Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:08:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem prilikom startovanja vindovsa  (Pročitano 2731 puta)
08. Nov 2007, 17:54:25
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
Problem je sledeci:
Prvo mi se zamrzla slika dok sam bio u windowsu i sve se blokiralo, tako da sam mogao jedino da hardverski resetujem. Nakon toga komp mi nudi opciju da udjem preko Safe mode i ostalih stavki. Problem je u tome sto, sta god da izaberem od stavki bilo to Start win normal ili Safe mod, ma bilo sta, on krene da ucitava win, pojavi se screen sa znakom windowsa i krene da se ucitava, ali odmah nakon toga se an tren samo pojavi plavi ekran, cak ne mogu ni da vidim sta pise, jer jako brzo nestane i resetuje se kompjuter, i tako u krug, opet nudi safe mode itd.

Prosli put je bio isti simptom i promenio sam hard disk i od kada sam sve instalirao ponovo, sve je radilo problema do sada (2 meseca). Ali posle tog hardverskog reseta stvar se ponovila.

Da li neko ima ideju sta bi to moglo da bude.

Molim za pomoc.
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 551
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6220
Formatiraj C:  i instaliraj windows ponovo. Meni to uvek upalii u takvim situacijama ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
To nije solucija, aj neko ko nece da preporuci formatiranje. Poenta je u tome da me zanima razlog, a ne samo format i cao.
Btw, kada mi se prvi put desila slicna stvar nisam mogao ni preko Recovery konzole da pristupim C:, tj. nisam mogao da vidim sta imam na C kada otkucam DIR.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Naravno da nije resenje...  Smile Reci mi jel ti to iz citsta mira ili kako je pocelo?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
Pocelo je tako sto je trebala da se zavrsi copy operacija i u tom trenutku se slika zamrzla i jedino sto sam mogao da uradim je da resetujem hardverski, posto su i mis i tastatura tada bili blokirani.
Ostalo sam napisau u prvom postu.

Ja sumnjam na plocu, ali mi je cudno da je radilo 2 meseca bez ikakve greske, a pre toga se desio isti problem, posle kog sam zamenio hard disk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i
Znam ja sta da radis.Bilo sta da radis pojavi se plava lista manje od 1 sekunde i nista ne vidis.To je i mene zezalo.Ovako posto nema sanse da udjes u safe mode,odnesi kod nekog druga hdd i na c desni klik na particiju properties,zatim tools i check now i obe opcija zaokrjuzi i startuj.Kad se zavrsi ukljucis hdd kod tebe i sve ce da radi kao novo
To se i meni desilo   Smile,a za to je kriv zadnji program koji sam instalirao  Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2007, 21:32:11 od milicik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
@milick

Hvala ti na podeljenom iskustvu. Recimo da sam to uradio prosli put dok je bio stari hard disk, jer mi se to i sa starim hardom desilo i zaista kada sam taj hard ubacio u drugi komp kada se pokrenuo scan disk nasao je bad sectore i pomislio sam da je unistena FAT tabela ili kako se vec zove NTFS, nije bitno.... Ali sada mi je nov hard potpuno, nema ni 2 meseca, a lepo je formatiran i sve sam odradio kako treba, razumem se toliko, ali sad me kopka zasto se ponovo to desilo.

Otkrio sam da ploca koja je u tom kompu ima 3 PCI slota koja ne rade, ali je radila ranije normalno bez ikakvih problema i bez njih.
To je asusova ploca, sad nemam trenutno ovde kod sebe taj komp, kod sestre mi je, pa ne znam tacku oznaku.
A inace sto se tice plavog ekrana, upravo se desava to sto si i ti napisao, samo se na sec pojavi i resetuje, a ne mose da se pristupi ne jednom od modova(Normal, Safe...).

Da li neko smatra da to ipak moze da bude problem sa plocom ili sa jos nekom komponentom?
« Poslednja izmena: 08. Nov 2007, 22:08:03 od cancer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 508
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i
Posto imam mob SE k800i uhvatio sam preko bestpic i pisala je neka promena u registru i da je izazvao neki program i da ce se resiti restartom.Ma sipak  Smile.Kazem ti nema nikakve veze sa komponentema vec  je to do windowsa.Formatiraj C:  i instaliraj windows ponovo i nemoj da instaliras neke programe osim one osnovne koje ti trebaju.
Opet govorim iz iskustva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k750i
Nista mi od nepotrebnih programa nije instalirano. Samo potrebno  Smile
Ja ti kazem da to nema veze sa windowsom, mozda se slucajno desilo da priliko tog restarta dodje do pada sistema, ali su male sanse, ipak ko zna.
A sto se formatiranja tice, to mi nije resenje problema, ako ne znam zasto je doslo do toga, necu valjda na svakih 2 meseca zbog iste stvari da dizem sistem, to nije resenje...
I dalje mislim da tu postoji neki hardverski problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N95-2 & 5800
Koliko je stara ploca? Jer redovno cistis komp? Ja sam imao ne isti ali slican problem,resio sam ga sa jednim coolerom kod HDD-a i evo i dan danas radi,cak je prestao i da krci... Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:08:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.