Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:38:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa cimerkom.  (Pročitano 8559 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6120
Bljak..


E a kako svima pada na pamet prvo seks i sl.  Smile  Kakva je.. mislim to nije ni bitno..
Ocigledno postoji problem.

1.Pospremaj ali moralisi joj stalno. Probijaj joj glavu!!! " s kakvim ja debilom ziviim", "ti nisi za zivota", i sl. ako je vec aljkava smori je moralisanjem i pametovanjem.
Mislim to pospremanje mora makar agresijom da se naplati  Smile

2.Ova kombinacija da nadjes cimera. Sto je zeznuto jel. Zavisi od vise faktora - i dal ce ona izac, i dal ces nac cimera itd.
Svidja mi se ovo pod jedan, Smile a ona ce izaci jer sam ja nasao stan i ja imam dogovor s gazdom.  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6120
Узми јој 50е за чишћење гајбе. Или њено прљаво суђе таложи у њену собу  Smile

Шалу на страну, промена цимера ти је једно од најбољих решења. Па ваљда има још студената којима одговара стан близу факса.
Nema jer je ovo specifican stan koji izgleda samo meni odgovara i nekom bas ko je izdrzljiv. Fazon je sto se samo sobe zimi greju, a struja je poslednji racun 7600 pa sumnjam da bi ikome odgovaralo, a retko ko bi razumeo matematiku ovog stana. A promena stana je nerealna jer ovakav stan da ima grejanje ispao bi oko 250 plus info stan i struja, tako da kad sve saberem i oduzmem ne isplati se menjati.  Smile Zato i trazim neko novo resenje  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Него, да те поштено питам, да ли су можда твоји хигијенски критеријуми превисоки, или је цурица баш баш штрокавица?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
@ares_GM87
Nemoj pisati duple postove. Ako želiš nešto da dodaš svom postu, upotrebi ''Izmeni'' dugmence u gornjem desnom uglu.  Smile

Što se tiče tvog problema, znam tačno kako ti je.
Doduše, ja nisam imala problema sa neurednom cimerkom, već sa Hitler cimerkom.
Rešila sam ga vrlo jednostavno - preselila se i počela sama da živim.

E sad, pošto mi se čini da to kod tebe nije najbolja opcija, ipak imaš i nekoliko drugih:

1. pokušaj da razgovaraš sa njom, lepo, otvoreno, bez galame. Kaži joj šta ti smeta i predloži način kako da se to reši. Ako to ne upali:

2. počni da je maltretiraš tako što ćeš sklanjati i čistiti samo svoje stvari, odnosno deo stana u kome ti boraviš. Nemoj sklanjati za njom i glumiti čistačicu. Neka se jednog jutra probudi u sopstvenom brlogu, pa možda skapira neke stvari - mada ne verujem.

3. možeš, recimo, da napraviš malu zvrčku  Smile : kažeš gazdi kakav imaš problem, pa isceniraš da gazda dođe u stan i vidi njen svinjac, i onda da napravi scenu u fazonu da će je izbaciti iz stana ako tako nastavi.  Smile

I meni se čini da ona ne želi zaista da se odseli, već samo drami, a koliko će uspeha imati tvoje intervencije - dobro je pitanje. Na kraju krajeva, uvek možeš naći drugog cimera ili drugi stan, ma koliko ti to izgledalo kao beskrajno cimanje. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Prestani da cistis, pa ko duze izdrzi. Smile

Ja sam ziveo sa cimerkom, ali sam imao mnogo vece probleme nego ti trenutno, ali jedino sto mogu sigurno da ti kazem, je da je izbacis napolje. Smile

Него, да те поштено питам, да ли су можда твоји хигијенски критеријуми превисоки, или је цурица баш баш штрокавица?

Ili ovo...uze mi rec sa tastature  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Sve je pod kontrolom dok cimerka ne počne da jede tapete.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Sve je pod kontrolom dok cimerka ne počne da jede tapete.  Smile

Da, to zna biti vrlo neresiv problem. Sem starog dobrog kick - out Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
1.Pospremaj ali moralisi joj stalno. Probijaj joj glavu!!! " s kakvim ja debilom ziviim", "ti nisi za zivota", i sl. ako je vec aljkava smori je moralisanjem i pametovanjem.
Mislim to pospremanje mora makar agresijom da se naplati

Mислим да је ово најбоље решење, "дипломатским" средствима је натерати да заволи поспремање и да пита има ли још.
Немој да је вређаш, али јој стави до знања да је стока, згрози се, баци и пеглу на силу пред њом ако мораш (јесте радикално, али... Smile). Полиј је хладном водом кад почне да цмиздри и закера. Сав лом и прљавштину пребацуј на њен крај собе, чисти само за собом. Купуј пластичне тањире и пластичне чаше за једнократну употребу, кад огладни мораће да опере судове, кад се уваља у прашину, мораће да почисти. У купатилу остављај лом, мораће кад тад да јој проради женски ген за уредност. Smile

Натерај је да ради оно што ти желиш, немој да будеш ничији роб, поготову не пи***н.  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6120
Него, да те поштено питам, да ли су можда твоји хигијенски критеријуми превисоки, или је цурица баш баш штрокавица?
Nije stvar higijene, stvar je ne odrzavanja higijene, veruj mi ja nekad od siknih muka zaboravim nesto da odradim, al brate , ona nista ne radi. Postujem bre i kad  je u PMS i kad ima ispit( jer je kao obnovila pa joj vece cimanje) i trazim samo malo ponekad da uzme da pocist, ma jok ni da mrdne dupetom... Smile

@ares_GM87
Nemoj pisati duple postove. Ako želiš nešto da dodaš svom postu, upotrebi ''Izmeni'' dugmence u gornjem desnom uglu.  Smile

Što se tiče tvog problema, znam tačno kako ti je.
Doduše, ja nisam imala problema sa neurednom cimerkom, već sa Hitler cimerkom.
Rešila sam ga vrlo jednostavno - preselila se i počela sama da živim.

E sad, pošto mi se čini da to kod tebe nije najbolja opcija, ipak imaš i nekoliko drugih:

1. pokušaj da razgovaraš sa njom, lepo, otvoreno, bez galame. Kaži joj šta ti smeta i predloži način kako da se to reši. Ako to ne upali:

2. počni da je maltretiraš tako što ćeš sklanjati i čistiti samo svoje stvari, odnosno deo stana u kome ti boraviš. Nemoj sklanjati za njom i glumiti čistačicu. Neka se jednog jutra probudi u sopstvenom brlogu, pa možda skapira neke stvari - mada ne verujem.

3. možeš, recimo, da napraviš malu zvrčku  Smile : kažeš gazdi kakav imaš problem, pa isceniraš da gazda dođe u stan i vidi njen svinjac, i onda da napravi scenu u fazonu da će je izbaciti iz stana ako tako nastavi.  Smile

I meni se čini da ona ne želi zaista da se odseli, već samo drami, a koliko će uspeha imati tvoje intervencije - dobro je pitanje. Na kraju krajeva, uvek možeš naći drugog cimera ili drugi stan, ma koliko ti to izgledalo kao beskrajno cimanje. Wink
Izmeni valjda znaci izmeniti postojeci citat, ali ja necu da izmenim postojeci nego da napsiem novi, ako je to to. Drugo probao sam pod dva i desava se da ona ustane opere samo to sto joj treba a brlog stoji. Njoj izgleda ne smeta, ali ja bogami ludim... Smile
Gazda nije Beogradjanin da ga zanima sta se desava u stanu, imamo takav dogovor da je kirija toliko i da stan mogu da unistim i radim u njemu sta hocu ali moram da ga predam u stanju kakav sam zatekao, tj sredjen i sve stvari na broju.
   Odselila bi se ona ne brini, samo kad bih ja malo povisio ton...spavala bi na ulici po cenu toga da sve bude po njenom.
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Bljak..


E a kako svima pada na pamet prvo seks i sl.  Smile  Kakva je.. mislim to nije ni bitno..
Ocigledno postoji problem.

1.Pospremaj ali moralisi joj stalno. Probijaj joj glavu!!! " s kakvim ja debilom ziviim", "ti nisi za zivota", i sl. ako je vec aljkava smori je moralisanjem i pametovanjem.
Mislim to pospremanje mora makar agresijom da se naplati  Smile

2.Ova kombinacija da nadjes cimera. Sto je zeznuto jel. Zavisi od vise faktora - i dal ce ona izac, i dal ces nac cimera itd.
Svidja mi se ovo pod jedan, Smile a ona ce izaci jer sam ja nasao stan i ja imam dogovor s gazdom.  Smile

Nije cilj da ona izadje. Nego da je smoris.  Smile

I tacno, nemoj da vrijedjas bukvalno, nego "kolko si neuredna, to uopste nije zenstveno" "kako nista nisi naucila sa 2-.."
i slicni perfidni fazoni.
Kao nema uvrede, al nek se zamisli.

I ne bih se slozio bas sa Nenadom za fizicke scene. Ne treba da se prepadne nego da se smori.
To je mozda previse.

Pospremaj ti sve (kolko mozes) ali si moralni pobjednik - i to ti daje osnovu za kenjanje.

Ako oce da se svadja, kreni - "nemoj se primat, kazem ti sto ne pospremas.. nemoj padat u vatru i sl.."

Cilj je na kraju da il da pocne da radi (neznam koliko je lijena, kolike su sanse), ili da se makar osjeca jako lose sto ne posprema.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:38:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.