Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem koji ni sam ne znam (smem) kako da ga definišem  (Pročitano 13998 puta)
25. Mar 2022, 19:04:55
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Pozdrav svima Smiley

Imam već nekoliko dana problem, koji nikako da rešim, a ne znam s kim da porazgovaram tj. ne smem jer me je strah od osude. Naime, u vezi sam 3 i po godine sa devojkom s kojom mi je lepo, imamo stabilnu vezu i slažemo se i razumemo, imamo iste želje i naravno privlači me sve najnormalnije. Ali oko nedelju dana u glavi mi se vrti druga devojka koju realno ne poznajem i koju jedino imam na fejsu među prijateljima i ono viđam je često jer radi kao pripravnik u sudu (inače sam adv. pripravnik, pa je sud mesto gde često radim i boravim). I sve je počelo pre nekih ajd da kažem skoro godinu dana (što je realno dug vremenski period), kad je na jednom ročištu ispao neki fazon, kada je sudija mene pitala da li je advokat kod koga radim moj otac (ali nije nego možda ličim na svog šefa xD) i ta pripravnica (koja je prisustvovala na tom ročištu) me je onako gledala me je i smeškala i šta sve ne, čak i je i uputila neki komentar. Sve u svemu, i kasnije sam viđao tu pripravnicu i uvek sam primećivao da me gleda, ali nikakav konkretan potez niko nije povukao i nekako sam uvek imao neki osećaj da joj se dopadam. Čak je i bilo još nekoliko situacija nekih tako, ajde da ih nazovem "susretima", ali ništa od toga nisam pridavao značaju.

Sad da pređem u suštinu. Prošle nedelje dok sam čekao za neko ročište, ta pripravnica je prošla pored mene i javila mi se onako ničim izazvano (što da budem iskren, nisam očekivao) i naravno sam se i ja njoj javio jer ipak nisam želeo da ispadnem nekulturan. Još sam primetio da je posle skoro potrčala nakon tog javljanja. Od tada, ne izlazi mi iz glave. Stalno razmišljam o njoj, a ovo mi se do sada nije desilo. Evo video sam je danas i preseklo me je u stomaku kad sam je video, ali danas nismo se javili jedno drugom iako smo prošli jedno pored drugog. Nije da se hvalim, ali i ranije su me muvale devojke, ali sve sam to glatko odbijao i nikad mi nije bilo bitno da se sviđam raznim devojkama jer smatram da imam dovoljno samopouzdanja i zato mi nije potrebna pažnja drugih devojaka da bih sebi hranio ego. Ali da budem iskren, nikad ne bih prevario svoju devojku. Stvarno je volim, lepo se slažemo i funkcionišemo, dugo smo zajedno, ali muči me što ova pripravnica nikako da mi izađe iz glave i što bih želeo. Znam da sve ovo možda i zvuči glupo i detinjasto, ali nekako se bezveze osećam u vezi cele priče.

U svakom slučaju, hvala na čitanju i možda odgovorima. I naravno, lakše mi je malo što sam stavio ovo na forum i ako neko ima neki predlog kako da rešim ovaj problem ako se ovo može nazvati problemom. Smiley
« Poslednja izmena: 25. Mar 2022, 19:05:39 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
tolki post,a nije receno u cemu je problem tu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
rečeno je, u tome što navodno voli svoju devojku ali mu se istovremeno svidja i druga

popij čaj od hibiskusa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
i zaokruži 1 3. aprila,to će ti isto pomoći,garant!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Не може да гласа, гастарбајтер је Smile


ОК, @Draetheasu се допада приправница...

Односно, у приправницу се заљубио, а девојку воли.

Сада мора да решава емоционалну једначину.


 Smile Smile Smile




« Poslednja izmena: 25. Mar 2022, 23:54:21 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Hvala svima na odgovorima i pomogli su mi Smile Ma ja tu pripravnicu ni ne poznajem kao što sam rekao, ono imam je na fejsu i samo znam kako se zove. Jednostavno se trznem kad je vidim i to je to, a i nemam nameru da varam devojku. Da ne želim da ostanem sa sadašnjom devojkom u vezi, raskinuo bih, ali o tome nisam razmišljao, niti nameravao. Uostalom, ovo sa ovom pripravnicom ne predstavlja ništa drugo nego idealizaciju osobe koju ne poznajem. Ceo dan sam razmišljao o tome i mislim da sam nekako rešio ovo u sebi. Svakako ću videti svoju reakciju kada je sledeći put budem video, ali nisam neki klinac koji ne zna šta će od sebe i sa sobom.

Što se tiče glasanja (ako se poruka i na mene odnosila), to obavezno, samo ću se pozvati na Ustav na čl. 52. st. 2. Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2022, 01:20:03 od Draetheas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
pa očigledno neznaš šta ćeš čim si postavijo ovu temu na forum
da znaš,nebi pitao nikog a pogotovo strance za savjet

nema šta da se pozivaš na ništa,samo izadji i glasaj za mene žuta bagro  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
to ti je popularno kera stanje

na svoju ni da zalajem al na tudju lanac da pokidam
u principu prodje kad izadje iz vidokruga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
Hvala svima na odgovorima i pomogli su mi Smile Ma ja tu pripravnicu ni ne poznajem kao što sam rekao, ono imam je na fejsu i samo znam kako se zove. Jednostavno se trznem kad je vidim i to je to, a i nemam nameru da varam devojku...

Pazi, ti možda misliš da si rešio problem, ali pitanje je da li je rešenje fer?
Da li si siguran da nisi toj pripravnici i ti slao signale?
Možda se ponadala da će nešto biti (trčanje pri jednom susretu, pa ignorisanje pri drugom usled razočaranja)?

Najpoštenije bi bilo da je startuješ, budeš malo i sa njom (ako hoće) vidiš kako bi bilo, pa proceniš dalje.
Tvoja devojka ne mora i ne treba to da zna. Smile

i zaokruži 1 3. aprila,to će ti isto pomoći,garant!   Smile
Za predsedničke? Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2022, 13:43:31 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Почетак ми делује ко подсвесно флертовање, које је можда било чак и обострано.


 Smile Smile Smile


Сада га збуњујемо још више, јер га ''ложимо'' да је приправнца можда заинтересована и да је очекивала да се господин, као каваљер, ''одважи'' на удварање Smile Smile Smile


Мада, и сам пише како му не излази из главе, дакле у питању је опсесија дотичном приправницом, према томе, из накнадног коментара, рекао бих да покушава да реши проблем самообмањивањем, јер му се она, за почетак, баш свидела(,,стално размишља о њој, ово му се досада није десило'', итд)...

@Draetheas, зашто је љубазно не позовеш на кафу, за почетак, уз обавезан пратећи комплимент???

То није никаква превара, ако те одбије, ниси на губтку, ако прихвати, можеш да будеш на добитку.
Упознаћеш је боље, и онда можеш да одлучиш шта и како даље.

Дакле, препорука је да се обратиш дотичној приправници и да је позовеш на кафу, за почетaк.






« Poslednja izmena: 26. Mar 2022, 15:11:21 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.