripitomio,da sam ja uspeo da ga dodirnem,a evo pre neki minut je prvi put mi pipnuo i ugrizao prst.Planiram da uzmem novog (kad ovaj ne daj Boze ugine),a do daljnjeg cu drzati ovog i pomoci mu nekako da ga prodju noge.Spustio sam mu vodu dole,i hranu sam prosuo jer ne moze da dohvati lepo,samo mora da se penja zbog njegove sipine kosti ne znam kako nju da spustim,a toliko je voli.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Čoveče, pravac kod veterinara, mislim da pregled, savet i ako košta ne košta preterano mnogo. Čim on ne može da stoji, verovatno su mu nožice polomljene. Ja sam imala 2 tigrice, obe su uginule od starosti..posle 5-6 godina. I rekla sam nikad ih više neću čuvati jer se za njih brzo vežeš a jako kratko žive  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Makishon,videcu da odem do veterinarsog fakulteta,jer od komsinice(druge) koja je vodila svog kod veterinara platila je pregled 1000 din,a nova tigrica je 300din.Ali ja bih da ga spasem ali jbg puno je to para,mogu kupim 3 tigrice,tacno sto si rekla iako ga imam 4 meseca toliko sam se vezao za njega ko da mi je najrodjeniji.I danas oko 16h je moj povredjeni papagaj uspeo da izadje kroz otvor u kome stoji hrana,ja sam izvadio hranu da se ne bi peo da uzima,i on je lepo kroz jednu malu rupicu gurno glavu i lepo izleteo i to prvi put  Smile a ja ga vec 2 meseca teram da izadje otvorim kavez i drzim otvoren 3 h on nista.Izlete on iz kaveza i izgubi se,jedva smo ga nasli,ja da ga uhvatim on na ogledalo,pa bup iza plakara,onda izlete odande na cistinu i jedva ga uhvati.Kad sam uhvatio nije znao gde se nalazi krenuo je da jauce kao malo dete mislio je da cu da ga pojedem,ja ga lepo vratio u kavez i morao sam da vratim hranu da ne bi ponovio to opet.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
cuj, ako ti je pticici u pitanju iscasenje nozica, onda pored toga sto si stavio na pod vodu i hranu, treba da skines i sve precke, da bi ti ptica sto vise mirovala...jer ce ona nagonski hteti da se penje na precke, a tako nece nikad ozdraviti  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Pa nisu to diskovi jbt, pa racunas kako ce jeftinije da ispadne..

Citat
Ali ja bih da ga spasem ali jbg puno je to para,mogu kupim 3 tigrice,tacno sto si rekla iako ga imam 4 meseca toliko sam se vezao za njega ko da mi je najrodjeniji
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:22:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.