Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:47:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa externim hdd  (Pročitano 7372 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Dešava se i to. Kod ortaka moj HDD nije hteo da radi. Kad smo uzeli kraći kabal, sve kao podmazano.
Samo prihvati da prednji USB ne radi i nastavi sa životom.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Citat
Sad me samo zanima postoji li način da riješim taj problem sa prednjim portovima iz čisto praktičnih razloga.

пробем је вероватно у повезивању ... усб позади су ваљда везани директ на матичну а ови напред каблићима и слотовима... можеш питати неког ко се разуме у хардвер да ли је могуће шта превезати па побољшати, ал за то ти треба човек погледа на лицу места или да овде некоме детаљно изложиш проблем... која плоча, како везано, шта буџено, шта оћеш...

Ал генерално најбезболније и најбрже ти је да купиш добар продужни за усб и да извучеш прикључак на сто... и ту је за тел, за хдд, за све...

ал и то пре него што урадиш вид коју брзину преноса података има тај твој хдд а коју декларативно нуди продужни на усб који нађеш...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Pozdrav

Treba mi pomoć pa ako ko može pomoći bio bih baš zahvalan !!
Ovako, imam ext hdd i formatirao sam ga jer hocu da ga poklonim. Nakon sto sam premjestio sve podatke vidio sam da mi par foldera fali, kako i zbog cega ne znam ali fali. Interesuje me da li postoji ikakav nacin da vratim te podatke jer su mi bas bitni. Pomagajte ako možete  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 61
Zastava Beograd
Ako u međuvremenu nisi ništa kopirao na njega trebalo bi da ti ppomogne Recuva ili neki od ovih data recovery softvera: https://www.lifewire.com/free-data-recovery-software-tools-2622893
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 89
mob
SonyEricsson xperia M4 aqua
Ал генерално најбезболније и најбрже ти је да купиш добар продужни за усб и да извучеш прикључак на сто... и ту је за тел, за хдд, за све...

kvaka je druže u tome što i prednji portovi sve živo prepoznaju (telefoni, stickovi, bežični miš, antenica za wifi...), samo je problem sa hdd-om. Mislim, u suštini ni to nije problem pošto ga zadnji portovi prepoznaju.
Nije loša ni ta opcija da kupim produžni za usb.
Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:47:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.