Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:54:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa crnim ketridzom za hp 3325  (Pročitano 1957 puta)
25. Sep 2009, 21:41:41
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC TouchCruise
e drustvo samo jedno pitanje imam stampac hp 3325 neko staro cudo i sinoc da odstampam nesto kad mi je komp javio gresku na crnom ketridzu nesta kao da nije dobro namesten ili tako nesta.Pokusavao sam da plaim i gasim stampac menjao drajvere stavljao i vadio ketridz itd ali nista uvek isto samo blinka zelena lampica na stampacu
interesuje me da li je to crko ketridz skroz ili moze to da se sredi nekako ???
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 21:53:56 od skitica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ima li mastila u njemu? Smile
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC TouchCruise
da ima, ostavlja otisak na papiru
ne moze ni da mi pokaze ink samo blinka zelena lampica sve mi se vcini kao da je otiso cip na ketridzu ali reko da pitam mozda moze da se resi ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 258
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ako ti stampac odstampa text ili sta vec bez ikakvih problema, onda nema potrebe uzbudjivati se oko pojavljivanja kojekakvih gresaka. Ako je pak otisak los (pojavljuju se linije na kojima nema ostampanih tackica a trebalo bi) onda treba preduzeti nesto povodom toga!

Sam kertidz u sebi ima cip koji upravlja kapaljkama i ,kao, meri kolicinu mastila u rezervoaru pa kad se istrosi on softwerski javlja gresku nedostatak mastila i sl. Naravno u zemlji Srbiji se kertridz dopunjuje i nemenja se  sve dok ne "umre" skroz.

Ako je otisak los, detaljno objasni izgled otiska pa cemo ti pomoci nekim savetima za otklanjanje smetnji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC TouchCruise
izvinite lose sam objasnio nece uopste da krene da stampa a otisak ostavlja kad ketridz izvadim iz stampaca i pritisnem na papir tako da ima boje pre neki dan sam stampao naj normalnije
a sad samo izbaci gresku :
Printing Catridge Problem
to determine which pront caridge has a problem, remove the black pront catridge and close the door
if the power light continues to blink, the tri-color print catridge has a problem
if the power light is solid, the black print catridge has a roblem
try removing and re-instaling the problem print catridge. If problem persists then the print catridge need to be replaced
eto postupio sam po upustvu i ustanovio da je problem u colour catridge a i u njemu ima bolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 258
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
E onda je mozda zaista crkao kolor kertridz...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC TouchCruise
to sami ja mislio ali ok odradio je svoje mislio sam da ima mozda neka fora da se sredi ili sta vec
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:54:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.