Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:29:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 87 88 90 91 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prizivanje duhova. . .  (Pročitano 211948 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Dakl sve je to hemija u mozgu Smile

Ja sam jednom tokom meditacije imala momenat gde se pojavilo jako "svetlo" koje me i poplasilo i trglo iz tog momenta mira. Jasno mi je da nije kontakt onostranog sveta, jasno mi je da mi nisu vanzemaljci ni Ra slali poruke Smile
Sve ali SVE moze da se objasni brojkama i na papiru Raven. SVE. Sto ne moze - toga nema.
E sad to bi bilo interesantno, to svetlo.  Ja ti savetujem da prostudiras tu materiju, jer to je nesto sto ne mogu svi da osete ili vide.
E pa sad, i brojke su u stvari abstraktna konstrukcija, i tu se ne slazemo jer osecanje je vise od bilo koje brojke, bilo ono stvarno ili nestvarno.  Vidis muza, vidis ljubav u njegovim ocima, osecas zmarce po kozi kada te dotakne, osecas toplinu kada je blizu tebe i kada ti govori da te voli- ne postoji matematicka formula da to objasni.  Sto se tice hemije u mozgu, moguce je, mada ja mislim da je sve povezano sa energijom i frekvencijom, sto nije neuobicajeno jer smo sami energija i frekvencija.   

Mislim da je greska i u ljudima, jer sve zelimo da svedemo na jednacinu, na funkciju koju mozemo da izracunamo, i dokle god to budemo pokusavali propusticemo ono najvaznije.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
Zastava Muconda
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
duhovi su zli !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
duhovi su zli !!!

Ima i njih i dobrih  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Možda jedino Casper
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Bosch ima centrifugu
Dakl sve je to hemija u mozgu  Smile

Ja sam jednom tokom meditacije imala momenat gde se pojavilo jako  "svetlo" koje me i poplasilo i trglo iz tog momenta mira. Jasno mi je da nije kontakt onostranog sveta, jasno mi je da mi nisu vanzemaljci ni Ra slali poruke  Smile
Sve ali SVE moze da se objasni brojkama i na papiru Raven. SVE. Sto ne moze - toga nema.

Sektas, bog te kaznio  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
mob
Nokia E72
Prošlo je deset godina od kako sam otvorio temu... Kontam da je za taj vremenski period na forum došlo još ljudi, koji možda imaju iskustva za koja su voljni da podele sa ljubiteljima misterije, okultnog i paranormalnog Smile

Dakle, forumaši, ima li novih priča? Ja imam par, ali videću kako tema nastavi sa radom Smile

Do tada, koga tema interesuje, neka baci pogled na ovaj interesantan yt snimak Smiley

IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
veceras idem na kartanje s nekim supcima ...dodikovskim pistalicama  Smile
i ako budem cugao tekilu i jelen pivo ... (i ako se ne pobijemu u medjuvremenu oko politickih opredjeljenja i  nesuglasica) oko 4-5 ujutru kad budem puhao ko bibac... Smile
i vikao joooj jesam se napio uguf uf...majko draga ...ma ko okrece ovu sobu...nek je zaustavi malo... picka mu materina i njemu i sobi  Smile
onda cu vjerovatno vidit svasta  nesto  Smile
pa mozda i duove  Smile
pa cu ti u ponedeljak sve ispicati  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
Svi ti snimci mogu biti interesantni za gledanje, poneke mogu i uplašiti... Mada svaka razumna osoba zna da duhovi ne postoje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
cek, ja ako verujem da duhovi postoje onda sam automatski nerazuman jel?

koja je definicija tok razumnog coveka onda?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 87 88 90 91 ... 97
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:29:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.